2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

avent en iyi markamıymış peki biberon kısmı cam olacak değilmi plastik pek iyi olmuyor elbislerini lc waikikiden alacağım oyuncaklarınıda toysrusdan inşallah yada ikeadan inşallah Allah nasip kısmet ederse tabi bebk eşyalarında pek iyi markaları bilmiyorum açıkcası battaniyesi ne marka olacak nasıl olacak oooo bir sürü şey valla napcam bilmiyorum bebklikde zeka geliştirici oyuncaklar var onuda almak gerekiyor neler neler neler

avent alacaksan cam olması şart değil, aventin plastiklerinde bpa mıydı neydi o kanserojen madde zaten olmadığı için güvenli olduğunu söylüyor herkes

her zaman iyi düşünmekte fayda var
güzel düşün güzel olsun
kötü düşünüp kötülük çağırmamalı

tabi orası öyle ama merak ediom D:
9una alacaktım sonra dedim 14 şubat olsun :KK70: kocama sevgililer günü hediyesi

bendemi öyle yapsammı diye düşünüyorum:)güzel bi hediye

avent en iyi markamıymış peki biberon kısmı cam olacak değilmi plastik pek iyi olmuyor elbislerini lc waikikiden alacağım oyuncaklarınıda toysrusdan inşallah yada ikeadan inşallah Allah nasip kısmet ederse tabi bebk eşyalarında pek iyi markaları bilmiyorum açıkcası battaniyesi ne marka olacak nasıl olacak oooo bir sürü şey valla napcam bilmiyorum bebklikde zeka geliştirici oyuncaklar var onuda almak gerekiyor neler neler neler

beklenen doğum tarihlerimiz aynı gün :) inan bu kadar detaylı düşünmemiştim herşeyden önce kendim emzirmek istiyorum çünkü eğer sütüm yetmezse diye biberonu 2. plana attım inşallah tabi. hiç bu kadar detaylı düşünmemiştim helal olsun bak benide panik yaptın şimdi :) ne kadar çok şey varmış :))

Hem çalışıp hem hamile olmak akşamları çamaşır yıkamak yemek yapmk bulaşık yıkamak ütü yapmak nasıl yoruluyorum nasıl zaten şu işe git gel yol bitiriyor beni şimdi evde olaydım güzel güzel yemekler yapsaydımmm oh ohhh eşimide özledim çokda uykum geldi aman :KK43:(

Aynen sana katılıyorum cnm o kadar isterdimki evde olup bol bol uyuyup kalkıp canımın istediği yemekleri yapmayı böle malesef hiç bişey istediğimiz gibi olmuyor .Sabahın köründe kalkmak bide soğuklar beni mahvetti doğum iznine çıkacağım günü iple çekiyorum:KK14:

Aynen sana katılıyorum cnm o kadar isterdimki evde olup bol bol uyuyup kalkıp canımın istediği yemekleri yapmayı böle malesef hiç bişey istediğimiz gibi olmuyor .Sabahın köründe kalkmak bide soğuklar beni mahvetti doğum iznine çıkacağım günü iple çekiyorum:KK14:

Canım ben doğum iznine çıkabilirmiyim onu bile bilmiyorum inşallah kabul ederler işe yeni başlamıştım yeni evliyim 16 ekim bir sürü borç bide bebişim masrafları olacak çalışmak zorundayım bakalım son ana kadar

Evet işe gitmek sorun değilde o soğuklar çok kötü donuyorum donuyorum sabah ve akşam eve gittiğimde ayakta sallanıyorum artık bugün gidecem çamaşırları makineye renklileri atacam yemek yapacam bulaşıkları makineye atacam ütü yapacam ay bide muhteşem yüzyıl varrrr ne yapacam bilmiyorum ev leş gibi oldu onu hiç sorma yapamıyorki insan bişey bi evi süpürmeye klksam belimin ağrısı başlıyor hamilelikten sonra bel ağrısı kabızlık bazen ishal neler çekiyorum neler bi bilsen Allah herkeze yardım etsin bu bebişimi bi doğurayımda inşallah 2 sene sonra bitane daha sonra 2 yıl sonra bitane daha bir sürü bebişim olsun çok kalabalık bi ailem olsun istiyorum şimdiden

bende sizlere nasıl ama nasıl katıldığımı bi bilseniz :KK9: zaman çabuk geçsin istoruuummm

