2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

canım çok sevindim kızıma bir arkadaş daha geliyooor:) Kızlar şu sıralarda atağa mı geçti ne:emir_bebek:

dilmi ama tatlim kizlar da olsun bir ara hep erkek erkek hic kiz haberi gelmiyodu
saglikla allah herkezin gonlunde olani versin saglikla kavusalim yavrularimiza
bugun 6 gunluk bebek hastanede doktora annesi kontrole gelmis
bi agliyo miyak miyak doymuyomus acaba bende boyle aglamasini duyucammi diye dusundum :KK16:

bu arada bugun yine saolsun doktor inceledi bizim sipayi canim
simdi nasilda buyumustu 10 gunde kocaman olmus vucudu tam kocaman bebek gibi kemikleri
elerile yuzunu gizliyo gibi yapiyo ayaklarila kesesini itiyo bi alemdi 2 hafta sonra cagirdi yine
kac cm gram soylicekti tam babamiza pipinin resmini cekerken unutu bende unutum:KK25:sormaya

dilmi ama tatlim kizlar da olsun bir ara hep erkek erkek hic kiz haberi gelmiyodu
bi agliyo miyak miyak doymuyomus acaba bende boyle aglamasini duyucammi diye dusundum :KK16:

simdi nasilda buyumustu 10 gunde kocaman olmus vucudu tam kocaman bebek gibi kemikleri
elerile yuzunu gizliyo gibi yapiyo ayaklarila kesesini itiyo bi alemdi 2 hafta sonra cagirdi yine
kac cm gram soylicekti tam babamiza pipinin resmini cekerken unutu bende unutum:KK25:sormaya

canım sen hangı hhastaneye gıdyordun?maasallah doktorun her gıttıgınde bakıyor bebıse

ayyy ne güzel gördün bebişini darısı başıma artık:) evettt canım ya korkuyodum erkek patlaması olacak kızım arkadaşsız kalacak diye:KK52::KK9: bnm kuzumda büyümüştür en son ölçtüğünde 118 gr 13.6 cnmdi :nazar::nazar::nazar: haftaya c.tesi gidicem doktora az kaldı diye avutmaya çalışıyorum kendimi.Ay onlar sağlıkla büyüsünlerde biz görmesekte olur dimiiii:) Babişkosu paşayı görememiş diye üzüldüm azıcık ama en önemli şeyin resmini görmüş oldu:KK1:
Gebzede oturduğunu bilmiyordum kurtköy gebze yakın sayılır :)))

ayyy ne güzel gördün bebişini darısı başıma artık:) evettt canım ya korkuyodum erkek patlaması olacak kızım arkadaşsız kalacak diye:KK52::KK9: bnm kuzumda büyümüştür en son ölçtüğünde 118 gr 13.6 cnmdi :nazar::nazar::nazar: haftaya c.tesi gidicem doktora az kaldı diye avutmaya çalışıyorum kendimi.Ay onlar sağlıkla büyüsünlerde biz görmesekte olur dimiiii:) Babişkosu paşayı görememiş diye üzüldüm azıcık ama en önemli şeyin resmini görmüş oldu:KK1:
Gebzede oturduğunu bilmiyordum kurtköy gebze yakın sayılır :)))

buyumus inanamasin nasil az kalmis prensesi gormeye annesi az sabret
gebzedeyim canim hata gebzede tuzlaya 15 dakika falan uzagim konutlardayim
benim sipada pas popo 14 hafta 5 gunde 83mm tum vucudu 13 veya 14 cm vardir demisti doktor
2 hafta soonra boyunu kilosunu sorarim bu defa unutu yuzunu cekmeye pipisini cekti
kizim uyudu icin esim iceri giremedi sorma :KK37: 2 hafta sonra girer insallah

buba tatlim merkez hastanesi var gebzede tam carsida ozge beye gidiyorum 78 dogumlu doktorum genc
ve cok iyi biri 10 gunde bir nerdeyse gordum bu ara sipami hemen bakalim senin yaramaza diyo allah razi olsun 2 hafta sonra yine gel 3 lu test yapmican bitane bisi bakicaz tek dedi

