2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ben de genelde orta renk şeyler alıyorum şimdilik. ama geçen babasıyla bir kız bebek pançosu gördük dayanamadık o kadar şirindi ki :)
yarın fotoğrafını çekip yayınlayayım. çok tatlı bişey :KK1:

ayy kesinlikle çek canım... fikir olur bizlerede..

rukiyecim, seninde kızın olcakmış sanırım... hayırlı olsun..
bu arada biri 2000-3000 arası demiş bülent beyin ücretlerine, benmi yanlış anladım acabaa...

Benim gibi ilk 4 ay hızlı kilo alanlar varmı arkadaşlar bu kilo alma ne zaman durur , 52 kilodan 60 oldum yuh bana ya bide sezeryan yazan arkadaşlar sezeryanı sizmi istiyorsunuz bende tercih edebilirmiyim

kıyafetler falan çok hoş gerçektenn iyi günlerde sağlıkla kullanın..

yanlız gerçekten aşk olsun yanii bu kadar da arada kaynatılmaz ki :KK43: kaçtır yazıorumm bi parpalm cvp veriyo saolsun.. yani bu son yazışım valla eğer yine kaynarsam size darılıp gidecem :KK43:

gitme biyereee:KK19::KK19::KK19:

Rukiyefatih,

dün cinsiyeti öğrendiğini yazmıştın gözün aydın canım :KK16:darısı başıma bende yarın akşam gidiyorum çok heyecanlıyımmm :21:

bu arada biri 2000-3000 arası demiş bülent beyin ücretlerine, benmi yanlış anladım acabaa...

bülent beyin değil central hospitalın doktor central hospitaldan olursa ki fiyatlarıydı bu rakamlar

Sanırım tek cinsiyet öğrenmeyen ben kaldım:) inşallah sağlıklıdır ve cinsiyetinide kesin olarak öğreniriz gün sayıyorum valla bidaha dr.u dinleyip 1 ay beklemicem kontrol için 2-3 haftada bir gitcem olmuyo böyle.
Hediyeleşme banada uyar kızlar hayırlısıyla biraz daha büyüsün bebişler tam öğrenelim cinsiyetleri sonra yaparız niye olmasın ama kim kimi seçecek o biraz karışır sanki gerçi benim kızsa ve kendiside kabul ederse MELEKSEN'i seçerim çünkü hamile kaldığımdan beri bana destek olan ve arkadaşım olarak ekli sadece o var. Birde yanlış hatırlamıyosam PINARADA bana ördüklerinden bi hediye göndericek bende ona bi hediye göndericem kısmetse.

2000-3000 doğum ücretlerini yazmıştı sanırım muayene ücreti bu kadar olamaz :KK50:

canımmm sağolasınn çok şekerler değilmi dayanamıyorum alıyorum ya tutamıyorum kendimi :KK1:

bizim cinsiyetimizde kesinleşsee bende alcam daaa saha 12 gün var kontrole :KK31::KK31:

hly'cim küsme bize yaa :KK43: sayfalar çok hızlı ilerliyo ya geriye dönüp bazen okuyamıyoruz... benimde arada kaynadığı çok oluyooo ama hak veriyorum bende bazen geriye dönüp okuyayım diyorum ama işin içinden çıkamıyorum :26:

canikom napiim ama benim kaçıncı olduu bnde üzüldüm yaniii cevap veriyorum sizlere yok kendimle ilgili yazıorum yok..yemin etmiştim bu son diye valla :KK43: nyse eğer beni seviosanız gitmem :21::21:

o zaman sizde bana ilgi ve şevkat gösterin napiim :KK1::KK1:

günaydın arkadaşlar:KK3:giremiyorum epeydir işlerin yoğunluğundan nabersiniz var mı yenilikler? listemiz varsa bakayım cinsiyeti belli olan arkadaşlar olmuştur. Ah bizimki de bir olsa annemle alışverişini yapacağız ama daha olmadı.