Canım ben doğum iznine çıkabilirmiyim onu bile bilmiyorum inşallah kabul ederler işe yeni başlamıştım yeni evliyim 16 ekim bir sürü borç bide bebişim masrafları olacak çalışmak zorundayım bakalım son ana kadar

Evet işe gitmek sorun değilde o soğuklar çok kötü donuyorum donuyorum sabah ve akşam eve gittiğimde ayakta sallanıyorum artık bugün gidecem çamaşırları makineye renklileri atacam yemek yapacam bulaşıkları makineye atacam ütü yapacam ay bide muhteşem yüzyıl varrrr ne yapacam bilmiyorum ev leş gibi oldu onu hiç sorma yapamıyorki insan bişey bi evi süpürmeye klksam belimin ağrısı başlıyor hamilelikten sonra bel ağrısı kabızlık bazen ishal neler çekiyorum neler bi bilsen Allah herkeze yardım etsin bu bebişimi bi doğurayımda inşallah 2 sene sonra bitane daha sonra 2 yıl sonra bitane daha bir sürü bebişim olsun çok kalabalık bi ailem olsun istiyorum şimdiden

Cnm bende temmuzda doğum yapıcam ama haziran sonuna kadar çalışıcam mecburen bizimde borçlarımız var ve ben doğumdan sonra en az 2 sne ara vermeyi düşünüyorum çalışmaya ama kısmet tabi bel ağrısı bendede var çok yürüyünce iş yapınca hemen başlıyo ağrımaya işlerinide gün gün böle mesela ben öle yapıyorum bigünde yüklenme hepsine bi gün çamaşır bi gün ütü haftasonları süpürmek silmek gibi ben öle yapıyorum daha az yorucu oluyor en azından...:KK34:

ayy canım benim seni çok iyi anlıyorum ben 1,5 yıllık evliyim borçlarımız martta bitecek... evlilik borçları bebiş masrafları gerçekten çok zor allah yardım ediyo ama sen sIkma canını bi bakmışsın zaman geçmiş...
aynı ev işleri bende de var ama h.içi yapamıyorum ya sadece toparlıyorum o kadar..
ayy ne güzel bi sürü çocuk ama benim gözüm almıyo ya bi doğsunda ilki 2.sini istiyorum ama bi yandan da korkuyorum :KK1:

Cnm bende temmuzda doğum yapıcam ama haziran sonuna kadar çalışıcam mecburen bizimde borçlarımız var ve ben doğumdan sonra en az 2 sne ara vermeyi düşünüyorum çalışmaya ama kısmet tabi bel ağrısı bendede var çok yürüyünce iş yapınca hemen başlıyo ağrımaya işlerinide gün gün böle mesela ben öle yapıyorum bigünde yüklenme hepsine bi gün çamaşır bi gün ütü haftasonları süpürmek silmek gibi ben öle yapıyorum daha az yorucu oluyor en azından...:KK34:

Zaten inan bu yogunlukdan kendime hiç hayrım yok cumartesi pazar genel temizlik yapmaya çalışıyorum oda halsiz olmaz bir yerim ağrımazsa ya herşeye razıyımda en nefret ettiğim bulaşık şu sıralar hergün çıkıyor bir türlü bitmiyor bazen kirlenince çöpe at diyorum kendime ne yıkayacaksın zaman çabucak geçer eminim ama bu sefer sorumluluk dahada artacak önceleri bende 2 yıl oturayıum emzireyim diyordum ama şimdi hemen iş başı yapacağım çünkü bebiş için herşey ona daha iyi bi gelecek vermek için inşallah zaman kaybetmeme gerek yok diye düşünüyorum nasıl olsa sağma saklama makineleri var annem ve kayınvalidemde sırayla bakarlar sadece hasret kalacak işte oda en zoru artık onada katlanacağız napalım herşey onun için herşeyi olsun bir eksiği kalmasın diye uğraşıyoruz