buyumus inanamasin nasil az kalmis prensesi gormeye annesi az sabret
gebzedeyim canim hata gebzede tuzlaya 15 dakika falan uzagim konutlardayim
benim sipada pas popo 14 hafta 5 gunde 83mm tum vucudu 13 veya 14 cm vardir demisti doktor
2 hafta soonra boyunu kilosunu sorarim bu defa unutu yuzunu cekmeye pipisini cekti
kizim uyudu icin esim iceri giremedi sorma :KK37: 2 hafta sonra girer insallah

buba tatlim merkez hastanesi var gebzede tam carsida ozge beye gidiyorum 78 dogumlu doktorum genc
ve cok iyi biri 10 gunde bir nerdeyse gordum bu ara sipami hemen bakalim senin yaramaza diyo allah razi olsun 2 hafta sonra yine gel 3 lu test yapmican bitane bisi bakicaz tek dedi
evet bılıyorum canım o tarafı ya benımkının özel muayenesıne gıttıgım halde benı nerdeyse 5 haftada bı cagırıo..en son 27 aralıkta gıtmıstım bı daha 1 subat dedı..zırt pırt ultrasona sokma taraftarı degılım dedı..bende babası dönecek tanzanyaya cınseıyetı ne zaman görürüz dedım artık telefondan söylersın dedı:KK43: ıyıymıs canım senınkı ne güzel ben ayda bı zor görüyorum..

ya niye kimse benim yazdıklarıma cvp vermiyo??:KK43: :KK43: :KK43: çok sık girip sizler kadar aktif değilim diye mi?? fırsat buldukça girip takip ediyorum yazılanları ama sorduklarım da hep havada kalıyo beni niye aranıza almıyosunuz?? :KK43: :KK43: :KK43:

canım aramıza almamakda ne demek herkes bı fırsat bulup gırıp cıkıyor senın soruların belkı sayfalar hızlı ılerledıgı ıcın gerıde kalmıs olabılır..ben de cok sık gıremıyorum denk geldıkce yazıyorum...

canım yalnız degılsın benım randvum taaa 1 subat:KK19:

canim ya oyle bi doktorsa niye baska bakmiyosun ki benim ilk gitim 2 saniye bebeye bakmisti
kizimdada pek incelemezdi allahtan bu doktoru yeni baslamis hastaneye ras gele ona almistim
kontrolu esimde bende bi memnun kaldik simdi akraba gibi davraniyo bana bugun
normal dogumu ben epudural yapmistim yine oyle yapsakmi dedim yapariz sen nasil istersen dedi
ama bazen epudural tutamiyo bazi kiisilerde dedi bende 2 tane olmustum bir dogumda 1 de amelitara dedim
him tamam dedi 2 hafta sonra gidicem ya birde 5 ayda falan ayrintili ultrason yapicaz dedi boyle doktorlar zor bulunuyo

kızlar bebeğinizin hareketlerini hissetmeye başladınız mı? ben hissetmiyorum ve endişelenmeye başladım...

canım benım doktorum hıssetmen ıcın rahat 20. haftayı beklemen lazım demıstı..ıcını ferah tut.ılk bebıslerde anlayamayabılıyormusuz hemen

canim ya oyle bi doktorsa niye baska bakmiyosun ki benim ilk gitim 2 saniye bebeye bakmisti
kizimdada pek incelemezdi allahtan bu doktoru yeni baslamis hastaneye ras gele ona almistim
kontrolu esimde bende bi memnun kaldik simdi akraba gibi davraniyo bana bugun
normal dogumu ben epudural yapmistim yine oyle yapsakmi dedim yapariz sen nasil istersen dedi
ama bazen epudural tutamiyo bazi kiisilerde dedi bende 2 tane olmustum bir dogumda 1 de amelitara dedim
him tamam dedi 2 hafta sonra gidicem ya birde 5 ayda falan ayrintili ultrason yapicaz dedi boyle doktorlar zor bulunuyo

haklısın aslında ama benım cevremde de gıdenlerın hepsı cok memnun..annem gecen gün cok yakınımızın dogumuna gırdı doktoruda benımkıydı ebe de doktor hanımda harıkaydı dıyo...üff anlamadım gıttı kımısı ıyı yapıyor son aylara dogru zaten cok gıreceksın sımdıden gırme dıyor e sızınkılerde doktor farklı davranıyor kaldım valla..önumuzdekı randevuyada bı gıdeyımde olmazsa degıstırırım artık..

