2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

geçmiş olsun cnm kendine ve bebişine çok dikkat et.
baş ağrısı bendede oldu dün ya yattım uyudum minoset içebilirmişiz.geçmişolsun bol bol c vitamini şart

geçmiş olsun cnm kendine ve bebişine çok dikkat et.

baş ağrısı bendede oldu dün ya yattım uyudum minoset içebilirmişiz.geçmişolsun bol bol c vitamini şart

walla yattım uyudum parol içtim biraz hafifledi bu sefer midem alt üst olmus drumda dün aksamdan beri bi iştahsızlık bi mide bulantısııı ne güsel gecmişti mide bulantım

evet çok su kaybediyoruz doğru ama maden suyundan emin misin cnm benim midem genelde boş olduğu için daha kötü yapmasın?

tabi aç karnına mideni ağrıtır. bişeyler yedikten hemen sonra içersen çok çabuk hazmettiğin için kusmana fırsat kalmıyor. yani bende öyle oluyor bence bir dene.
inşallah sonuç alırsın. birkaç hafta sonra biraz daha iyi hissedeceğimizi ümid ediyorum. 4-5-6. ayların rahat geçtiğini söylüyorlar genelde.

slm arkadaşlar
karabocuk canım özellikle sana sorum olcak az önce sitede gezerken soğan kürü uygulamalarında senin yazını okudum geçen aylarda uygulamışşın ve şimdi hamile olduğunu görüyorum acaba bu kürde bi faydası oldumu gebeliğine cevabunı bekliyorum bende 8 aydır uğraşıyorum bizde bi problemde yok ama olmadı

canım ben de kist wardı dediler kisti eritir onun için içiodm tedavimede ara vermiştim kist yuzunden o ay içeyim dedim içtigim ay hamile kaldım etkisi oldugunu düüşünüorm ben

canım ben de kist wardı dediler kisti eritir onun için içiodm tedavimede ara vermiştim kist yuzunden o ay içeyim dedim içtigim ay hamile kaldım etkisi oldugunu düüşünüorm ben

canımm çok teşekkür ederim okadar iyi geldi ki bende dün başladım aç karnına ama ben günde 1 defa içicem sen nasıl kullandın günde kaç defa ...bu arda adetiim biteli 10 gün başladım yani dün

kızlar bebekleriniz hareketlendimi
kuzum ben daha hissetmedim.onlar içerde gayet hareketliler ama biz daha hissetmiyoruz.

Allahım tez zamanda hayırlısınla ve sağlıkla sana ve tüm isteyenlere bebiş nasip etsin.

canımm çok teşekkür ederim okadar iyi geldi ki bende dün başladım aç karnına ama ben günde 1 defa içicem sen nasıl kullandın günde kaç defa ...bu arda adetiim biteli 10 gün başladım yani dün

ben gunde iki kez içiodum sabah ve aksamları.15 gun boynca içtim sabahlaarı 2 adet soganı dörde bölüp kayanayan suya attm ve 5 dakıka o şeklde kaynattım ılıkkende içtim canm inş faydasını görürsün

kızlar ben gercekten kndimi kötü hissediorm özellikle mideemmmm acayip kötü dyanamıorm ve doktora gidecegim yoksa içim rahat etmicekkk nolur dua edin her sey yolunda olsun

kuzum ben daha hissetmedim.onlar içerde gayet hareketliler ama biz daha hissetmiyoruz.

Allahım tez zamanda hayırlısınla ve sağlıkla sana ve tüm isteyenlere bebiş nasip etsin.