Kizlar cok kotu grip oluyorum napacam ben aglayacam nerdeyse

geçmiş olsun canım :KK43: ah çok zor ama kesinlikle burnunun tıkanmamasına dikkat et çünkü burundan nefes alamayınca faranjite çeviriyo ahh ben 1,5 aydırr çekiyorum kbb dr.um söyledi banada okyanus suyu aldım bitane sürekli açık olmasını sağladım çok şükür geçti ama grip aşamasını olduğunca hafif atlatmak lazım bol bol c vitamini canım :KK43: çok geçmiş olsun...

Selam kızlar bizz geldik
Bi süredir giremiyorum umarım herkes ve tüm bebişler iyidir
Giremediğimiz zaman içinde biz ikili testimizi yaptırdık, sonuçlarımı aldık, cinsiyetimizi öğrendik
Önce sağlık herşeyimiz yolunda çok şükür testimizde ölçümlerimizde çok güzel
Ve biraz ısrar sonucu doktor amcamızdan kızımızın olucağını öğrendik
Kurban olduğum allahım Prenses verdi bize. Biran önce sağlıkla almak istiyorum kızımı kucağıma
Hapşuu teyzesi listeni güncellediğinde prensesimide kaydedersin:KK49:

Selam kızlar bizz geldik
Giremediğimiz zaman içinde biz ikili testimizi yaptırdık, sonuçlarımı aldık, cinsiyetimizi öğrendik
Kurban olduğum allahım Prenses verdi bize. Biran önce sağlıkla almak istiyorum kızımı kucağıma

Selam puse
harikaaa cinsiyeti öğrenmişsin gözünüz aydın... testlerde güzel çıkmış maaşallah :nazar: bende bu cuma günü öğrenicem meraktan çatlıyorum bakalım bizim neyimiz olcakmış

Selam kızlar bizz geldik

Canımm hayırlı olsunnn , kızıma bir arkadaş daha geliyor çok sevindim

8 kız 7 erkek oldu hamişler =)

