2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Maşallah 41 kere...
Allahım böyle okudukça cinsiyetler belirlendikçe, hamile kaldığımız anlardan beri paylaştıklarımız gözümün önüne geliyor.
Şükürler olsun...
Sağlıkla kucaklarımıza alsak bir de...

cok saol teyzesi dimi ama erkek adamin mali meydanda olur
ay bende bugun korktum erkek dil yanildik kiz der diye ama saolsun pasam pipisini doktorun gozune soktu vala bak al diye seninde pasadir canim bize 12 haftada erkeye benziyo dedi bak simdi tutu
biz hastaneden sonra hastane cikisi aldik tomurcuk 49 tl mis 30 tl indirimdeymis esime alalim dedim
agiz mendilerinide aldik eklerim sonra resimleri cici topigine

hepimiz cinsiyet ogrenelimde hediyelesme yapsak ya kizlar cekilisle kim kime cikarsa ona hediye alinicak
benim kizim olcak diye erkek bebekle hediyelesmek istemistim zevkle erkek giysilerini almistim

Kızlar aranızda İzmir'de olup Kahraman Kolday'a giden var mı?
Kendisi benim doktorum ve inanılmaz memnunum.
12+5 te gittik bebiş 13+2 gözüktü. Ve kesin olmamakla birlikte cinsiyet tahmininde kız gibi görünüyor dedi.
Yanılma payı diye sorduk. Yanıldığım pek görülmemiştir ama %100 ünü 13 Şubat'ta söyleyeceğim dedi.
Ben tabi hemen havaya girdim adını koydum kızım diye sevmeye başladım...
Gerçi henüz hiçbir şey almadım.
Sadece 2 adet şapka hediye geldi:)
Sanırım erkek bebeklerde yanılma daha fazla oluyormuş...
Erkekte olsa çok sevinirdim orası ayrı ama şimdi havaya girdim ya değişirse şoka girerim:)

yaa ne güzel hemen hemen herkes bebişlerinin cinsiyetini öğrendi.. bir ben mi kaldım ne?? :44: :44: benim randevu cuma günü sizce öğrenir miyim artık??

tatlim doktorlar pek yanilmaz kiza benzetiyse kizdir kucuk prenses
demin pipi resmini doktor karnini olcerken cekti karnindan bile pipisi gorunuyo zip zipliyodu
doktorlar yanilmiyo canim kizda cikinti yoksa kizdir cikinti varsa erkektir diyolar
benim kizim inat eti 20 haftada ogrendik kiz diye doktorum pozisyon gostermeyen bebekte cok zor diyo
ama erkek bebekler genelde hemen gosteriyo cinsiyetini

birde ikili testeki hcg 29 benim erkek bebegim bende tutu kizimdada tutmustu

Son düzenleme:
ya niye kimse benim yazdıklarıma cvp vermiyo?? çok sık girip sizler kadar aktif değilim diye mi?? fırsat buldukça girip takip ediyorum yazılanları ama sorduklarım da hep havada kalıyo beni niye aranıza almıyosunuz??

Kizlar benim ikili testimde hcg degerim 49.8 cikmisti dun gittigim doktor buyuk ihtimal kiz dedi nedense bende ne bu ne cin ne rus hic biri tutmadi

kızlar bebeğinizin hareketlerini hissetmeye başladınız mı? ben hissetmiyorum ve endişelenmeye başladım...

canim niye endiseleniyosunki hamile sitelerinde hic okumadin mi 16 hastanin sonundan once 1 cocuguna hamile olan anneler hisedemez bu cok normal diye kendini endiselendiripp uzulme
yakinda baslar kipirtilar 20 haftadan sonra hergun kipir kipir hep hisediyo insan

merhaba arkadaşım bende izmirde yaşıyorum ama henüz istediğim gibi bir doktor bulamadım sen memnunmuşsun bende bi gitsem hangi hastanade acaba

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bende bu gün cinsiyetini öğrendim bi süpriz yapmazsa 100de 90kız dedi doktorum....inşallah şaşırtmaz bizi 97gr olduğunu söyledi ne kadar olması gerektiğini araştırmadım daha ama iyi dedi doktorum.aslında ben 13hafta 6günlüğüm ultrasonda 14 hafta 6günlük çıktı sanırım elmanın gerçekten faydası var.bi arkadaş geçen hafta öle yazmıştı ben bunu test ettim onayladım bol bol elma yiyelim.

arkadaşlar 2'li taramanızın sonuçları nasıl çıktı. benim doktor incelemiş normal demiş telde öğrendim. tam değerleri bilmiyorum ama 10.000 lerde sanırım. yaş riski diye birşey var 840'da 1 çıkmış hepinizde öylemiydi. ben 27 yaşındayım.

Bir de şu bebeğinizi hafta hafta gösteren yazılarınızın altındaaki şeridi nasıl hazırllıyorsunuz bulamadım ben ((

kıpırtı ben daha hissetmiyorum

canım nerden aldın hastane çıkışını internetten mi? önereceğiniz yerler var mı? özellikle ankarada olanlar?

canım nerden aldın hastane çıkışını internetten mi? önereceğiniz yerler var mı? özellikle ankarada olanlar?

yok canim ben gebzede yasiyorum gebzede fanpop bebek mazasi var ordan aldim

pamidordada bitane hastane cikiis beyendim 60 tl onuda alayaim diyorum takim cok var aldim gecen indirimli gorunce almali insan

teşekkürler...
Ankarada bebekler için nerde güzel şeyler var bilen varsa paylaşabilirmi. ben çorumda öğretöenim. tatilde ankarada olacağım alışveriş yapayım diyorum.

Bir de ankaradaki arkadaşlar önerebileceğiniz bir doktor varmı, kontrolüm burda ama doğum yaza geldiği için orada bir doktor lazım. gittiğiniz doktor varsa acil paylaşırsanız sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…