2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Sanırım normal doğum 2000 sezeryan 3000 demişlerdi doktor ordan olursa normal doğum 1 gece 1 gün sezeryan 2 gece 2 günmüş... bende kurtköyde oturuyorum acıbadem hastanesine gidiyorum ama orada doğum ücretleri çok pahalı başka bir hastane arıyorum bakalım....

canım bi yanlışın olabilir mi fiyatları o kadar uçuk değildi oranın

SM062011 ayrıca senin park yatk aldığını da görmüştüm o da hayırlı olsun canım. Biz de park yatak düşünüyoruz yatak odamıza koymak için ayrıca biraz daha büyüdüğünde yatması için de karyola alacağız. Ben bi model beğendim bile park yatakta bir mağazada gördüm adam tanıttı çok hoşuma gitti resmi bu

kızlar şunlara bakın ya bittim öldm bayıldım :)

198012-3M-250x250.jpg

198016-500x500.jpg

198002-3M-500x500.jpg

198106-500x500.jpg

198101-3M-500x500.jpg

198114-500x500.jpg

198004-3M-500x500.jpg

198003-3m_2_-500x500.jpg

198105-3M-500x500.jpg

198018-3M-500x500.jpg

maşallah senin prensese
yaaa bende istiyorum bilmek :)

sende öğreniceksin canım, az daha sabır.. bak ben 4. ayımız bitince öğrendim...

bankemcim, bu rakamlar çok yüksek... bülent beyin böyle bir hastaneye gideceğini sanmıyorum ben... sonuçta ona giden hasta profilinin otalaması belli.. ben karşılarım, sen karşılarsın ama genel olarak bunu karşılayabilcek hastası çok az bence..
kesinlikle fiyat konusunda daha farklı bir anlaşmaları vardır...

tugcem
, canım artık dikkat ediceksin yediklerine...son aylarda çok fazla kilo alınıyor... ben sırf bu yüzden çok dikkatli gidiyorum, çünkü kilolu hamilelerdenim.. ama dikkat ettiğin halde yine alıyorsan çokta kafana takma, bebiş olunca nasıl olsa gidecek kilolar... önemli olan ikinizin sağlığı canım...

canım troitlerin normalmiydi,
benim kalbimde ilgli rahatsızlığımdan dolayı sezeryan olmak zorundayım.. yoksa kesinlikle normal doğum isterdim..

Kan sonuçlarıma baktılar canım herşey normaldi sadece ben hamileliğim süresince istifar değil ama aşırı derece tiksinti mide bulantısı yaşadım halada yaşıyorum midemi bastırsın diye aburcubur çok yedim sanırım fazla yemek yiyemedim bunlarda kilo yaptı geliba ama çok hızlı kilo alıyorum geri nasıl vereceğim verebilecekmiyim diye korkmaya başladım çünkü

33 yaşındayım ve hayatımda ilk defa 54 üzerine çıktım 60 ı gördüm ve çok canım sıkılıyor ya bebeğimi doğurayım hayırlısı ile hemen spora başlayacam ya çok zor kilo hareketlerin kısıtlanıyor yavaş hareket ediyor soluk soluğa kalıyorsun kendimi balon gibi hissetmeye başladım :KK43:(
tuğçem hiç takma canım ya verirsin doğumdan sonra merak etme:KK19: ama doğumda fazlaca kilo almış olmak da normal doğum istiyorsan zorlaştıran bir etken ona göre biraz dengeli beslenmeye çalış. Olmuyorsa çok da sıkma kendini hamilelikte hiçbir şeyden etkilenmemeliyiz bence psikolojimizi iyi tutmalıyız

Arsima çook şeker hakkaten yaa minik melekler:KK31: ama sırt üstü yatıramaz mıyız öyle bişi alsak rahatsız eder belki bebeciği

dün bizimde konrolümüz vardı... bebeğimiz maşallah çok sağlıklıymış.. günü gününe gidiyor.. 148 gr olmuş:))
cinsiyetinide doktorumuz prenses dedi, ama kızlarda bazen değişiklik olbiliyor, 2 hafta sonra daha net konuşurum dedi...
tabi biz kızımı olcak diye çok sevindik ve değişceğini de sanmıyoruz:))
ikili taramamız iyi çıktığı için 3 lüye gerek duymadı.. sadece afp baktıralım dedi... onu yaptırdık ve birkaç gün sonra alcaz sonucunu... şimdiye kadar 700 gr almışım... ama artık hızlı amaya başlarım sanırım...

