2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

oh oh maşallah baya insan büyütmüş :)
biz bambuyu bambucudan bulup almıştık süsleme annemdendi bambu uyguna geldide süsleme süse göre değişio
hazır almak istesen dünya para evet 4ay ideal hadi bilemedin max 6

zatenn süslemesi daha pahalıya geliyo :KK70: o ihtişamı gösteren süsler yaa ondan hemen fiyat çıkıyoo kendin alıp yapınca uygun oluyo evet :KK34:

dün bizimde konrolümüz vardı... bebeğimiz maşallah çok sağlıklıymış.. günü gününe gidiyor.. 148 gr olmuş:))
cinsiyetinide doktorumuz prenses dedi, ama kızlarda bazen değişiklik olbiliyor, 2 hafta sonra daha net konuşurum dedi...
tabi biz kızımı olcak diye çok sevindik ve değişceğini de sanmıyoruz:))
ikili taramamız iyi çıktığı için 3 lüye gerek duymadı.. sadece afp baktıralım dedi... onu yaptırdık ve birkaç gün sonra alcaz sonucunu... şimdiye kadar 700 gr almışım... ama artık hızlı amaya başlarım sanırım...

şimdilik bizden bu kadar teyzeleri:))

canımmm çok mutlu oldum kız olmasına valla bana direk kız dedi değişir felan demedi :))))))))) hatta eşimede kızlar babaya düşkün olur kızın peşinden ayrılmıcak dedi:))))))))

ben aldığım kiloları hiç sölemiyim zaten baya kilolu hamile kaldım ama senin maşşallahın var
afp yi kaça yaptırdın :))))) bende 15 gün sonra yaptırıcam

gunaydin kzilar nasilsiniz bayagi kaynatmisiniz az eskiye bakim dedim
sonrra hepsine bakamadim

Baby Tech Sultan Beşik-160 | | Bebefix.com

bende su besigi istiyorum yatak odama kizlar esimde beyendi gecen bebefixte besikler indirimde bi bakin kizlar cok hos guzel seyler var

bugun bisi yapasim yok esimde yapma diyo :KK37:ama yapmadan olurmuu kizim saolsun durmuyo yerinde
bi orayi bi burayi dagitiyo

limangoda indirimde olanları var bak istersen

hihihi evet
erkekte küçük adam oluo :KK70:

oh oh maşallah baya insan büyütmüş :)
biz bambuyu bambucudan bulup almıştık süsleme annemdendi bambu uyguna geldide süsleme süse göre değişio
hazır almak istesen dünya para evet 4ay ideal hadi bilemedin max 6

idil baby idi canım

evet öyleymiş ama bebekler genelde yüzüstü sevio o pozisyona alışıklarmış :)
ama o zamanda kendini anne karnında sanıp nefes almaz diyenler var
benim yeğen hep öle yattı
sırt üstü hiç yatıramadık yatınca ağlardı sanırsın diken var sırtında :KK70:

çok pahalı deniz akkaya gereksiz pahalı , bir sürü şey alır insan onu alana kadar . 1-2 kere giyecek bişey sonuçta

Cnm bu beşik harika. Bayılırıyorum bu tarz beşiklere. Süslendikten sonraki halini hayal bile edemiyorum. Bol bol nazar boncukları koyarsın cibinliğine :)) Benim de beşik derdim yok. Ananemizin abimize aldığı beşik yepyeni duruyor daha. Zaten sade 8 ay gibi bir süre yatmıştı büyük sıpam. Şimdi bir güzel onu kuracağız. Ben de belki cibinliğini değiştiririm sadece. Kız olsaydı pembiş süsleriz demiştik ona da gerek kalmadı. Direk mavi bizimkisi :))

canımm çok saolasınınnn daha iyileri yavrunuzun olsun inşallah :) mart gelse bii yapıcaz daa ahh ahh daha çok var :KK31: biizimde mavi gözüküyoo da bakalım 12 gün sonra kesinlelir inşallah ona göre hemen bişiler alcam bndeee :KK52::KK52:

