2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Sürekli tiksinti
Mide bulantısı
Yorgunluk
Baş ağrısı
Uyku
Kilo alımı
Koku Hassasiyeti
Sürekli gereksiz ağlama
Gereksiz endişeler
Gereksiz korkular
Kıyafetlerin olmuyor
Fiziğin cildin bozuluyor
AMA BÜTÜN HERŞEYE DEĞER SENİN İÇİN BEBEĞİM

İYİ YANLARI NELER
HERŞEY :):)
Mesela size toplu taşımda yer veriyorlar
fazla sıra bekletmiyorlar
Yanınızda birşey yiyen hemen sizede ikram ediyor
Etrafınızdakiler heyecanla aşermen için hazır olda bekliyorlar :) Bu çok hoşuma gidiyor
Hiç bir iş yaptırmıyorlar YA BEN 50 TANE DOĞURURUM BÖYLE OLURSA :))

:))))))))))) afgan kumaşı kolay ama onun ipleri ayrı mı oluyo o desenleri çıkarmak için yoksa gerekli renkleri mi alıyoruz

ipleri örneğin iplerini alman lazım
dergiyi alırsan hangi ipi alacağının kodları yazar şekerim

BAL'ın anneye bi zararı yokki.. bende sürekli tüketiyorum bu sabah bal yedim.. bal çocuk 1 yaşına gelene kadar çocuğa verilmez diye biliyorum.

ben haftada 1 yerim az
bal benim vazgeçilmezimdir :) onsuz kahvaltı düşünemem
doktorum bana onu yeme bunu yeme dedi
herşeyi ye karbonhidratı çok olmasın dedi o kadar

ohh ne güzel
benim cinsiyet belli deilki bişe alayım ama çatlıom almak için :)

kızlar ıkılı test de ne yapıordu nasıl oluyor alttan muayene falan yok dı mı hıc hoşlanmıyorum o işden de :2:

ben ilk gittiğimden beri hep alttan muayne oluyorum
16. haftaya kadar böyle dedi doktorum
ki bence daha güzel evet çatala oturup içime bişe girmesi zor ama güzel yanı şu
bebek o rasını burasını göstermedi sıkıntısı yok
önüne bakmak istioz görüoz arkasını görüoz enseyi rahatça ölçtü
kuş bakışı bile baktık ona :))))
bacak arasında bişi görebilcezmi diede bayauğraştık ama kestiremedik ne olduğunu :)
onunla istediğin yere rahatça bakıon güzel bence

Genelde 14 haftadan sonra söylüyorlar cinsiyeti ben hiç sormadım çünkü pek merak etmiyorum çünkü kız içinde erkek içinde ayrı ayrı hayallerim var :))

benimde hayallerim ayrı ayrı
ama bilsemde hayallerim gerçek olsa icraata başlasam D:

kızlar ben önümüzdeki hafta başka bidoktora gitmek istiom cinsiyet için :)))
nereye gitsem bilmiyorum istanbul anadolu yakasındayım
kendi doktorumu beklersem teeeeeeee14 şubatta

canım derginin adı neydi biyere not almıştım ama bulamıyorum 2. sayısıydı galiba sen nerden aldın heryyerde bulabilirmiyim

Biran önce cinsiyetini öğreneyim prima almaya başlayım zıbın battaniye offf neler neler bir sürü araştırdım mağazalara gidip gezdim internetden sipariş verdim sonra iptal ettim ama artık vazgeçtim çünkü korktum hani demişya atalar doğmamış bebeğe don biçmeyin diye son ana kadar beklemeye bir çöp almamaya karar verdim hastane çıkışını falan annemler hastaneye gelirken alsınlar artık bebiş sağlıklı olsunda herşey alınır yapılır önemli olan sağlıgı kuzumun inşallah

Slm hapsuu benim şehir bursa düzeltirsen sevinirim

canım bende bugun başka hasteneye gittim başka işlerm vardı orda bile muayene olmayı düşündm bebişimi görürüm diye :))) kendi doktorum tahmin söyledi ne gerek var diye düşündm sonra 1 ay var daha gitmeme özledmmmmm

canım derginin adı neydi biyere not almıştım ama bulamıyorum 2. sayısıydı galiba sen nerden aldın heryyerde bulabilirmiyim

iğne iplik dergisi sayı 2 evet :)
bazı tuhafiyelerde var ama eski sayı olduğu için olmaama ihtimalide var
ben nette biyer buldum ofisime yakınmış gidip ordan aldım

prima alma ya cildi onu beğenmezse
onu çok stoklama yani :)
aa son andamı alacaksın

bende tahmin bile yok :)

:)))))) saol canım en kısa zamanda başlıycam takıldığım yerlerde rahatsız ederim seni:)))))) bizede dün göstermedi bebişimiz ama ben ısrar ettim doktora daha fazla bekleyemem bi an önce bişiler almak istiyorum lütttfenn biraz daha bakın dedim:))))))))))))))))))))
oda saolsun bi yarım saat gezin tekrar gel dedi veee kızım gösterdi sonra çok şükür
yani eğer bebişleriniz göstermezse çıkın bi gezinin tekrar deneyin şansınızı

benim göstermeme şansı yoktu alttan muayne olduğum için
doktor istediği yerine bakıyor :)
ama erken dedi 13+4 idim

anladım canım
sende haklısın aaslında ama insan dayanamıyor işte
umarım herşey ii olur rabbim hayırlısını versin sana ve hepmize

anladım canım
sende haklısın aaslında ama insan dayanamıyor işte
umarım herşey ii olur rabbim hayırlısını versin sana ve hepmize[/QUOTE]

Ama sana şunuda söyleyim bebğimin sağlıklı olduğuna o kadar güveniyorum ki sadece hayal kurup hüsran yaşamak istemiyorum yani bana istedikleri testi yapsınlar hepsi kötü çıksa bile ben bebğimin çok sağlıklı olduğuna eminim doğurayım inşallah hayırlısı ile gelip hemen paylaşacağım sizinle temmuzun 16 da

herkese merhaba ; hayırlı olsun allah sağ sağlim kucağımıza almayı nasip etsin bebişlerimizi 14+2 erkek bekliyorum bende dr. amcamız kesin erkek dedi.sağlıklı olsunlarda pek bi önemi yok :) bacak ağrısından uyuyamıyıorum ben geceleri calcium-magnezyum verdi dr.um ama bi değişiklik yok başka böyle bi sorun yaşayan var mı ? :44:

gittiğinde kesin olarak öğrenrsn negüzel:))) bende 11 şubatta gidicem kısmetse

Bişey sorcam en iyi marka biberonda sulukda hangisi bebekler için chicco nasıl kauççuk emzik cam biberon bilen varmı

her zaman iyi düşünmekte fayda var
güzel düşün güzel olsun
kötü düşünüp kötülük çağırmamalı

gittiğinde kesin olarak öğrenrsn negüzel:))) bende 11 şubatta gidicem kısmetse

tabi orası öyle ama merak ediom D:
9una alacaktım sonra dedim 14 şubat olsun kocama sevgililer günü hediyesi

avent en iyi markamıymış peki biberon kısmı cam olacak değilmi plastik pek iyi olmuyor elbislerini lc waikikiden alacağım oyuncaklarınıda toysrusdan inşallah yada ikeadan inşallah Allah nasip kısmet ederse tabi bebk eşyalarında pek iyi markaları bilmiyorum açıkcası battaniyesi ne marka olacak nasıl olacak oooo bir sürü şey valla napcam bilmiyorum bebklikde zeka geliştirici oyuncaklar var onuda almak gerekiyor neler neler neler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…