2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

haklısın canım ya cinsiyet cinsiyet dedim haftalarca öğrendim sevinemedim bile öğrendiğime :) evt üzmeyecem ne kendimi ne oglumu nede eşimi 15 gun sonra olacagı görürsüz inş. bi ark dediği gibi amniyosentezi temiz çıkar Allah hepimizin bebegini sağlıkla kucagımıza almayı nasip etsin ....

canım üzme kendini doktorlar hep en kötüsünü söylerler takma kafanı sakın

ya arkadaşlar şu an çok alakasız olacak belki ama o alttaki haftanızı gösteren çizelgeyi nasıl yaptınız??? bi defa arkadaşın biri link göndermişti denemiştim ben yaptım sandım olmamış. hala çıkmıyor. şimdi de linki bulamadım geçmiş sayfalarda mümkünse birisi yardımcı olabilir mi?? bende istiyorumm

ya arkadaşlar şu an çok alakasız olacak belki ama o alttaki haftanızı gösteren çizelgeyi nasıl yaptınız??? bi defa arkadaşın biri link göndermişti denemiştim ben yaptım sandım olmamış. hala çıkmıyor. şimdi de linki bulamadım geçmiş sayfalarda mümkünse birisi yardımcı olabilir mi?? bende istiyorumm

kimse bilmiyor mu???? :KK50: :KK50: :44: :44: :44:

-http://www.lilypie.com adresine giriyorsunuz
-Ordan create seçiyoruz.
-Maternity_and_Pregnancy seçeneğine giriyoruz.
-Days and weekends seçeneğine giriyoruz
-Full size ticker ı seçip next diyoruz.
-Step 1 seçeneğinde ekrana çıkan platformlardan birini seçiyoruz.
-Sonra next diyerek Step 2 seçeneğinde bebişimiz için görmek istediğimiz resmi seçiyoruz.
-Next diyerek son olarakta alttan arka planın rengini seçiyoruz.
Ekranda üstte event date yazan kısma hesplanan doğum tarihimizi giriyoruz.
Last Menstrual Period kısmına da son adet tarihimizi giriyoruz.
-Next diyoruz.
-Ekranda çıkan satırlarda "For Websites" kısmında "image url"yazısına tıklıyoruz.
-Code snippet: Image URL diye bir başlık çıkıyor,ordaki web adresini profilimizde kontrol paneline geliyoruz,profil düzenleden ortaya çıkan ekranda "çizelge" diye bi yer var,
kopyaladığımız adresi bu kısma yapıştırıp değişiklikleri kaydedip çıkıyoruz.

UMARIM YARDIMCI OLABILMISIMDIR :emir_bebek::nazar:

$SAM_0697.JPG

kizlar iste benim terbiyesiz oglumun bamyasi kizim uyudu icin esim iceri giremedi doktor amcasida
babasina resme cekti ver diye gorsun daha makine tutar tutmaz doktor pipisi cikti ekrana
doktorda aaa buna biz erkek demistik dilmi dedi cok komik ti elerile yuzunu sakliyo
itip duruyo kendini tum vucudu inanilmaz buyumus 10 gunde kizlar
bu ara pasami 10 gunde bir goruyorum doktor saolsun 2 hafta sonra yine gidicez doktor cagirdi 3 lu test icin 1 sey yapicaz dedi 5 ayda da ayrintili renkli ultrason yapariz dedi allaha sukur biz iyi haberlerle geldik

-http://www.lilypie.com adresine giriyorsunuz
-Ordan create seçiyoruz.
-Maternity_and_Pregnancy seçeneğine giriyoruz.
-Days and weekends seçeneğine giriyoruz
-Full size ticker ı seçip next diyoruz.
-Step 1 seçeneğinde ekrana çıkan platformlardan birini seçiyoruz.
-Sonra next diyerek Step 2 seçeneğinde bebişimiz için görmek istediğimiz resmi seçiyoruz.
-Next diyerek son olarakta alttan arka planın rengini seçiyoruz.
Ekranda üstte event date yazan kısma hesplanan doğum tarihimizi giriyoruz.
Last Menstrual Period kısmına da son adet tarihimizi giriyoruz.
-Next diyoruz.
-Ekranda çıkan satırlarda "For Websites" kısmında "image url"yazısına tıklıyoruz.
-Code snippet: Image URL diye bir başlık çıkıyor,ordaki web adresini profilimizde kontrol paneline geliyoruz,profil düzenleden ortaya çıkan ekranda "çizelge" diye bi yer var,
kopyaladığımız adresi bu kısma yapıştırıp değişiklikleri kaydedip çıkıyoruz.

UMARIM YARDIMCI OLABILMISIMDIR :emir_bebek::nazar:

canımm çook teşekkür ederim sağol.. inşallah olmuştur

olmaz mı :)))))) büyüyolar zaten şişler bide kaşınmıyolar mı:)))) inşallah yavrulamız güzel güzel emerler bizleride o gögüsler boşa çirkinleşmemiş olur:))))))