şimdilik bizden bu kadar teyzeleri:))

Lame canım herşeyin yolunda gitmesi güzel. benimde dün kontrolüm vardı. bana da kız dedi:) kızım olmasını çok istememe rağmen doktor kız deyince biraz tuhaf oldum. diğer kaybettiğim bebeklerim hep erkekti galiba ondan. benimde 2 lim iyi çıktı ama 3 lüyü yaptır dedi. bende 2,5 aydır sürekli yatmama rağmen sadece 300 gr almışım.

kızlarr benim kendi beişiğimm duruyoo bende inşallah yavrumu ilk etapta onda yatırcam... bide oda yapıcaz 1 yaşından sonrada odasında yatar yavrucuğummm :emir_bebek::nazar:

resmi bunun beyazı sadece :) annem bunu bi güzel süslicek beyaz tüllü müllü içinin takımı cibinliği falann ayy çok heycanlıyım yaaaaaaaaaa :KK52::KK52:

Eklentiler

• $MOTHERCARE-SALLANAN-BESIK__34654956_0.jpg
    $MOTHERCARE-SALLANAN-BESIK__34654956_0.jpg
    15,6 KB · Görüntüleme: 17
Arsima çook şeker hakkaten yaa minik melekler:KK31: ama sırt üstü yatıramaz mıyız öyle bişi alsak rahatsız eder belki bebeciği

sert bişi olduğunu sanmıyorum tabi yinede bakmalı
bide ben hiç sırt üstü yatan beek görmedim
ya resimdeki gibi yüz üstü yada yan yatmazmı ?

İnşallah ama kasmıyorum kendimi kabanlarım olmuyor hiç bişey olmuyor yakında uçarım ben :))

Ya ben direk karyola almayı düşünüyorum park beşik şartmı acaba hani şu sallanana karyolalar varya bebek büyüyüyüncede uzuyor çok uzun bi zaman kullanıyorsun evde birsürü kalabalık zaten iyice tıka basa doldurmayım diyorum yerde yok

kızlarr benim kendi beişiğimm duruyoo bende inşallah yavrumu ilk etapta onda yatırcam... bide oda yapıcaz 1 yaşından sonrada odasında yatar yavrucuğummm :emir_bebek::nazar:

resmi bunun beyazı sadece :) annem bunu bi güzel süslicek beyaz tüllü müllü içinin takımı cibinliği falann ayy çok heycanlıyım yaaaaaaaaaa :KK52::KK52:

oh negüzel
benimde yatağım duruo anneannem almış ablam doğacağında ondan sonra ben yatmışım
sonra halama verdik iki çocuğu yattı sonra kuzenimin 2 çocuğu yattı
şimdi bize tekrar geri geldi yeğenim yatıyor ve hala taş gibi :)
ben yatak odam için bambu beşik istiom oda yeğeniminki olacak annem süslicek
odayı şimdiden yaptırrım bebişle gezip yerleşmek fln zor olabilir
bide o kokuyu solumasını istemem nede olsa ahşap kokuyor baya

Bayıldım bunlara canım cok ciciler..
Nerden alabiliriz bunları

bende bayıldım
by deniz akkaya

sende öğreniceksin canım, az daha sabır.. bak ben 4. ayımız bitince öğrendim...

bankemcim, bu rakamlar çok yüksek... bülent beyin böyle bir hastaneye gideceğini sanmıyorum ben... sonuçta ona giden hasta profilinin otalaması belli.. ben karşılarım, sen karşılarsın ama genel olarak bunu karşılayabilcek hastası çok az bence..
kesinlikle fiyat konusunda daha farklı bir anlaşmaları vardır...

