2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

gerçekten mükafat olmuş... zor bi durum elbetteki 18 ay ne demek ve dediğin gibi daha fazlasını bekleyenler var... allah herkese bu konuda yardım etsin.. hamişlerinde bebişlerine sağlık versin...
balık yemek çok iyi ne güzel sende tiksinti olmamış... ben bi çok şeyden tiksindim.. mandalina-ceviz-badem-soğan gibi..

ben de yarın gitmeyi düşünüyorum neclat. tabi izin alabilirsem:26: benim doktorum yeni daha söylemezse yani hiç şaşırmam. inşallah sen öğrenebilirsin bebişinin cinsiyetini. ben pek umutlu değilim. ama cok meraklıyım işte

valla bende meraktan çatlıyorum ama ben testlerimi başka yerde yaptırıcam gittiğim hastanede çok pahalı... test sonuçlarıda 1 hafta sonra çıkıyomuş yani 20/01 de öğrenicem :)))

Allah ım şükür bizlere nasip etti ama isteyenn bekleyen dileyen herkese de nasip eylesin inşallahh kimseyi yavrusuyla sınamasın inşallahhh :)

ben sadece et den ve yumurtadan accık uzaklaştım ama onu da nadir de olsa yiyorum yiinede.. sizde yiyemediklerinizi ona benzer yemeklerle kapatın arayı canım yeşil mercimek kivi mesela çok faydalı :)

yemeye çalışıyorum diyim :))) geçen gün bi arkadaşta kuru incirde sütteki kadar protein olduğunu yazmıştı... aslında bu tür bilgilere çok ihtiyacımız var..

yemeye çalışıyorum diyim :))) geçen gün bi arkadaşta kuru incirde sütteki kadar protein olduğunu yazmıştı... aslında bu tür bilgilere çok ihtiyacımız var..

tabi canım incir kuru üzüm fındık ceviz badem havuç bunlar hep faydalı..yemeye çalışş ama zorlama kendini zorla yenen bişeyin de bebeğe pek yararlı olduğunu söylemiyolar...

ben çıkıyorumm kızlar biraz işim var yiine uğrarımm hoşçakalınnn

Türk kahvesini çok seviyorum,hergün bir tane içerdim mutlaka

hamile kaldığımdan beri belki 2-3 tane içmişimdir.

çok cnaım çekiyor ya

haftada 1 tane içsek zararlımıdır bebişe ya

Türk kahvesini çok seviyorum,hergün bir tane içerdim mutlaka

hamile kaldığımdan beri belki 2-3 tane içmişimdir.

çok cnaım çekiyor ya

haftada 1 tane içsek zararlımıdır bebişe ya

canım valla ben önceden ağzıma sürmezdim türk kahvesini ama son 10 gündür hemen hemen hergün 1 fincan kahve içiyorum ayyy hemen bakim internetten bi zararı varmı.. ama şunu duymuştum çay-nescafe gibi içecekleri de aşırıya kaçmamak şartıyla günde 1-2 fincan içebilirsiniz diyolardı. belki türk kahvesi içinde geçerlidir.

dün akşam bende eşime diyordum şaka gibi ben hamilemiyim :)))))))
gerçekten inanmak zor gelio
Allaha binlerce kez şükürler olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…