2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Ooo Maşallah benle birlikte 8 kız 7 de erkek bebişimiz olmuş. Darısı merakla bekliyen diğer annelerimizin başına

kızlar bende dayanamıcam artık valla yarın gidiyorum doktora sabah 9 da randevu aldım hem ikili test için hemde cinsiyeti için :) dün gece yine rüya gördüm oğlum oluyodu artık strese girdim belirginleşsin istiyorum bu belirsizlik insanı bunaltıyo..erkek kız hayırlısıyla bi belli olsunda tabi benim gönlüm kızdan yana o başkaa rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin...yrın haberleri veririm sizee dua edinde sağlıklı sıhhatli şöle tatlı bi kızım olsun sevgilerr buarada yarın 12+1 oluyorum

Anladım cnm çocuğuna bakıcak insanın varsa tabikide çalışırsın benim iki taraftanda malesef hayır yok.Benim birde 10 yaşında kızım var kızım 3 yaşındayken başladım işe çok özlüyosun çalışırken ama herşey onlar için daha ii bi gelecek sağlamak için onlara temizilk konusuna gelincede çok yorma kendini boşver...

Slm benim şehir tekirdağ yazılmış bursa olarak değiştirirsen sevinirim

Bana büyük ihtimalle kız dedi.
Yanılma payı dedik: Tahminlerimde yanıldığım pek görülmemiştir ama 0 olarak Şubat'ta söyleyeceğim dedi.

Valla bana da büyük ihtimalle kız dedi. Ama pozisyonu şuan için gerçekten uygun değil bakmaya dedi
Poposunu döndü bir güzel yerleşti dedi. Ben biraz ısrarcı olunca bebişimi hareket ettirdi.
Cinsiyetmi istiyorsun al sana cinsiyet dedi. Ekranda yan yana duran iki noktayı işaretledi bana baktı
Yani hocam dedim bişey anlamadım çünkü, yanisi bak ikitane var dedi, şaşırdım ne iki tane hocam dedim
Bebek mi iki tane dedim yok kız dedi ne bebeği bunun iki çıkıntısı var dedi, yani hocam kızmı demek istiyorsunuz dedim
Çok şükür anladın dedi iki çıkıntı başka kimde olur dedi iki dudağı var bunun dedi, özelliklede onun resmini çekip vermiş
Eşime anlatıyorum resmi gösteriyorum, Hem gülüyor hemde gitti kızımın namusu diyor :))

:)) Yerim ben onların kukuşlarını pipişlerini...
Valla bizim araba kullanır gibi oturuyordu. Eli ağzındaydı.
Pozisyonuna göre tahminde bulundu çünkü pipi gözükmüyordu.
Duruşu kız gibi dedi. Ama ne olur 1 ay sonra bilemiyorum:)

ayy bizim doktorda kııızzz diye bir bağırdı ki , herkes erkek bu diyordu çok şaşırdım o kadar mutlu oldum ki anlatamam

benim bu hafta göbeğim iyice çıkmaya başladı bayağı sert ,ayy kocaman olucak inşallah top gibi yerlerde yuvarlanacak gibi olmayız ya

valla benim doktorum osman bey , bugüne kadar hiç yanılmamış , inşallah değişmez yatağını bile aldım ya heyeccandan

Ben daha öğrenmeden aldım beşiğini yavrumun. Belli olmadığı için kırmızı aldım.
Kız olursada erkek olursa rahatlıkla kullanırım diye.
Ama kendi annem çok kızdı. şaşırdınızmı siz kendinizi daha şimdiden beşikmi alınır dedi
Allah korusun bişey falan olur içinize oturur o beşik dedi
Bi bakıma haklı ama genede çok kzıdım dediklerine, hevesimi kırıyor diye
Allah korusun bebişimi, önce allaha sonra bana emanet yavrum

Benim göbekde büyüdü ama akşamları gazdan bir büyüyor kocaman sanırsınızki 7 aylık falan sizinde oluyormu gündüzleri iniyor bide kasıklarımda böyle gerilme oluyo bazen acıyo ilk zamanlarda daha fazlaydı şimdi yine biraz hafifledi ama benim bebek biraz şımarık sanırım ultrasonda anlamaları biraz zor gibi çünkü hiç yerinde durmuyor gerçi bende sormadım cinsiyeti bellide olmaz sanırım daha 14 hafatalık 2 günlüğüm ama ultrasonda 15 im değişiyor

ya bunları akla sokmaları bile çok saçma , tamam Allah korusun birşey olursa Allahtan , şimdi olacakta 8. ayda olmayacak diye birşey yok ki , iyi o zaman doğana kadar don bile almayalım .
bu zamanlarımızda bir daha gelmeyecek sonuçta bana konuşsalarda umrumda değil alıyorum valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…