Kızlar o kaşıntılar göğüs, karın ve bel kısmında bolca olabilirmiş.
ÇATLAMA belirtisi diyor herkes.
Çatlak kremlerinizi mutlaka kullanın badem yağı içinde çok iyi diyorlar fakat kıllanma yapıyormuş.
Kıllanmanın çaresi var da çatlağın yok:KK43:

slm arklar dr geldik bebek ulturasonda gayet iyiydi cinsiyetimizide öğrendik temmuz annelerinin genelini bozmadım benmde oglum olacak inş. yanlız arklar üçlü testi yaptırdım açık spına bıfıda yüksek çıktı belinde problem olabilirmiş 15 gun sonra ayrıntılı ulturason istedi ben çok kötüyüm aglamakdan göz kapaklarım agrıdı. bu tarama hakkında bilgisi olan var mı ?? :KK43:

canım için rahat etsın hıc bısey cıkmayacak allahın izniyle,dediğin oran sana yuksek görünebılır ama cok düşük bi ihtimal.ama işin ucunda yavrun olunca ıhtımal düşükte olsa ınsan tedırgın oluyor anlıyorum seni ,ama hiç bişey cıkmayacak bosuna üzüpte paşanıda üzme sekerım.bu arada sezadeciğedeselam,teyzesi öpsün onu :))

herkese selam nedense daha önce gelmedi aklıma bu topiğe girmek tüp bebek sayfalarında gezmekten :)) evet bnm bebişim tüp bebek çok zor kavustuk kendisine inşallah bizi bırakmazda sağ salim kucağımıza alırızzz ....bnm de doğumum allah nasip ederse temmuzun son haftasında olacak...belkide tüp bebek olmasından dolayı ayrı bir tedirginlik olmasından dolayı bende hiçbirşey almadım zaten 3 aydır yatıyorum evde ilk kez bu hafta sonu çıktık eşimle dışarı dr. ne kadar artık çıkabilirsin desede bende hala bi korku var...

geriye dönük sayfaları mutlaka okuyacam vakit buldukça ama epey çok:))belki hepiniz paylastınız ama birde bnm için yazabilir misiniz hangi vitaminleri kullandınız bugune kadar...
ben 11.haftaya kadar folbiol kullandım şimdi elevite geçince onu bıraktım sadece elevit kullanıyorum bide riskimden dolayı crionone jel kullanıyorum o da bu hafta son..herkes ayrıca demir hapından falan bahsediyor ben eksik mi kullanıyorum ilaçları acaba içime kurt düştü..gerçi elevitte de demir var ama..
doktorlar tahlıllere göre verıyorlar canım sakın doktordan habersız alma bısey,belkı tum değerlerın yerındedır.benım yerınde cıktı o yuzden sadece demır verdı :))cok şükür depolar tamm.kuzenimde tüp bebekle cocuk sahıbı olmaya calısıyor,cok zor senı cok iyi anlıyorum,oda 7 senedir bekledi,dün konacaktı,ankarada,aramadım daha ,inşallah olmustur.aman dıkkat et cnm,ani hareket yapma,ve cok ayakta durma,

peki doktora danışmadan kafamıza göre herhangi bir çatlak kremi alsak kullansak zararı olurmuki yaa?? yada şu bebek yağları işe yarar mı acaba?? bilginiz var mı? herkes doktoruna danışıp onun önerdiği kremleri mi kullanıyor??

uyy yerim ben o miniciği allaha emanet olsunlar....

amin canım hepimizin

2 li tarama testim düşük çıktı
PAPP-A 1,98 mom 0,62
fb-hcg 79,3 mom 2,28

yaş riski 1:435
biyokimyasal trisomy 21 riski 1:123
Kombine trisomy 21 riski 1:607
trisomy 13/18 + nt <1:10000

hesaplanan trisomy 13/18 test riski (nuchal translucency ile) <1:10000 dir buda düşük riski işaret eder yazıyor yan taraftaki açıklamadada 607 kadından 1 tanesi trisomy 21 nt li gebeliğe raslanmıştır 606 kadın normal gebelik görünmüştür yazıyor.

sonucum çokmu kötü arkadaşlar benimle sonucu yakın olan varmı ben amniyosnetes olmak istemiyorum

ben hiç anlamam
ama hemen kötü düşünme dokotrun ne dio ?
bide amniyosentes hemen olmuyor
2li yapılıp 3de yapılınca değer kötü çıkarsa o zaman amniyosentes

Eki Görüntüle 328362

kizlar iste benim terbiyesiz oglumun bamyasi kizim uyudu icin esim iceri giremedi doktor amcasida
babasina resme cekti ver diye gorsun daha makine tutar tutmaz doktor pipisi cikti ekrana
doktorda aaa buna biz erkek demistik dilmi dedi cok komik ti elerile yuzunu sakliyo
itip duruyo kendini tum vucudu inanilmaz buyumus 10 gunde kizlar
bu ara pasami 10 gunde bir goruyorum doktor saolsun 2 hafta sonra yine gidicez doktor cagirdi 3 lu test icin 1 sey yapicaz dedi 5 ayda da ayrintili renkli ultrason yapariz dedi allaha sukur biz iyi haberlerle geldik

ammmaaaaaaaaaaannnn,yesinler onun pipisini :nazar::nazar::nazar:,:)aman gözün aydın sekerım,umarım hep iyi haberlerle temmuz ayını bitiririz,maşallah senin paşa pek bi yiğit olcak,boşver sekerım yiğidin malı meydanda olurmuş annesi,saklamasın boşver :KK4::KK4::))allah sapa sağlam tamamına erdirsin,banada erkek dedıde kesın olmamakla birlikte dedi:KK53:,:)) al bide burdan yak,öğrendimmi öğrenemedimmi ne oldu yaniiii :))neyse ben tam öğrenmeden alışverişe başlamıcam,

X