2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

sanırım öyle olcak...

canım gerekirse ayak altına soba al... ayaklarından üşütmemeye dikkat et... akşamları eve gittiğinde uzansan o bile yeter... birde fazla oturmakta yapabiliyormuş ağrıyı... ben arada kalkıp yürüyüp tekrar oturuyorum....

normalde iyide bugün böyle havada çok soğuk ondan galiba
tüm gün oturuom işte yarım saat 1 saate fln kalkıp yürümeye çalışıom

kızlar bu 3lu tarama testı nasıl oluyor doktorum sabah ac karna gel dedı 12. haftanın baslangıcında,sey ben bıraz tırsak bır anne adayıyımda korktum yaptıran varmı aranızda?:18:

kızlar bu 3lu tarama testı nasıl oluyor doktorum sabah ac karna gel dedı 12. haftanın baslangıcında,sey ben bıraz tırsak bır anne adayıyımda korktum yaptıran varmı aranızda?:18:

Canım sen ikili taramanı yaptırdın mı? Bir yanlışlık olmasın 12. haftada üçlü tarama yapılmaz diye biliyorum

Allah herkese nasip etsin inşallah bende 2 yıl bekledim tüp bebek yaptırmak için doktora gittiğim gün hamile olduğumu öğrendim. benim için mucize gibi bir şeydi.Allah istemeden hiç bişey olmuyor.

canım benimm senin meleğinde mucize yaniii.. Allah ım bağışlasın yavrularımızı sağlıkla alalım kucaklarımıza inşallah :)

gözün aydınn :)

şekerim o ikili tarama olmasın 12.haftada 3lü olmaz ki ... bide aç karın ne alaka ben sormuştum doktrorum farketmez demişti...

Kizlar icinde senden ve sevdiginden bi parca tasimak ne guzel bi duygu 6 Ay sonra Allah izin verirse kucaklarimiza alcaz .. Canim bebegim ya suan onu hissetmiorum ama bilmek cok guzel bi duygu Allah tum olamayanlarada versin insallah.....

kızlar bebişe bundan alıcam ben nasıl sizce

canım ben oğluma bunun aynısını kullanıyorum 2,5 yasında sanırım daha uzun zaman bunu kullanacak aynı zmandada oyun evimiz benım evım burası der :)
tabii rengi farklı sadece tavsıye ederım buarada kullanışlı pratık

hayırlı uğurlu bir bebek olsun cnm allah analı babalı büyütsün inşallah çok sevindim benımkı de artık bellı olsun ya

Kizlar ctesi gitcektim dr ama izinliymis haftaya ctesi gitcez artikin hafta icide giderimde esim yanimda olsun istiorum cinsiyet ogrenme isimizde ertelendi boylelikle nese hayirlisi artik gec olsun guc olmasin

Günaydın kızlaaar
Ben heyecandan ne yapacağımı şaşırdım. Yarın doktor randevum ve cinsiyeti %80 söyleyebileceğini söylemişti.
Hayırlısı olsun ama insan çok merak ediyor:)

Günaydın kızlaaar
Ben heyecandan ne yapacağımı şaşırdım. Yarın doktor randevum ve cinsiyeti %80 söyleyebileceğini söylemişti.
Hayırlısı olsun ama insan çok merak ediyor:)

Ne güzel canım hem bebeğini göreceksin hem de cinsiyetini öğreneceksin hayırlısı olsun güzel haberlerle dönersin inşallah
Artık bende cinsiyetini öğrenmek istiyorum

Yaaa biz daha cinsiyet bile belli değilken başladık isim kavgalarına eşimle Bu kadar inatçı ve dediğim dedik bi insan olunca haliyle isim konusunda da keyfimi kaçırmaya başladı. Dün bi arkadaşı kendi adını koy şanın yürüsün demiş. Daha öncedende derdi zaten benim adımın bi kısmını koysak nolur diye, Bu nasıl bi düşüncedir anlamadım, bana biraz saçmalık ve bencillik gibi geldi. (Bunu uygulamış arkadaşlar varsa kusura bakmasınlar tamamen seçim meselesi her iki tarafında isteği dahilinde uygulanabilir belki ama bana saçma geldi.) Sonuçta bu iş iki tarafında rızası ile olursa güzel olur bence. Anne istemediği halde yapılabilecek bişi değil yani

Neyse ben bunu duyunca direkt böyle bişiyi kabul edemeyeceğimi söyledim, tabi onun huyuna gitmedim diye başladı bağırmaya, sadece söyledim koycam demedim falan dedi ama isim mevzusu açıldığında hep söylerdi zaten iki adından birini ona verelim diye, hatta tutturdu iki isimli olsun istiyor. Ben iki isimde istemiyorum, ama o aynen şunu dedi "oooo sen daha ayılmadan ben gider çıkartırım nufüs cüzdanını". :113:

Ben napiiiim şimdi, bu nasıl bi saçmalık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…