2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Gozunuz aydın kız bebek annelerini tebrik ediyorum...Bende az önce doktordan geldim 2'li tarama sonucumuz normal kan aldırdığım gün doktorum büyük ihtimal erkek demişti.Gönlüm bu kez kızdaydı ilk oğlum erkek olduğu için ama nasip napalım...sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin allah..ama nedense kesin olana kadar sanki hep kızmış gibi geliyor...2-3 hafta sonra kesinleşecek sabırsızlıkla bekliyorum...

merhaba bayanlarr bende temmuz annesi olacagım ınsallah rabbımın ıznı ıle cok heycanlıyım bebesımın tekmelerını hıssetmeyı cok ıstıyorumm . cınsıyetıde merak etmıyor degılım:)

hayırlı olsun. Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. :nazar:

ewet ya sorma canım biz bu hafta son bizim sipaaaa gösterirse cinsiyetini öğrenecegiz:KK49: heheeeeee :KK52:

bizim bi daha ki randevumuz 25 Ocakta :KK30: öyle sabırsızlanıyorum ki, doktorumuz bişi demedi geçen hafta gittiğimizde ama ikili test için 25inde bi sorcam yapmıycaz mı diye, 13+6 olmuş olcak kontrolde, acaba ikili için geçmi olmuş olur?

gözün aydın canım:KK71: bu arada 2li tarama olumlu çıksa dahi 3lü yaptırmaya illa gerek yokmuş ben yaptırmayacağım galiba 3ü 2de bişi çıkmadı

bizim bi daha ki randevumuz 25 Ocakta :KK30: öyle sabırsızlanıyorum ki, doktorumuz bişi demedi geçen hafta gittiğimizde ama ikili test için 25inde bi sorcam yapmıycaz mı diye, 13+6 olmuş olcak kontrolde, acaba ikili için geçmi olmuş olur?

canım bazı hastanelerrde 2liyi atlayıp direkt 3lü tarama yaptırabiliyorlarmış acaba doktorun öyle mi düşünüyor? 2li tarama 11-14 haftaları arası yapılıyor yani 13+6 14ün son günü oluyor bilmiyorum geç mi olur:26:

canım bazı hastanelerrde 2liyi atlayıp direkt 3lü tarama yaptırabiliyorlarmış acaba doktorun öyle mi düşünüyor? 2li tarama 11-14 haftaları arası yapılıyor yani 13+6 14ün son günü oluyor bilmiyorum geç mi olur:26:

bende 13+4 de gidicem sorun olurmu ?
ben 26sında gitmiştim 3 hafta sonra gel dedi
3 hafta sonrası 16 ocak oluyordu yani 13+3 iken
o gün sezeryandan ötürü 2 saat ötelediler randevumu işte sorun olur die ertesi güne aldım oda 13+4 oldu işte :)
tabi bu kese büyüklüğü hesabına göre
sata göre 12+6

Son düzenleme:
o gün sezeryandan ötürü 2 saat ötelediler randevumu işte sorun olur die ertesi güne aldım oda 13+4 oldu işte :)
sata göre 12+6

arsimacım dikkat ettim de benim yazdıklarımı bi sen cevaplıyorsun sağol canım:KK19: Valla benim bildiğim 14. hafta dolana kadar yapılabiliyor

sata göre 12+6

kızlar çok geç kalmayın derim ikili test aslında hepsinden önemliymiş hatta ikili yapıldıysa 3 lüye gerek görmüyorlar ama son haftaya bırakmamak gerek çünkü bebişlerin işi belli olmuyor SM0262011 arkadaşın da gittiğinde 1 hafta önde çıktı ufaklık:KK1: bebek büyüyorsa ikiliyi yapmıyorlar ona göre benden tavsiye :KK34:

arsimacım dikkat ettim de benim yazdıklarımı bi sen cevaplıyorsun sağol canım:KK19: Valla benim bildiğim 14. hafta dolana kadar yapılabiliyor

kızlar çok geç kalmayın derim ikili test aslında hepsinden önemliymiş hatta ikili yapıldıysa 3 lüye gerek görmüyorlar ama son haftaya bırakmamak gerek çünkü bebişlerin işi belli olmuyor SM0262011 arkadaşın da gittiğinde 1 hafta önde çıktı ufaklık:KK1: bebek büyüyorsa ikiliyi yapmıyorlar ona göre benden tavsiye :KK34:

yaaa içime dert oldu ha :KK70:
hatta randevuyu alırken daha erkene almak istedim cuma doktor yok
perşembede sabah doluydu
püff

perşembe öğlen 11:20 yada akşam en geç 16:40 verebiliyorlar
buda ofisteyken zor olur
cuma çalışmıyor cumartesi sormadım bile full oluo çünkü :KK70:
ben yine salı gidim artık kısmet nese o

perşembe öğlen 11:20 yada akşam en geç 16:40 verebiliyorlar
buda ofisteyken zor olur
cuma çalışmıyor cumartesi sormadım bile full oluo çünkü :KK70:
ben yine salı gidim artık kısmet nese o
hayırlısı olsun canım takma kafana zaten seninde keseye göre 1 hafta ilerde o zaman daha da gidemez ufaklık ama sen keseye göre olan haftanı baz al herzaman :KK34:

internetten hesaplayıcıdan baktım şimdi
sata göre baktığımda ikili test için son gün 25 ocak
kese büyüklüğündeki haftama göre hesaplanan yalancı sata görede 20 ocak oluyr
ben 17de gidicem Allahın izni ile bişi olmaz inş.

hayırlısı olsun canım takma kafana zaten seninde keseye göre 1 hafta ilerde o zaman daha da gidemez ufaklık ama sen keseye göre olan haftanı baz al herzaman :KK34:

bende öyle yapıodum bi arakdaşım onu baz al dedi
doktora gittik o ikisinide dile getirio :KK70: bende öle yapıom artık hahahaha
aman ne zor işmiş bea

bende öyle yapıodum bi arakdaşım onu baz al dedi
doktora gittik o ikisinide dile getirio :KK70: bende öle yapıom artık hahahaha
aman ne zor işmiş bea

aman hangi birini takip edicen kuzum sen hangisi öndeyse onu söyle ne kadar önde olursa o kadar kardır dimi :KK9:

ARTIK KOtlarımın çoğu olmuyor bana
2 tane olan var bugünde bitane denedim sabah iyiydi oturdukça mafetti beni
düğmeyi açtım öle oturuom ama ağrıdı karnım bea :KK50:

Son düzenleme:
X