2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

canim kizima avet setler almistik onlari hep kulaniyoruz memnunum ben yani zararli made icermiyo
giysi kizima ingiltereden annem aliyo bende wikiden weniceden aliyorum
aziz bebe sevil bebe mini damla onlar en iyi bebek markalari tomurcuk ta guzel

herseyi marka alamayiz onun icin arastirmak lazim bazen

Canım kızma kimseye.
Ben daha hamile kalmadan evvel annemler beni uyardılar.
Sakın 6. ayı görmeden büyük şeyler alma. Hatta küçük şeyleri bile hemen alma. Bir don al donansın dediler.
Ben onu bile almadım. İnanılmaz hevesliyim aslında.
Ama Allahım korusunkötü bir şey olursa insan o elindeki eşyalarla kahrolur.
Büyükler bizi düşündükleri için öyle konuşuyorlar.
Senin hevesin sakın kırılmasın. Canın ne istiyorsa al.
Ama ben 6. ayı görmeden pek büyük şeylere girişmeyi düşünmüyorum. Odasını bile hemen yapma taraftarı değilim.
Maddi olarak değil tamamen manevi olarak...

kızlar 1,5 hafta içinde 3 defa ultrasona girmenın zararı olurmu acaba ?

tatlim ben 7 ocakta girdim uultrasona dun 17 ocak doktorum yine bakalim yaramaza dedi testleri getirmistim
bi zarari yok canim riskli hamilelik gecirenler birkac gunde giriyolar 2 haftada 1 ayda doktorlar genelde gel diyo

kizlar dogum yaklastiginda doktor hep cagiriyo sanciya bebege bakmaya
ozaman guzel oluyo ultrasonlada hep bakarsa

inşallah güzel haberlerle gelirsin cnm, yanlız 12+1 iken görünür müüü? o zaman bende pazartesi gitcem 13+4 olmul olcaz, bizi de görür doktorumuz inşallah, artık bişiler almak istiyorum ve unisex ürünler çok kısıtlı

Valla dediğim dedik çaldığım düdük misali bende alıyorum :)
Devir onların devri gibi değil artık korkuyolar işte onlarıda anlamak lazım
Yook olmaz bizim oralarda bebeğe ilk don alınır derler, donansın diye

bizdede öyle canım , 2 kız don u 2 erkek donu var şimdiden bebişin =)

kizlar buyukler bazen haklilar almamak konusunda ama bazende yalnislar
benim annem ben daha 2 aylik hamileyken yesil beyaz otulmus hirkaa almisti
indirimde gorunce annemde aliyo ben gibi kizimin besigini bile 5 ayda almisti ingilterede annem

arkadasim bisi almamisti son ana birakalim demisti dogumuna 20 gun kala bebegini
kaybeti ozamanda herseyini almisti yani arjadaslar olucak olan her ne zamansa olucak

iindirimli bisi gorunce kacirmayin bucenize iyi olur 1 alicaginiza 2 alirsiniz
kizimdada hep indirimli urunlere bakardim alirdim simdi pasayada indirimli gorunce aliyorum

kızlar bişey sorucam benim sağlık güvencem yok ve biraz önce özel bir hastahaneyi aradım 3 lü tarama testi için 55 tl muayne için 60 tl fiyat verdiler bana daha yüksek fiyatlardadır gibi geliyodu acaba yanlış bilgi vermiş olabilirlermi

valla ben 2 liyi 85 tl ye yaptırdım , devlet karşılamıyor diye biliyorum zaten

özel hastanelerde muaynede zaten 20-30 civarı bişey

valla bende alıyorum uygun bişi görünce , bizimkiler yaz bebekleri olacak , bilirsiniz yaza herşey pahalılaşır.

dediğim gibi h&m den acayip badyler aldım 5 tl ye

pazarda bile 5 tl ye yok yani taş gibi hemdee

Bilmiyorum geçmi oldu ama ben Ankara da yaşıyorum. Güven Hastanesinde Sibel Hanıma gidiyorum. Çok memnunum ve iş yerinden 4 arkadaşımı kendisi takip etti ben 5. oluyorum :).

Tabi canım haklısın büyüklerde bizi düşündüğü için konuşuyor
Bazen onlar bizi bazende biz onları anlamıyoruz
Beşiğimiz geldi bi görelim diye kurduk
Kayınvalidemi görümcemi falan çağırdık gelsinler gördünler diye
Kayınvalidemin bir suratı değişti rengi attı beşiği görünce
Çok güzel güle güle kullanın dedi ondan sonra tamam toplayın şunu kaldırın göz önünden demeye başladı
Oda benim annem gibi hoşlanmadı durumdan diye kırıldım içim içimi yedi bütün gece
ertesi gün iş çıkışı gittim konusunu açtım anne sen hoşlanmadın bu beşik işinden sevmedinmi yoksa dedim
Yok kızım onla alakası ablanın yani görümcem olur doğumdan sonra kızı çok rahatsızlanmış 2 aya yakın hastanede yatmışlar
Beşiği boş kaldı şevvalimim boş beşiğe baktık durduk 2 ay dedi. Sizin beşiği görünce kötü oldum aklıma o günler geldi dedi
Gelde kız şimdi bu kadına, Herkes kendine göre haklı

canım ya ınankı hıcbıse hıssetmıyorum cevremdekı herkes erkek erkek dedıgı ıcn bende erkek düsünmeye basladım ama garıp mı bılmıorm ben bıse hıssetmıyorum..bugun ıkılı testımdekı tahlıl sonucuma baktm bende 21 gıbı bıseydı..ıyıce bozdum kafayı cınsıyetle:)2 haftamız war bakalım

AVENT in iyi olduğunu biliyorum 9 aylık bebeği olan arkadaşım var onu önerdi bana...

ablamda onu kulanıyordu
ben nette araştırıp almıştım cam deil plastik almıştım ama o bpa free olanlardan
aventin emme yerinde bi özellik var bebeğe gaz yapmıyor ki buda gerçekten büyük bi faktör
denedi ablam test etti :)

bendemi öyle yapsammı diye düşünüyorum:)güzel bi hediye

olabilir :)

Kizlar cok kotu grip oluyorum napacam ben aglayacam nerdeyse

ıhlamur bol c vitamini mandalin portakal kivi fln

canım gene ben:)))))))))))))))) kadıköyde bi yerde buldum dergiyi haftasonu gidip alıcam:)))))))
afgan kumaşını sordum metresi 40-50 dedi vuuuv :)))))) ama heveslendim bi kere kaç metre kullandın sen ne kadar alıcam yani

selamlar benimde ailem tokatlı gitmişitm bi kaçkere
doğum yerim üsküdarrr
sivas çok soğuk oluyor hemde cok
kışı çok zor geçiyor muş dik et kendinee

selam herkese
bu ıkılı testtekı bhcg lı sonuca göre 50nın altı erkek 50 üzerı kız mı oluyordu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…