Amin canım inşallah senin bebeğinide rabbim sana ve sevdiklerine bağışlasın Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin

ben bebek için 1,5 yıl uğraştım. soğan kürü yapmadım ama hamile kalmazdan hemen önce yaptığım bazı şeyleri söyleyeyim sana belki faydası dokunur.
ben dukan diyeti yapıyordum 9 kilo verdim. kilo kaybının etkisi olmuş olabilir. ayrıca çok kaliteli besleniyordum bu diyet sayesinde.
ayrıca diyette kullanılan gojiberry isminde bir meyve var. bazı büyük marketlerde kurutulmuşu satılıyor. günde bir yemek kaşığı yiyordum.
sonradan öğrendim ki uzak doğu ülkelerinde kısırlık tedavisinde kullanılan bir meyveymiş. kurt üzümü diye de geçiyor tadı ve görünüşü kırmızı kuru üzüm gibi.
ayrıca doktorum bana puregon tedavisine başlamıştı. şükürler olsun ki ilk ayda hamile kaldım. tedaviye başlar başlamaz sigarayı da bıraktım.
yani iğnenin yanında diğer şeylerin de etkisi olduğunu düşünüyorum. bu arada benim sorunum yumurtam gelişmiyordu.

kızlar ben gercekten kndimi kötü hissediorm özellikle mideemmmm acayip kötü dyanamıorm ve doktora gidecegim yoksa içim rahat etmicekkk nolur dua edin her sey yolunda olsun

canım üzme kendini bazı kişilerde değişiyor bu belirtiler yoğun baş ağrısı ve mide bulantısı olması normalmiş daha dün dedi doktor sende varmı bu şikayetler diye .. Rahatlayacaksan git doktora en fazla serum verirler ama rahatlarsın bebeğin için korkma ona bişey olmaz annesi

canım miğde bulantısı normal gebelikte ama miğde bulantısını giderecek ilaçlar veriliyor doktorun vermedimi vermediyse almanı öneriyorum Allaha emanet ol k.i.b

canım bazı kürler eminim faydalı oluyordur ama sen hiçbirini yapmadan önce güzel bi muayene ol yumurtlaman normlami bunu kontrol ettir bende bu soğun kürünü yaptım mesela ben her ay düzenli yumurtluyormuşum bunu yaptıktan sonra fazla yumurta attım normalde ayda 1 tane yumurta atmam gerekirken ben 4 tane atmıştım ve fazla yani işe yaramayan yumurtalar kist olmuştu tabi bu adetle beraber giden kistlerden ama 1 ay d.kontorl hapı kullandım kist çıkınca dikkatli ol yinede

tşkler canım kurt üzümünü yeni duydum araştırıcam ve alırın inşlh faydasını görürüm .diyet konusuna gelince kilonun etkisi olur diye biliyorum normal vücut ağırlığında olmak gerekiyormuş ben zaten 50 kiloyum o konuda bi şikayetim yok eşiminde sigarası benimde sigara alışkanlığım yok kaliteli bir yaşam tarzımız var ama yinede olmadı sabırla bekliyorum bakalım hayırlısı rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasib etsin inşlh hayırlı olsun cnm

çok teşekkürler canım. Rabbim sana da nasip etsin. Mutlaka zamanını bekliyordur. Sabırla herşey oluyor. Mücadele etmeyi bırakmayın. İnşallah senin de güzel haberlerini alırız.
Allah rast getirsin.

Teşekkür ederim canım ya sonuçlarıda güzel çıkarsa rahatlayacağm valla ben yeniyim senin bebek kaç haftalık cinsiyeti falan belli mi fazla bir bilgim yok site hakkında bu allata beklerin haftalarını gösteriyor ondan bende istiyorum ama yapamadım denedim olmadı ya yardımcı olurmusun tatlım

cnm benim geçen ay adetim 10 gün gecikti ve ilk defa normalde hep düzenli günü gününe olurdum geçen ay gecikince bende şüpelendim doktora gittim doktor gebelik yok dedi kan testide negatif. ve doktor yumurtalıkta 3 mm lik küçük bir kist gördü ama önemli değil dedi adetle gider bu dedi adetim gecikince oluşmuş heralde bende üstünde durmadım adet söktürücü verdi bende almadım 3 gün sonra adet oldum sence bu kist duruyormudur halaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…