RUMUZKACINCI BEBEKSAT
B.D.T.DOGUM SEKLIDOGUMCINSIYETKILOSEHIRYAS

KILOSU VE BOYU/ISIM
elbebekgülbebekilk23.Eyl06.Tem80Edirne24
destiny555ilk24 Eylul01.Tem55Istanbul31
Nurgulceilk25 Eylul01.Tem58Istanbul24
Herseyim bebegimilk24 Eylul01.Tem56Baku31
persailk25 Eylul01.Tem80Londra29
Bankemilk26.Eyl03.TemKIZ74İstanbul
LaMeilk16 Eylul04.Temistanbul30
Gulden83ilk29 Eylul05.Tem53Kirklareli28
lost81ilk29 Eylul07.TemKIZ62Istanbul30
TDS2. bebek29.Eyl05.Tem52
DilaNaz2.bebek29 Eylul05.TemSezaryanTokat31
sinayilk29 Eylul05.Tem58Konya
sehrinaz2. BEBEK29.Eyl05.Tem68istanbul29
menthapiperitailk29.Eyl05.Tem31
evlimutlu00ilk29.Eyl05.Tem58Yozgat20
guldiyariilk01.Eki06.Tem56Kocaeli26
avukatnurilk30 Eylul07.Tem75
karaçikolatailk01.Eki07.Tem110kuşadası24
meleksen2.bebek01.Eki02.TemERKEK66kocaeli24
centaurilk01.Eki07.Tem
KIZ51Ankara29
minicigimmmilk01.Eki08.Tem58Antalya27
Puseilk01.Eki07.Tem
KIZistanbul28
eskistilk24 Eylul07.TemERKEK55Istanbul26
Mehmetsymİlk27.Eyl03.Tem60İzmir22
kardelen3510ilk03.Eki10.TemERKEK54Izmir27
asya60ilk03.Eki09.Tem62İzmir26
butterfly33ilk03.Eki09.Tem5533
habisshilk03.Eki09.Tem53Ankara24
aysun55382. Bebek09.TemSezeryan
kelebeketkileriilk04.Eki10.Tem62Manisa26
Sibelkeremilk04.Eki10.Tem70balıkesir
feyzabilalilk04.Eki13.Tem58Erzurum22
hly7ilk05.Eki13.TemERKEK23
topraksu_ilk07.Eki13.Tem
melocan52ilk07.Eki13.Tem60Ordu30
Rukiyefatihilk07.Eki13.Tem
KIZİstanbul24
meltem8782.bebek07.Eki13.Tem78Ankara26
hayatagülilk07.Eki13.Tem83Kocaeli25
Pinarada14.Tem
KIZgaziantep
ERKUSHilk09.Eki14.Tem57Istanbul
Candasilk08.Eki14.Tem
lonelinessilk07.Eki14.Tem61Bursa27
mavigibi2.bebek09.Eki15.TemERKEK58Izmir28
bubailk09.Eki14.TemTanzanya23
Tuğcemm79ilk10.Eki16.Tem60Ankara33
hapsuu(Bahar)ilk11.Eki18.Tem42Kibris28
Kozmatik2.bebek11.Eki17.Temsezeryan57İstanbul24
Ecedilek2. bebek11.Eki18.TemSezeryanİzmir25
didemceilk10.Eki16.TemERKEK61,7balıkesir24
Yenibahar2710.Eki16.Tem6127
Yskilk10.Eki16.Tem
luxxorilk10.Eki23.Tem52Ankara28
son_eceilk10.Eki16.Tem55Ankara30
Laura1lk10.Eki16.Tem56İstanbul32
İlknurilk11.Eki17.Tem86
moreflailk12.Eki18.Temistanbul31
pnraliilk12.Eki17.Tem
KIZ60istanbu27
nisaaaa2.bebis12.Eki18.Tem
yadenur2. bebek12.Eki17.Tem58
Sadiyeyuceilk12.Eki18.Tem52Tekirdağ
bilgiliilgiliilk13.Eki19.Tem66Istanbul28
Parpalmilk14.Eki21.Temİzmir29
şeker_portakaliilk14.Eki20.Tem75İstanbul28
glmtilk15.Eki22.Tem58
orjinalmorjinalilk16.Eki22.Tem53Izmir28
ferzancailk17.Eki23.Tem61Konya28
Ckork17.Eki23.Tem
breshka18.Eki24.Tem
ERKEK
Gelincik2.bebek18.Eki24.Tem4529
pembekelebekilk18.Eki24.Tem23
SM062011ilk18.Eki24.TemKIZİstanbul24
Caglasli2. Bebek18 Rkim24.Tem52tekirdağ29
Derenilk19.Eki25.Tem
arsimailk19.Eki25.Temsezeryan56istanbul26
Lazanya2. bebek19.Eki25.Temsezeryantrabzon
Neclatilk19.Eki24.Tem6029
huli_bilk20.Eki27.Tem56Sakarya27
Serberilk20.Eki26.Tem59İzmir23
akusniilk21.Eki27.Tembalıkesir26
kupaasilk21.Eki26.Tem60hatay25
CARMENNNİLK26.Eki25.TemSezeryan58adana30

Selam puse
harikaaa cinsiyeti öğrenmişsin gözünüz aydın... testlerde güzel çıkmış maaşallah :nazar: bende bu cuma günü öğrenicem meraktan çatlıyorum bakalım bizim neyimiz olcakmış

İnşallah öğrenirsin bebişinin cinsiyetini. Kızım veya oğlum diye bilinçli sevmek çok başka bişeymiş.
Kurban olduğum allahım herkese nasip etsin bu duyguyu

X