Sanırım tek cinsiyet öğrenmeyen ben kaldım:) inşallah sağlıklıdır ve cinsiyetinide kesin olarak öğreniriz gün sayıyorum valla bidaha dr.u dinleyip 1 ay beklemicem kontrol için 2-3 haftada bir gitcem olmuyo böyle.
Hediyeleşme banada uyar kızlar hayırlısıyla biraz daha büyüsün bebişler tam öğrenelim cinsiyetleri sonra yaparız niye olmasın ama kim kimi seçecek o biraz karışır sanki gerçi benim kızsa ve kendiside kabul ederse MELEKSEN'i seçerim çünkü hamile kaldığımdan beri bana destek olan ve arkadaşım olarak ekli sadece o var. Birde yanlış hatırlamıyosam PINARADA bana ördüklerinden bi hediye göndericek bende ona bi hediye göndericem kısmetse.

elbebekgülbebek bende sendenim canım :KK1: meraktan çatlıyorum yarın akşam gidiyorum bende.. topikte neredeyse herkes öğrendi gibi okudukça ayyy benim bebişim kızmı erkekmi diye öğrenmek için sabırsızlanıyorum :KK49:

bizim cinsiyetimizde kesinleşsee bende alcam daaa saha 12 gün var kontrole :KK31::KK31:

canikom napiim ama benim kaçıncı olduu bnde üzüldüm yaniii cevap veriyorum sizlere yok kendimle ilgili yazıorum yok..yemin etmiştim bu son diye valla :KK43: nyse eğer beni seviosanız gitmem :21::21:

ayyy tamam kıyamayız biz sanaaaa... şimdi özellikle seni takip edicemmm :KK54:

Benim gibi ilk 4 ay hızlı kilo alanlar varmı arkadaşlar bu kilo alma ne zaman durur , 52 kilodan 60 oldum yuh bana ya bide sezeryan yazan arkadaşlar sezeryanı sizmi istiyorsunuz bende tercih edebilirmiyim
canım troitlerin normalmiydi,
benim kalbimde ilgli rahatsızlığımdan dolayı sezeryan olmak zorundayım.. yoksa kesinlikle normal doğum isterdim..

bülent beyin değil central hospitalın doktor central hospitaldan olursa ki fiyatlarıydı bu rakamlar
canım peki hastaneden mi sordun bu fiyatları yoksa duyum mu?

seni seviyoruz hly7:KK54::KK16::KK54:

günaydın arkadaşlar:KK3:giremiyorum epeydir işlerin yoğunluğundan nabersiniz var mı yenilikler? listemiz varsa bakayım cinsiyeti belli olan arkadaşlar olmuştur. Ah bizimki de bir olsa annemle alışverişini yapacağız ama daha olmadı.

günaydın luxxor :KK16:
cinsiyet öğrenen baya bi arkadaş var... benim yarın akşam belli olcak biliyomusun çok heyecanlıyımm :KK9:

Listede bisürü insan var ama yarısının haberlerini alamıyoruz inşallah hepsinin bebişleri iyidir.

İlk bebişleri sezeryanla doğanlar 2.de sezeryan olacağı için belirtiyolar yada sağlık sorunu olanlar ama çoğumuz şimdilik bilemiyoruz tabi kısmet bakalım büyük ihtimal bende sezeryan yapıcam.

benim kalbimde ilgli rahatsızlığımdan dolayı sezeryan olmak zorundayım.. yoksa kesinlikle normal doğum isterdim..

canım peki hastaneden mi sordun bu fiyatları yoksa duyum mu?

aslında telefonda sormuştum fakat oradaki bayan hastaneye gidip daha detaylı ve hastaneyi göstererek konusmanın daha sağlıklı olacağını söyledibu hafta gidersem haftaya daha detaylı yazarım

ayyy tamam kıyamayız biz sanaaaa... şimdi özellikle seni takip edicemmm :KK54:

ayyyyy çok teşkür ediyorummmmmmmmmmmmmmmmmmm :KK19: :KK76::KK76::KK76:

seni seviyoruz hly7:KK54::KK16::KK54:

bnde sizi seviyorumm şekerlerrrrrrrrrrrr :21::21:

bizede ikili testte erkek dedi doktor kesin olmamakla birlikte.. şimdi 12 gün sonra artık 17 haftalık olcam doktora gittiğimde herhalde kesinleşir :18: hemen o gün ilk hediyesini alcazz yavrumuzunn :KK16::KK16:

bu arada hediyeleşmeye bnde varımmmmm hepimizin kesinleşsinn o zaman hallederizzz :KK52:

ay bunlar ne tatlı şeyler yaaa güle güle giysin nşallah canım sağlıkla:KK71:

canim herkezin ciensiyeti beli olsun erkek annelerile kiz annelerini cekilisle secer
kim kime hediye alcagini aciklariz bir miktar hepimize uyugun olan secer
o parayla kim hosuna ne giderse cici alir gonderir adresini aldi arkadasina
biz hep oyle yaptik subata herkez cinsiyet ogrenince yapariz yuzde yuz olur ozaman
cinsiyetler zaten

evet bence de şubatta yapalım çekiliş mi olacak yoksa herkes istediği birini mi seçiyor? Bence çekiliş tarzında olursa açıkta kalan olmaz diğer türlü seçilemeyen arkadaş kalabilir

günaydın luxxor :KK16:
cinsiyet öğrenen baya bi arkadaş var... benim yarın akşam belli olcak biliyomusun çok heyecanlıyımm :KK9:

Günaydın tatlişkom:KK19: napiosun bakim? Çok güzel yaaa heyecan doruktadır şimdi senin benim daha var 3 şubatta gideceğiz kontrole. İçinden ne geçiyor? Kız mı erkek mi?