bursa ipekmi canım ?
sen dergiyi al incele önce oradakinin aynı modelini işlicen ya kumaşın karelerini say ona göre al
ama daha büyük yada daha küçük yapcam dersen ona göre sayıp al
onlarda yardımcı olur
bizimki kaç metre idi hatırlamıom ama pembeliyi baya büyük yapmıştık yani
evet biraz pahalı malesef dedim ya astarı bezini geçio el emeği olunca
bide sana alırken ip konusunda muline önerirlerse alma normal yumak tarzındaki dmc yada domino marka iplerden al
bide kumaşı kestirmeden önce incele kumaşı işleyebilcenmi bak çünkü afganın kareleri minik minik 4 kareden işleniyor
ne gün gidicen müsait olursam geleyim bende :)
nerede oturuyorsun sen

çok ciciler sağlıkla giysin inşallah

maşallah senin prensese
yaaa bende istiyorum bilmek :)

ayyy kıyamam sana gel yamacımıza :KK48:

canım ben bu pazar gitmeyi planlıyodum fakat misafirim geliyomuş cumarteside fuardayım inşallah önümüzdeki cumartesi işin yoksa bana eşlik edersen çok çok çok mutlu oluruz kızımla:)))))))))

kızlar şunlara bakın ya bittim öldm bayıldım :)

198012-3M-250x250.jpg

198016-500x500.jpg

198002-3M-500x500.jpg

198106-500x500.jpg

198101-3M-500x500.jpg

198114-500x500.jpg

198004-3M-500x500.jpg

198003-3m_2_-500x500.jpg

198105-3M-500x500.jpg

198018-3M-500x500.jpg

harika bunlar ya pahalıda olsa bi tane alınır yani özellikle pembeli tuluma bayıldım

sonrra hepsine bakamadim

bende su besigi istiyorum yatak odama kizlar esimde beyendi gecen bebefixte besikler indirimde bi bakin kizlar cok hos guzel seyler var

bugun bisi yapasim yok esimde yapma diyo :KK37:ama yapmadan olurmuu kizim saolsun durmuyo yerinde

canım çok hoş gerçektenn şimdiden hayırlı olsun ii günlerde kullanın :) bende kalkıyorum kaç gündür bişi yapmıyorum bugün artık kalkayım yarın akşam misafirim var hem bugünden halledeyim işlerimi...

hadi hoşçakalın şekerler arada uğraarımmm :KK54:

koyarım tabi canım... aldıklarımı da odasını da herşeyini paylaşcamm yavrumunnn :KK16::KK16:

gerçekten çok güzel bi duyguuu benim uyuduğumm büyüdüğüm beşiktee inşallah yavrumda uyuyup büyüyecekk :KK16::KK16:

ay yine duygulandım :KK14:

bekliyoruz cicileri de :KK1: harika bi duygu kesinlikle... benimde kundağım var bebekliğimden kalan, çok eski bi usul ama ben bebişimi bi kere sarıcam ve öyle resmini çekicem canımın :KK55:

çok pahalı deniz akkaya gereksiz pahalı , bir sürü şey alır insan onu alana kadar . 1-2 kere giyecek bişey sonuçta

orası öyle tabi
hep aklımda çocuğun yediği helal giydiği haram
heleki ilk 1 yıl bazılarını giyemeden büyyo sıpalar :)

canım ben bu pazar gitmeyi planlıyodum fakat misafirim geliyomuş cumarteside fuardayım inşallah önümüzdeki cumartesi işin yoksa bana eşlik edersen çok çok çok mutlu oluruz kızımla:)))))))))

pazar bana uymaz
evde olurum evim uzak :)
cumartesi olsa gelirdim senle dicektim
tamam haftaya konuşalım bir aksilik olmazsa gideriz
bende az önce telde annemle konutum haftaya gelirim hast. gideriz sende görürsün hemde cinsiyet öğreniriz
bide sütyen alırız diodum hahaha

