2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

yok canım doktoruma gösterdm bi sorun yok dedi herşey normalmiş olması gerektiği gibiymiş önceki yazılanları okudumda cinsiyetle ilgili ondan sordum doktor kıza benziyo demişti tutuyomu diye:)

anladım canım ben de sımdı merk ettım eve gecınce bakayım sonuclarıma barı

anlamadığm 50nin altı kızmı erkekmi nette baktım biyerde kız biyerde erkek oluyo yazıodu şu merak çok fena bişi:)

canım sanırım kısıden kısıye göre degısmıskı frklı seylerde cıkabılıyor..aynen merak fena kı ne fena..kuzenlerım nerdeyse her gün arıyor baska doktora gıdelım bız catladık meraktan sen nasıl duruyorsun dıyorlar, dıyorum kurcalamayın benı zor duruyorum:)))

ben bu olayı bilmiyodum akşam topikte gördm bakıyım dedim:))

canim ultrason 3 boyutlumu demisin dil ama yeni ultrasonu daha 3 ay oluyo doktorum hastaneye geleli
bizim 16.hafta 1 gunluk tu bugun elerini ayaklarini net gordum parmaklarina kadar pasini gobegini
gosterdi doktor seninde 16 haftadan sonra bebis tam bebis olcak canim uzayli gibi dil artik onlar tosuncuk oluyo annesi

pnrali tatlim haziran annelerinin cogunda tutu hcg degeri ama cogundada yalnis sonuc cikti
onun icin sansa denk gelene tutuyo benim 29 tu

buba canim senin icinden pasami prensesmi geciyo anneyin inanki icinden gecen dusundugu cinsiyte cikiyo cogunlukla ben bugun aslinda test getirdim doktora birde belki esimleyim deye bakar ultrasonla dedim
ama ben demeden kendi bakalim yaramazada dedi saglik ocagi bile test yapsa doktora getiriyorum
dosyama hemen yaziyo 100 gram eksik ciktim tartida ama daha ogle yemegini yemedim demistim
2 hafta sonra yine insallah mutlu gelirim benim icimden geciyo bubacim senin bebis sanki prenses gibi

MAŞALLAH Canım. kaçıncı haFTANDI SENİN. BİZ BU KADAR GÖREMİYORUZ YA DAHA KAFASI FALAN UZAYLI GİBİYDİ ACABA UKLTRASON MAKİNESİNİN KALİTESİYLE Mİ İLGİLİ? SENİNKİ 3 BOYUTLUMU?

kızlar gerçekten ultrasondan fark ediyo 2li testim için başka bi hastaneye gittim dediğin gibi uzaylı gibi görünüyodu bu gün kendi doktoruma gittim meleksenin de dediği gibi ellerini kollarını yüzünü her yerini gördüm çok şükür sadece cinsiyetini göremedim.onuda doktor ölçümlerinden bildi sanırım.bu gün girdiğim ultrason renkliydi.insan nasılda heycanlanıyo görünce sadece canım ya neler yapıyo daracık yerde dedim bide her doktordan çıkışta allahım ne olur arayan her keze versin rabbim olmayanlarada tattırsın bu duyguyu diye dua ediyorum...

merhaba arkadaşım bende izmirde yaşıyorum ama henüz istediğim gibi bir doktor bulamadım sen memnunmuşsun bende bi gitsem hangi hastanade acaba

Canım hastane değil. Özel doktor. Alsancak'ta...
Ama süper bir adam.
Bence bir araştır ve mutlaka bir gözük pişman olmayacaksın.
Ben İstanbul'dan gelin geldim ve taa gelmeden evvel araştırıp buldum kendisini.
İlk başka doktora gittim pahalıdır diye ama 150 lira muayene ücreti ayda 1 gidiyorsun.
Doğumlarını da ya Çınarlı'da ya Kent'te yapıyormuş. Fakat ücretleri hakkında bir bilgim yok.
Çok ilerisini konuşmuyor, 1 aylık süreçte tekrar görüşene kadar neler yapman gerektiğini, sorularının bütün cevaplarını sormadan veriyor.
Ben İstanbul'a gitmeyi düşünüyordum doğum için ama şimdi Allah'tan bir mani çıkmadıkça o kadar güven verdiki bana başka doktora gözükmem mümkün değil...

Maşallah.kesinlikle allah herkese versin.çok güzel bir duygu.insan olmadan önce korkuyo nasıl bakarım diye ama olunca da başkaymış annelik.ben de görmek istiyorum.ankarada bir doktora gideceğim. Ama isim bilmiyorum. Ankaralı anne yokmu ya... Bir doktor önerseniz(

bu ara ben çok hassasım herşeye alınıyorum.ağlıyorum. Ilk aylar çok rahattım bu hafta böyle melankolik oldum. Sizde öylemisiniz. Saçma sapan eski mevzuları kafama takıyorum (

herkese günaydın.
evet bu durum bende de oluyor zaman zaman. inan televizyonda dizi izlemiyorum. ağlamaktan helak oluyorum çünkü saçma şeylere. eşim tv izlememi yasakladı. bana animasyon filmleri getiriyor akşamları onları izliyoruz

kakao yağını duymuştum bende ama alamadım hala üşengeçlikten aslında ihmal etmemek lazım

Doktora sordum hemen amniyosentes dedi kafam çok karıştı 607 kişiden birisi ise risk çok riskli değil o zaman neden korkuttu cumartesinden beri ağlıyorum çok içim acıyor ama ne olursa olsun bebeğine nasıl kıyarki insan çünkü amniyonsentes yaptırsam bile sonuç falan derken bebek 5 aylık oluyor ( Allahım kimseye yaşatmasın çok zor

canım çok sevindim kızıma bir arkadaş daha geliyooor:) Kızlar şu sıralarda atağa mı geçti ne

galiba öyle oldu aslında listemiz güncel olsa net görürüz:)))))) ilk bebeğimin kız olmasına çok çok sevindim sonuçta kız çocuk bambaşka oluyo ama erkek değil diyede bi buruldum:)))))) inşallah Allah herkese ikisininde mutluluğunu tattırır... önce sağlık ama tabi

Güanydın arkadaşlar

Ben her doktorada güvenemiyorum , anlaşmalı oldukları yerler var , fazladan test yaptırsınlar diye insanları bu duruma düşürebilecek kötü doktorlar var , doktoruna tam güvenebiliyormusun.bence başka bir doktora daha git testini alıp

ayyy ne güzel ne güzel artık erkek olduğu da kesinleşti... çok sevindim iyi haberlerle dönmene...

günaydın hanımlarrrrrrr nasılsınız ?

malesef bikaç gündür postlarıma cevap verilmiyor üzüldümm

benim bir arkadaşıma 9 ay boyunca bebeğin hem down sendromlu, hem burnu yok, hem de kalbi delik dediler. ne kadar doktora gittiyse hepsi aynısını söyledi ve gebeliği sonlandırmasını istediler. ama arkadaşım dünyaya getirmekte ısrar etti. şu an kızı 1 yaşında ve maşallahı var. ufacık bir problemi bile yok sapasağlam geldi dünyaya. mücize oldu yani. dün benim de kontrolüm vardı. doktorum tüm testler yapılsa dahi asla %100 sonuç almanın mümkün olmadığını, bu testlerin yalnızca risk oranını gösterdiğini söyledi. ama elbette ki bu herkeste böyle olacak demek değil. sen şimdilik kalbini ferah tut. inşallah önemli birşey yoktur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…