2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

herkese günaydın
mutlu huzurlu sağlıklı bi gn diliyorum size ve bebişlere

Yaaa biz daha cinsiyet bile belli değilken başladık isim kavgalarına eşimle :KK53:

Allah kolaylık versin canım
inş. sensiz gidip çıkartmaz yumuşar kocacığın

bende bu isim ve cinsiyet konusunda çok dertliyim
benim derdim eşimden deil çevremden
bide başka bi derdim avr bu hepten psikolojimi bozacak tipte
k.validem tvde bişi görsek yılana bakma sakat olur ilaç (folik asit) içme sakat olur
dünde gene bişey için sakat olur dedi
bende patladım hep kötü düşünce yayıyorsun yeter die
gerildim artık çok fazla

selam kızlar:KK3: nasılsınız?

balık yiyemeyenler için ayçekirdeği ve cevizi ihmal etmeyin. Artık bebikimiz bizim yediklerimizden beslenmeye başladı 3. ayını doldurup 4 e geçenler için söylüyorum dolayasıyla her gün iki bardak süt ya da bolca yoğurt, ayran vs. gibi süt ürünleri tüketmemiz lazım ki bebek kalsiyum ihtiyacını kemiklerinizden ve dişlerinizden almasın.

Erken doktora gidecek olan varsa bu aralar türk kahvesi konusunu sorsun arkadaşlar yaa ben de çok istiyorum içmek ama çekiniyorum

Merhaba kızlar nasılsınız bu ara gıremıyorum
ev kzıım derken bırde batanıyeye basladım vaktım olmuyo
bız ıyız ınsallah herkezde ıyıdır gecmıse pek bakamadım vaktım yok dıye

herkese günaydın
mutlu huzurlu sağlıklı bi gn diliyorum size ve bebişlere

Allah kolaylık versin canım
inş. sensiz gidip çıkartmaz yumuşar kocacığın

bende bu isim ve cinsiyet konusunda çok dertliyim
benim derdim eşimden deil çevremden
bide başka bi derdim avr bu hepten psikolojimi bozacak tipte
k.validem tvde bişi görsek yılana bakma sakat olur ilaç (folik asit) içme sakat olur
dünde gene bişey için sakat olur dedi
bende patladım hep kötü düşünce yayıyorsun yeter die
gerildim artık çok fazla

evet aynı şey bizimkilerde de var. ona bakma buna bakma. ben de bu bebek daha oluştuğu anda neyinin nasıl olacağı belliydi bişeye bakmakla sonradan değişmez
diyorum ama ikna edemiyorum. cehalet çok kötü birşey.

Merhaba Temmuz anneleri. bende ağustos annesi olucam allah kısmet ederse. benden öndesiniz diye bişey sormak istiyorum

haftaya ikili testim var.. ikili test nasıl yapılıyor aç yada tok mu gidilmesi gerekiyor. biraz beni aydınlatırsanız sevinirim.

elficim günaydın nasılsın canım?

Günaydın herkese..

Bugün benim doğum günüm:)..Sanırım en anlamlı doğum günüm..
Rabbim en güzel hediyeyi nasip etti.Daha ne isterim ki..

Güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle..

evet aynı şey bizimkilerde de var. ona bakma buna bakma. ben de bu bebek daha oluştuğu anda neyinin nasıl olacağı belliydi bişeye bakmakla sonradan değişmez
diyorum ama ikna edemiyorum. cehalet çok kötü birşey.

aynen öyle ya ama anlamıyorlar
bide ben genel anlamda herşeyi takan bi insanım
bi hasta olim herşeyini didiklerim fln ama bu hamişlikte bana bi rahatlık çöktü
ne araştırom ne bişi kafama takıom
ama zorla takim istiolar

Günaydın herkese..

doğum günün kutlu mutlu olsun
evet yıllar içinde en güzel yıl bu olsa gerek çünkü içinde bi can daha atıyor
bi bedende iki can
nadir zamanda olur bu :)
bundan sonraki yıllara bebişinde eşlik edecek inş.

Kizlar yazdıklarınızı okudumda yaramı deştiniz valla:KK43: isim konusunda korkularım var:KK43: Kız olur hem eşimle ikimiz çok mutlu olcaz hemde bu hengameden kurtulcaz ama erkek olursa durum vahim!
Kayınpederim çok cahil bi adam ve kızım olursa hiç sevmez diye düşünüyodum ama geçende kız olsa daha bile iyi dedi şaşırdım. Eşim 2 erkek kardeş abisinin oğlu var bendende erkek beklerler sanıyodum kayınvalidem kıza çok hevesli zaten meğer kayınpederde bi kız olsun istiyomuş. Ama şaşırdığım şu ki benim modern geçinen babam erkek hayalleri kuruyo! Ben tek çocuğuyum o yüzden erkekte hevesi olabilir tamam ama benim adımı koycaksınız diyo:KK43: Biliyorum koymazsam darılcak hatta kızcak ama eşimin hiç öyle bi niyeti yok bende istemiyorum güzel bi isim olmadığı için ayrıca kayınpederim alıncak bu sefer ikisininde ismini koyarsam berbat iki ismi olur çocuğun ayrıca babam sadece benim adım koncak dicek kadar abartıyor işi! Napcam bilmiyorum. Zaten Allahın gücüne gitmesin ama erkek çocuklardan pek hazetmiyorum kızım olması için can atıyorum inşallah kızdır da kurtulurum bu durumdan! Gerçi kız olursada benim adım olsunmuş öyle diyo babam ama ona pek karışmaz. Kendi babamdan hiç beklemezdim böyle bişe ve çok üzülüyorum. isim konusunda eşimin tarafı karışcaklarmı bilmiyorum ama eşim dinlemez onları henüz isim kararı vermedik ama bütün sıkıntısını biz çekiyoruz adınıda biz koyalım onlara ne!