kizlar denik ayakanin limangoda yuzde 80 indirimli olupta bady si 54 tl yuh dsem ayip olur mu
deniz ayaka alsin o giysileri kendi giysin gunah be o kaar para verilirmi bu memlekete 500 tl ye
butun ay kopek ghibi calisan insanlar var sosyete cosmus

bekliyoruz cicileri de :KK1: harika bi duygu kesinlikle... benimde kundağım var bebekliğimden kalan, çok eski bi usul ama ben bebişimi bi kere sarıcam ve öyle resmini çekicem canımın :KK55:

ay tam çıkıyodum sana cvp vermeden çıkmayayım deim canım :)

benimm bebekliğimden pazenn battaniyeler tulumlar zıbınlarr şapkalar kundaklar ne istersen varr saolsunn annecim saklamışş.. martı bekliorum işte gitcem çıkartcaz onlarıı sandıktann ayyyy süper yaaaaaaaaaaaaa benim giydiğimi yavrumda giyecek inşallah Allah ımın izniylee :KK16::KK16::KK16:

ben çıkıyorum b u sefer gerçektenn yarına misafirim var canım iş yapayımm hade öptüm siiziiiii :KK54:

sonrra hepsine bakamadim

ayy çok şıkmış çok güzel gerçektennn :21:

orası öyle tabi
hep aklımda çocuğun yediği helal giydiği haram
heleki ilk 1 yıl bazılarını giyemeden büyyo sıpalar :)

pazar bana uymaz
evde olurum evim uzak :)
cumartesi olsa gelirdim senle dicektim
tamam haftaya konuşalım bir aksilik olmazsa gideriz
bende az önce telde annemle konutum haftaya gelirim hast. gideriz sende görürsün hemde cinsiyet öğreniriz
bide sütyen alırız diodum hahaha

canım sen nasıl müsait olursan acelem yok o arada örgü patik başlarım bende harika şeyler var

canımmm çok mutlu oldum kız olmasına valla bana direk kız dedi değişir felan demedi :))))))))) hatta eşimede kızlar babaya düşkün olur kızın peşinden ayrılmıcak dedi:))))))))

ben aldığım kiloları hiç sölemiyim zaten baya kilolu hamile kaldım ama senin maşşallahın var
afp yi kaça yaptırdın :))))) bende 15 gün sonra yaptırıcam

teşekkür ederim canım....
bana 13 haftalıkkende %51 demişti, bu sefer %80 dedi, bir dahakine kesin der heralde:) benimki ha bire dönüyo arkasını, net seçilemiyo... bende ısrarcı olmadığım için sorun olmuyor:)

canım çokta takma kafana boşver.. yapılcak birşey yok.. tabi sen yinede elinden geldiğince dkkat et..
afp yi 40 tl ye yaptırdım.. 22. hafta da detaylı yapıcakmışız...
20-24 haftalar arası hamileliğin kalbimizi en çok zorladığı dönemlermiş.. vücuttaki su en üst seviyeye çıkıyormuş.. benim için biraz zor olucak sanırım.. allah yardımcımız olsun artık...

ay tam çıkıyodum sana cvp vermeden çıkmayayım deim canım :)

benimm bebekliğimden pazenn battaniyeler tulumlar zıbınlarr şapkalar kundaklar ne istersen varr saolsunn annecim saklamışş.. martı bekliorum işte gitcem çıkartcaz onlarıı sandıktann ayyyy süper yaaaaaaaaaaaaa benim giydiğimi yavrumda giyecek inşallah Allah ımın izniylee :KK16::KK16::KK16:

ben çıkıyorum b u sefer gerçektenn yarına misafirim var canım iş yapayımm hade öptüm siiziiiii :KK54:

tamam canım bende öptüm kolay gelsin sanaaa :KK34:

X