tugcem
, canım artık dikkat ediceksin yediklerine...son aylarda çok fazla kilo alınıyor... ben sırf bu yüzden çok dikkatli gidiyorum, çünkü kilolu hamilelerdenim.. ama dikkat ettiğin halde yine alıyorsan çokta kafana takma, bebiş olunca nasıl olsa gidecek kilolar... önemli olan ikinizin sağlığı canım...

canım ben central hospitalda yapacağım kısmetse fiyatlar dediğiniz gibi o kadar pahalı değil

normal 900 TL
sezeryan 1600 TL

Lame canım herşeyin yolunda gitmesi güzel. benimde dün kontrolüm vardı. bana da kız dedi:) kızım olmasını çok istememe rağmen doktor kız deyince biraz tuhaf oldum. diğer kaybettiğim bebeklerim hep erkekti galiba ondan. benimde 2 lim iyi çıktı ama 3 lüyü yaptır dedi. bende 2,5 aydır sürekli yatmama rağmen sadece 300 gr almışım.

canım çok teşekkür ederim, bende senin adna çok sevindim... her doktor farklı düşünüyor... boşver yaptır 3 lüyü.. aklında soru işareti kalmasın...
evt, geçmişin etkisi vardır tabi.. ama bak bu hala senle, bir farkı olmalı değilmi... prensesin annesini bırakmayacak...
ne güzel canım... inş. sonuna kadar böyle az kilo alırız...

arsimacım, çok cici ama bunlar yaa... işte kız olunca istediğin kadar süslü şeyler giydirebiliyorsun:)

oh negüzel
benimde yatağım duruo anneannem almış ablam doğacağında ondan sonra ben yatmışım
sonra halama verdik iki çocuğu yattı sonra kuzenimin 2 çocuğu yattı
şimdi bize tekrar geri geldi yeğenim yatıyor ve hala taş gibi :)
ben yatak odam için bambu beşik istiom oda yeğeniminki olacak annem süslicek
odayı şimdiden yaptırrım bebişle gezip yerleşmek fln zor olabilir
bide o kokuyu solumasını istemem nede olsa ahşap kokuyor baya

bende bayıldım
by deniz akkaya

benim beşiktede teyseleriminn çocukları kardeşim annemin kuzeninin çocukları :KK70: baya yatan oldu benim yatakta valla :KK70: dediğin gibi sapasağlam :) benim beşiğim olmasaydı bnde o bambulara takmıştım ama acayip pahalıı yaaa ve sadece en fazla 4. ayına kadar yatabiliyoo..o yüzden vazgeçtimm :) o koku ağar oluyo gerçekten canım ii olur :)

bu arada bnde bayıldım bunlaraa deniz akkaya da görmüştümm bunları ama çook pahalı yaaa :KK37:

Aman deniz akkaya kıyafetleri güzel ama gerçekten çok kazık başka yerden alıyor sırf isim için kazıklıyor bence milleti ordan bir çöp almam ankarada bir sürü kaliteli mağaza var gerçektende fiyatlarıda oldukça uygun ayrıca çin mali ve sentetik olmasın yeter pamuklu kıyafetler güzel battaniyesinide kıyafetlerinide lc waikikiden sevilden düşünüyorum maması zaten benden :))
ileridede ek besin aptamil ve benim hazırlayacağım mamalar netde bir sürü mama tarifi var besleyici haşlanmış yumurta pekmez havuç bebişime muz inşallah

Nasıl bakarım nasıl saçının teline kıyamam ben onun o bana Allahın en büyük armağanı kurban olurum ben onu verene :))
Önceden şunu yok bunu yok diye çok kasıyodumda şu kafamda dank etti çok takmayacaksın çok esirgemeyeceksin çokda heyecan yapmayacaksın her şekilde büyüyor zaten ilk 6 ay ihtiyacım olan en çok bebek beziymiş zaten yetişmiyormuş kıyafetlerde hergün değişiyormuş hiç biri olmuyormuş bu yüzden ben biraz büyük almayı düşünüyorum bebekliğinde 4 takım yeter sanırım zaten yaz bebesi çok sarmaya gerek yok

X