Günaydın herkese..

Mutlu yıllar dilerim.
Eşinle, sevdiklerinle ve bebişinle upuzun sağlıklı ömürler dilerim.:nazar:

Facebook sayfamda oylama yaptım yarın sizce bamya mı, kuş mu göreceğiz diye:)
Çoğunluk kuş, 4 kişi bamya diyor:)
Şuan evde temizlik var, kadınım da %100 erkek seninki diyor:)
Bana tahminde bulunan herkes %100 dediğinden ben anne olarak hiçbişi hissedemiyorum:)
Ama çok heyecanlıyım, inşallah gösterir güzel yavrum.:nazar:

Günaydın herkese..

doğum günün kutlu olsun canım. Bebişinle nice sağlıklı uzun ömürler dilerim.

ama zorla takim istiolar .

boşver canım takmaman daha iyi sen yine de böyle devam et :KK1:

ama zorla takim istiolar

doğum günün kutlu mutlu olsun
evet yıllar içinde en güzel yıl bu olsa gerek çünkü içinde bi can daha atıyor
bi bedende iki can
nadir zamanda olur bu :)
bundan sonraki yıllara bebişinde eşlik edecek inş.

Canım teşekkür ederim..

Kizlar yazdıklarınızı okudumda yaramı deştiniz valla:KK43: isim konusunda korkularım var:KK43: Kız olur hem eşimle ikimiz çok mutlu olcaz hemde bu hengameden kurtulcaz ama erkek olursa durum vahim!
Kayınpederim çok cahil bi adam ve kızım olursa hiç sevmez diye düşünüyodum ama geçende kız olsa daha bile iyi dedi şaşırdım. Eşim 2 erkek kardeş abisinin oğlu var bendende erkek beklerler sanıyodum kayınvalidem kıza çok hevesli zaten meğer kayınpederde bi kız olsun istiyomuş. Ama şaşırdığım şu ki benim modern geçinen babam erkek hayalleri kuruyo! Ben tek çocuğuyum o yüzden erkekte hevesi olabilir tamam ama benim adımı koycaksınız diyo:KK43: Biliyorum koymazsam darılcak hatta kızcak ama eşimin hiç öyle bi niyeti yok bende istemiyorum güzel bi isim olmadığı için ayrıca kayınpederim alıncak bu sefer ikisininde ismini koyarsam berbat iki ismi olur çocuğun ayrıca babam sadece benim adım koncak dicek kadar abartıyor işi! Napcam bilmiyorum. Zaten Allahın gücüne gitmesin ama erkek çocuklardan pek hazetmiyorum kızım olması için can atıyorum inşallah kızdır da kurtulurum bu durumdan! Gerçi kız olursada benim adım olsunmuş öyle diyo babam ama ona pek karışmaz. Kendi babamdan hiç beklemezdim böyle bişe ve çok üzülüyorum. isim konusunda eşimin tarafı karışcaklarmı bilmiyorum ama eşim dinlemez onları henüz isim kararı vermedik ama bütün sıkıntısını biz çekiyoruz adınıda biz koyalım onlara ne!

ayy her eziyeti biz çekiyoruz, bebeğe herkes bizden çok sahip çıkıyor. sen de koymak istediğin ismi rüyamda gördüm de, o zaman koymak zorundaymışım de. ben öyle dedim :KK52:
gerçi ben gerçekten görmüştüm ama zaten biz sevgiliyken eşimle o ismi koymaya karar vermiştik. onun etkisiyle görmüşümdür :21:

Son düzenleme:
Günaydın herkese..

doğum günün kutlu olsun canım nice sağlıklı huzurlu yavrunuzla geçireceğinizi uzun ömürleriniz olsun inşallahh :) bnde öğrendikten 20 gün sonra d..günümdü en güzel hediyeydi yavrum bana :KK16:

şekerim kusura bkma ama Allah sana bi evlat vermiş şükredeceğine kız diye takmışsın isim mevzusu bu bunlara takılma Allah ın gücüne gider bak.. sen sağlıklı sıhhatli hayırlı evlat iste ... kız olur ama hayırsız evladın olursaa Allah korusuun.. o yüzden dilediğine ve söylediğine dikkat et bnce.. bu benim fikrim yanlış anlama ama bnce çok yanlış düşünyosun ..

Son düzenleme:
doğum günün kutlu olsun canım nice sağlıklı huzurlu yavrunuzla geçireceğinizi uzun ömürleriniz olsun inşallahh :) bnde öğrendikten 20 gün sonra d..günümdü en güzel hediyeydi yavrum bana :KK16:

Şimdiden hisetiğimiz bu duygular doğunca kim bilir nasıl olacak:)Teşekkürler canım..

X