bu arada pasanın fotolarına da maasallah:nazar:

meleksen canım bı ara bıze epıdural dogumunun da tecrübelerını paylasırsan süper olur..ben de öyle ıstıyorum kısmetse, ama tecrübelı bırınden dınlemek ıyı olacaktır

peki doktora danışmadan kafamıza göre herhangi bir çatlak kremi alsak kullansak zararı olurmuki yaa?? yada şu bebek yağları işe yarar mı acaba?? bilginiz var mı? herkes doktoruna danışıp onun önerdiği kremleri mi kullanıyor??
ben niveanın bebek yağını sürmeye çalışıyorum duşlardan sonra herkes lirak diye okunan fransız bi kremden sözediyo çok iyi olduğundan... onu kullanayım mı diye sorucam bi dahaki kontrolümde ki kontrolüm de yarından sonra burda yazarım cevabı da cnm.
Eki Görüntüle 328362

kizlar iste benim terbiyesiz oglumun bamyasi kizim uyudu icin esim iceri giremedi doktor amcasida
babasina resme cekti ver diye gorsun daha makine tutar tutmaz doktor pipisi cikti ekrana
doktorda aaa buna biz erkek demistik dilmi dedi cok komik ti elerile yuzunu sakliyo
itip duruyo kendini tum vucudu inanilmaz buyumus 10 gunde kizlar
bu ara pasami 10 gunde bir goruyorum doktor saolsun 2 hafta sonra yine gidicez doktor cagirdi 3 lu test icin 1 sey yapicaz dedi 5 ayda da ayrintili renkli ultrason yapariz dedi allaha sukur biz iyi haberlerle geldik
erkeği garantiledin ne güzel Allahım darısı başıma!! :KK34:
Kızlar aranızda İzmir'de olup Kahraman Kolday'a giden var mı?
Kendisi benim doktorum ve inanılmaz memnunum.
12+5 te gittik bebiş 13+2 gözüktü. Ve kesin olmamakla birlikte cinsiyet tahmininde kız gibi görünüyor dedi.
Yanılma payı diye sorduk. Yanıldığım pek görülmemiştir ama 0 ünü 13 Şubat'ta söyleyeceğim dedi.
Ben tabi hemen havaya girdim adını koydum kızım diye sevmeye başladım...
Gerçi henüz hiçbir şey almadım.
Sadece 2 adet şapka hediye geldi:)
Sanırım erkek bebeklerde yanılma daha fazla oluyormuş...
Erkekte olsa çok sevinirdim orası ayrı ama şimdi havaya girdim ya değişirse şoka girerim:):nazar:
bana da o isim önerilmişti ama gidemedim demek ki çok memnunsun. doğumu nerde yapıyo peki?
merhaba arkadaşım bende izmirde yaşıyorum ama henüz istediğim gibi bir doktor bulamadım sen memnunmuşsun bende bi gitsem hangi hastanade acaba
o doktorun özel muayenehanesi var cnm bildiğim kadarıyla. sen hangi hastaneyi ya da doktoru denedin şimdiye kadar?

MAŞALLAH Canım. kaçıncı haFTANDI SENİN. BİZ BU KADAR GÖREMİYORUZ YA DAHA KAFASI FALAN UZAYLI GİBİYDİ ACABA UKLTRASON MAKİNESİNİN KALİTESİYLE Mİ İLGİLİ? SENİNKİ 3 BOYUTLUMU?

Ankarada gittiği iyi bir doktor olan varmı? Orda bir doktora ihtiyacım var. çünkü 8. Ayıma kadar çorum ilindeyim.9. Ay ankarada olucam. Yardımcı olurmusunuz ankaralı temmuz anneleri :)))

rıca ederım canım..sen degerlerı neden soruyorsun cınsıyet ıcın mı yoksa doktoruna henüz basvurmadıgından mı?

yok canım doktoruma gösterdm bi sorun yok dedi herşey normalmiş olması gerektiği gibiymiş önceki yazılanları okudumda cinsiyetle ilgili ondan sordum doktor kıza benziyo demişti tutuyomu diye:)

X