Listede bisürü insan var ama yarısının haberlerini alamıyoruz inşallah hepsinin bebişleri iyidir.

İlk bebişleri sezeryanla doğanlar 2.de sezeryan olacağı için belirtiyolar yada sağlık sorunu olanlar ama çoğumuz şimdilik bilemiyoruz tabi kısmet bakalım büyük ihtimal bende sezeryan yapıcam.

elbebek çok kalabalığız hakikaten ben bile daha herkesi öğrenemedim yeni gelenler sanıyorum:KK9:

canım gene ben:)))))))))))))))) kadıköyde bi yerde buldum dergiyi haftasonu gidip alıcam:)))))))
afgan kumaşını sordum metresi 40-50 dedi vuuuv :)))))) ama heveslendim bi kere kaç metre kullandın sen ne kadar alıcam yani

bursa ipekmi canım ?
sen dergiyi al incele önce oradakinin aynı modelini işlicen ya kumaşın karelerini say ona göre al
ama daha büyük yada daha küçük yapcam dersen ona göre sayıp al
onlarda yardımcı olur
bizimki kaç metre idi hatırlamıom ama pembeliyi baya büyük yapmıştık yani
evet biraz pahalı malesef dedim ya astarı bezini geçio el emeği olunca
bide sana alırken ip konusunda muline önerirlerse alma normal yumak tarzındaki dmc yada domino marka iplerden al
bide kumaşı kestirmeden önce incele kumaşı işleyebilcenmi bak çünkü afganın kareleri minik minik 4 kareden işleniyor
ne gün gidicen müsait olursam geleyim bende :)
nerede oturuyorsun sen

teyzeleriii kızımın kıyfetlerine bir bakın bakın :KK16:

çok ciciler sağlıkla giysin inşallah

dün bizimde konrolümüz vardı... bebeğimiz maşallah çok sağlıklıymış.. günü gününe gidiyor.. 148 gr olmuş:))
cinsiyetinide doktorumuz prenses dedi, ama kızlarda bazen değişiklik olbiliyor, 2 hafta sonra daha net konuşurum dedi...
tabi biz kızımı olcak diye çok sevindik ve değişceğini de sanmıyoruz:))
ikili taramamız iyi çıktığı için 3 lüye gerek duymadı.. sadece afp baktıralım dedi... onu yaptırdık ve birkaç gün sonra alcaz sonucunu... şimdiye kadar 700 gr almışım... ama artık hızlı amaya başlarım sanırım...

şimdilik bizden bu kadar teyzeleri:))

maşallah senin prensese
yaaa bende istiyorum bilmek :)

kıyafetler falan çok hoş gerçektenn iyi günlerde sağlıkla kullanın..

yanlız gerçekten aşk olsun yanii bu kadar da arada kaynatılmaz ki :KK43: kaçtır yazıorumm bi parpalm cvp veriyo saolsun.. yani bu son yazışım valla eğer yine kaynarsam size darılıp gidecem :KK43:

ayyy kıyamam sana gel yamacımıza :KK48:

Kan sonuçlarıma baktılar canım herşey normaldi sadece ben hamileliğim süresince istifar değil ama aşırı derece tiksinti mide bulantısı yaşadım halada yaşıyorum midemi bastırsın diye aburcubur çok yedim sanırım fazla yemek yiyemedim bunlarda kilo yaptı geliba ama çok hızlı kilo alıyorum geri nasıl vereceğim verebilecekmiyim diye korkmaya başladım çünkü

33 yaşındayım ve hayatımda ilk defa 54 üzerine çıktım 60 ı gördüm ve çok canım sıkılıyor ya bebeğimi doğurayım hayırlısı ile hemen spora başlayacam ya çok zor kilo hareketlerin kısıtlanıyor yavaş hareket ediyor soluk soluğa kalıyorsun kendimi balon gibi hissetmeye başladım :KK43:(

X