2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

bende de kist oluyordu çünkü her ay 4-5 tane yumurtluyordum fakat hiçbiri gelişmiyordu. doktor adet söktürücü ilaç verdi kullandım. çok aşırı kanamam oldu ama
onda temizlendim ve birdaha olmadı. birkaç ay sonra da hamile kaldım.

vakti zamanında bu topikte bi arkadaş anlatmıştı, onun yazısından kopyalıyorum..

takip çizelgesi yapmak isteyenler;

Aşağıdaki linkten
Lilypie - Pregnancy ticker scene selection (Lilypie - Pregnancy ticker scene selection)
1-siteye giriş yapın..
2-karşınıza çıkan sayfada, sol taraftan bir arka plan beğenin,sağ taraftaki şemaya next deyin..
3-yine sol taraftan bir resim seçin ve next leyin..
4-sol tarafta bulunan Event date bölümüne beklenen doğum tarihinizi..
5-hemen altındaki Optional settings bölümüne de son adet tarihinizi yazın
6-yine altındaki Optional text to display above the ticker: bölümüne eklemek istediğiniz yazıyı türkçe karakter kullanmadan yazın.. next leyin
7-çıkan sayfada hazır olan resmin altında yazan For Websites:in karşısındaki Image URL (Lilypie - Pregnancy ticker details) ye basın.
8-alt tarafta Code snippet: Image URL bölümünde bunun gibi; http://lbdf.lilypie.com/sWrIp2.png(http://lbdf.lilypie.com/sWrIp2.png) bi link çıkıyor kopyalayın
9-kendi profilinize gelip-çizelge bölümüne girin.. kaleme basarak kopyaladığınız linki yapıştırın..

Son düzenleme:
inşallah çıkar canım bende sabırsızlıkla bekliyorum ama içim çok rahat bün doktor parmaklarını falan gösterince o kadar rahatladımki doktorda endişelenme herşey normal dedi o yüzden kasmıyorum kendimi sende rahat ol inşallah sağlıklı bebişlerimiz olacak Ticker için de bana satını ve tahmini doğum tarihini yaz yapayım sana canım

Takma kafana canım genelde adetle gidiyor uzun süren de 1 yada 2 ay sürüyor ben adet söktürücü kullanmadım doktor direk d.kontrol hapı verdi 1 ay bunu kullan bırakınca hastalanacaksın nasılsa dedi adet olduktan sonra kontrole gittim atmıştım kisti

canım gozun aydn hem cınsıyet hem sonuclar cok sevndm bende yarın alıcm sonucları kendı doktoruma gdıcem bende cıkolata yıcem bakalm noluck:)

tamam cnm ben en kısa zamanda tekrar bi doktora gidim bakalım ne diyecek inşlh adetle birlikte gitmiştir o kist soğan kürüne devam

ay hadi bakalım gitde gör neymiş prensesmi prensmi :)
en önemlisi sağlıklı ve hayırlı bir evlat olması tabi
bende artık öğrenmek istiyorum aslında rahattım ama
kimle konuşsam telde yada görüşsek nasılsından bile önce ilk soru cinsiyet bellimi

geçmiş olsun çok dikkat et

zannetmem tamamen hasta olacağının evreleridir

canım gozun aydn hem cınsıyet hem sonuclar cok sevndm bende yarın alıcm sonucları kendı doktoruma gdıcem bende cıkolata yıcem bakalm noluck:)

inşallah güzel çıkacak canımmm sonuçları alınca bize de haber ver mutlaka tamam mı bu arada ben kalp sesini de dinledim

Merhaba güzel anneler. Ben Temmuz 2011 annesiyim. Şu anda bebeğim 6. ayını doldurmak üzere.

Hamilelik ve bebek bakımı, emzirme vs. pek çok konuda bilgi almak isterseniz bir eğitimci olarak sizlere

ve blogumdan benimle iletişime geçebilirsiniz.
xxxx
Sevgiler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Teşekkür ederim şekerim....

Merhaba güzel anneler. Ben Temmuz 2011 annesiyim. Şu anda bebeğim 6. ayını doldurmak üzere.

Hamilelik ve bebek bakımı, emzirme vs. pek çok konuda bilgi almak isterseniz bir eğitimci olarak sizlere yardımcı olmak isterim.

xxxxxxxx

xxxxxxx
Sevgiler.

Son düzenleyen: Moderatör:
slm kızlarrr doktora gittim geldimmm ohh be içim rahatladı bebegimde hiçbi sorun yokumşş şükürler olsunki hatta dediki büyük ihtimalle kız ama bi kaç hafta sonra üçlü taramamız war onda daha net görünürmüş saglıklı olsunda grip yüzünden midem falan bulanıomuss boğazımda agrımaya basladı zaten bol bol meyve yemeliyim

e hadi hem gözünaydın canım hem geçmiş olsun ... bak ne güzel haberle gelmişinn kızın oluyor demişş hayırlısıyla

gözün aydın
fırsattan istifade cinsiyette öğrendin sayılır :)

gözün aydın
fırsattan istifade cinsiyette öğrendin sayılır :)

e hadi hem gözünaydın canım hem geçmiş olsun ... bak ne güzel haberle gelmişinn kızın oluyor demişş hayırlısıyla

saolun kızlarrr walla içim rahatladı birden ortaya cıkan mide bulantıları korkutmustu beni ama kesin bişeee demedi ki ben genede kesin bişe diyene kdar pembiş şeyler almam iki hafta sonra gitceem nası olsa o zamana kdr beklerim bu sefer erkek falan cıkarda mazallah

merhaba bayanlarr bende temmuz annesi olacagım ınsallah rabbımın ıznı ıle cok heycanlıyım bebesımın tekmelerını hıssetmeyı cok ıstıyorumm . cınsıyetıde merak etmıyor degılım:)

Gözün aydın canım
Bebişinin cinsiyetini de öğrenmişsin ne güzel
Yani bir prenses daha

Oleeeeeyyyyy kızıma arkadaşlar geliyorrr

çok sevindim hayırlı olsun

bende grip oluyorum boğazım yanıyor ,hapşuruyorum sürekli , burnumda akmaya başladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…