2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ooff canım ne kadar çokmuş bebeğine bişeyler alırsın o paralara. ben özel bir hastaneye gidiyorum konyadayım. muayene için 30 tl veriyorum. ultrason, tahlillerimin tamamını yaptırıyorum ücretsiz. ikili test için de ücret almıyorlar hastanemde. ama 3'lü teste gerke olursa onu ödemek durumunda olucaz, inşallah ihç gerek kalmaz. bana biraz pahalı geldi ama galiba sen kıbrıstaydın o nedenle bu fark sanırım

işte yarı şaka yarı ciddi :) erkek olsa daha mutlu olacaktı belli. bir de kayınvalidemler erkek olsun diye tutturdukları için de etkileniyor olabilir. malum erkekler için anneleri ne derse o

kayınvalıdnde bı anne nasıl boyle cahılce davranrlar anlamyorum kızıda erkegde veren kım sankı senın elınde allahım ya

Günaydın herkese
herkes yavaş cinsiyet öğreniyor sanırım
bizimde yarın 2'li taramamız yapılcak inşallah güzel sonuçlar alırız ....

evet canım kıbrısta yasamamdan kaynaklı bu fiyatlar. bende öuayene ucreti ödemiyorum doktor tanıdık diye ama yani hayata 30 tl ye burda doktora bakınamazsın özelde.

kayınvalıdnde bı anne nasıl boyle cahılce davranrlar anlamyorum kızıda erkegde veren kım sankı senın elınde allahım ya

ben de dciyorum beğenmeyen kendi doğursun diye senin dediğin de süper olmuş :) hiç kafana takma bile

evet kızlar haklısınız. fazla takılmamaya çalışıyorum. bebeğim bu dünyadaki herşeyden daha önemli. ben ne hissedersem o da onu hissediyor. o yüzden üzmemeye çalışıyorum kendimi.

evet kızlar haklısınız. fazla takılmamaya çalışıyorum. bebeğim bu dünyadaki herşeyden daha önemli. ben ne hissedersem o da onu hissediyor. o yüzden üzmemeye çalışıyorum kendimi.

bencede canım takilck bı durum yok cahıllık uzme kendnı bebışn duymasn

evet canım kıbrısta yasamamdan kaynaklı bu fiyatlar. bende öuayene ucreti ödemiyorum doktor tanıdık diye ama yani hayata 30 tl ye burda doktora bakınamazsın özelde.

ayy benm eşim asker. kıbrısta onun kadrosunda açık varmış, sanırım lefkoşaydı, oraya tayin istedi. tam da ağustosta orada başlaması gerekiyor. doğum da temmuza geliyor. bakalım tayinimiz çıkarsa, senden yardım isterim artık oralar hakkında :))

Benım de yirmilik dişlerim patlak verdi damaklarım şiş iki taraf birden ne yapacağım bilmiyorum

Ben dişlerimi o kadar ihmal etttim ki korkudan, hamile kalınca hepsi patlak verdi.
4 adet kanal tedavim dün bitti. Şimdi 10 tane dolgum var. Düşünki 32 dişin 14 tanesini çöp etmişim.
Çocukluğumdan beri hiç gitmedim dişçiye kör topal yaşadım öyle...
Doktorum ilk haftalarda ertele dediyse de çok ağrım olunca git yaptır dedi.
Diş doktorumda üzerime kurşun yelek giydirerek röntgen çekti kanal tedavilerini yaptı.
20lik dişiminde azizliğine uğradım şişti ve inanılmaz sancı yaptı ağzımı açamıyordum.
Çekemeyecekleri için kanal tedavisi yaptılar 20lik dişe:)
Şimdi gidiyorum sürekli. 4. aya girdim daha rahatım hatta anestezi kullanmadan yaptırdım 2 kanal tedavisini.
20 lik dişte kullandı sadece anesteziyi.
Sıra dolgularda onlar bitince bir adet çekilecek dişimde var:)
4. aya girince diş muayenelerinizi yaptırın diyorlar.
Ama röntgenlik bir iş varsa mutlaka kurşun yelek aldırsın dişçi ofisine. Benim için özel getirttiler.

Doktorunla konuş canım. Beterin beteri var. Allahıma emanet yavrum...
Allah ömür vediyse 6. kattan atlasam dahi yaşarız yaşar...
Sadece kafana göre sakın ilaç alma. O şişliği indirmek için antibiyotik verebilir.
Çok geçmiş olsun...

canım tabiki yardımcı olmaya calısırım sana seve seve :) ama pahalı oldugu için tedirgin olma sakın ona gorede maaş alıyoruz. birde askelerin ozel kantınlerı oluyo orda hersey ucuz oluyor :) bırtek asker eslerı gırebılıyo bunlara :)

biliyorum cnm, ben öğretmenim, atanamadım. eşim de bana diyor ki: ben kıbrısa atanırsam zaten senin alacağın maaşı da alacağım çalışmana gerke yok sen bebişe bakarsın diyor. :) zaten lojmanda kalırız, dediğin gibi alışverişler de de pek problem olmaz. askeri kantinler burda da var. ama işte taşınmamız filan nasıl olur hiç bilemiyorum. eşim oraya taşınmamız için nakliye çok pahalı olur, o yüzden herşeyi satarız,ordan yenilerini alırız filan diyor. bakalım. bebğimiz sağlıklı olsun da onları o zaman düşünürüz diyorum :)

canım ya naklıye ne kadar bılmıyorum ama bızler turkıyeden almaya calısıyoruz koltukları vs. ve naklıye edıyoruz daha ucuza gelıyor dıye ben evı aldıgımda yapamadım onu saglık problemlerı nedenı ıle ama burdan koltuk takımı mı 5 bın teleye almıstım :) ancak indirim olursa iyi fıyata bulabılırsınınız onunda modelını begenırseniz :) bence esın ımkanı varsa tanıdıgı buraya gelen asker daha once ona danıssın ıyıce. hangısı sizin için daha karlı olur ıyıce hesaplarsınız

doktorumla konuştum ikili tarama sonuçlarım normal çıkmış çok sevindim bebeşim 3'lü tarama sonuçları için 5 ila 20 şubat arası gideceğiz

Merhaba Temmuz anneleri. bende ağustos annesi olucam allah kısmet ederse. benden öndesiniz diye bişey sormak istiyorum

haftaya ikili testim var.. ikili test nasıl yapılıyor aç yada tok mu gidilmesi gerekiyor. biraz beni aydınlatırsanız sevinirim.

doktorumla konuştum ikili tarama sonuçlarım normal çıkmış çok sevindim bebeşim 3'lü tarama sonuçları için 5 ila 20 şubat arası gideceğiz

gözün aydın canım. İnşallah 3lü testlerin de tertemiz çıkar hayırlısıyla. Ben de salı gideceğim.

canım ikinci teste ac yada tok olman dıye bırsey soz konusu deıl tokda olabılırsın zaten ıkılı teste once detaylı ultra. bakılıyor bebegın ense kalınlıgına falan bakılıyor sonra ayni gun kan testi de yapılıyor ults bılgılerınle berabe tahlıl sonucları degerlendırılıyor olay bu

Teşekkür ederim bilgi için..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…