2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Slm hapsuu listeye benide eklermisin..

2.bebek
sat 18/10
bdt 24/07
kilo 68
yaş 29
şehir/bursa

merhaba! bursayı görünce merak ettim hangi doktora gidiyorsun acaba? bende balıkesirliyim. bu hafta bursaya geleceğim jimere. tavsiye üzerine. balıkesirde memnun değilim hiç

bende jimerden cenk aşkalliye gidiyorum tavsiye ederim sanada tavsiye edilen doktor oysa gözün kapalı git 10 numara adam allah bozmasın

:nazar::emir_bebek::nazar::emir_bebek::nazar::emir_bebek::nazar::emir_bebek::nazar::emir_bebek:

benim miniğimin son 2 resmi bunlarr :emir_bebek::nazar:

masallah canim nazar degmesin kuzuna
bak bende simdi bebegin ayagini gordum basini goremedim
demeki hayal gucumuze bagli tabi ultrason kagdini cesme cektimiz icin
tam beli olmuyo ultrasonda gib insallah cumartesi benim minigim kocaman olmustur bende
kocaman resmini getiririm

masallah canim nazar degmesin kuzuna
bak bende simdi bebegin ayagini gordum basini goremedim
demeki hayal gucumuze bagli tabi ultrason kagdini cesme cektimiz icin
tam beli olmuyo ultrasonda gib insallah cumartesi benim minigim kocaman olmustur bende
kocaman resmini getiririm

amin canımmm Allah hepimizinn yavrularınııı korusun nazarlardan da herşeyden :emir_bebek::nazar:

senin gittiğin yerin makinasıyla alakalı herhalde cnm ben hiç anlamıyorum çünkü :KK1::KK1:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:allah bebeklerimizi nazarlardan korusun inş yarın sabah doktorla randevum var ikili test için dua edin kızlar yine ultrason görüntüsünü koyarım kısmet olursa :)

amin canımmmmmmmmmmmm inşallahhhhhhhhhh sağ salim alalım yavrularımızı kucağımıza :emir_bebek::nazar: inşallah testlerinde temiz çıkar canım benimmm :KK19:

Masallah bebisinizin resimlerine bayildim.yesin onu teyzesi.kizlar aldigim son dakika bilgisine gore benim doktorum tayin istemis. Deli oldum.cumartesi randevum var.galiba muayenehaneler kapatilinca daha buyuk bi hastaneye gidecek.gerci cumarteside muayenehaneye cagirdi ama caktirmadan indiregandi yapiyor anlasilan.valla boyle seylerde beni bulur.neyseki yedekte baska bi ilcede yedek doktorum var.ikisini birden idare ediyordum.ama asil dok torum buydu.yarinda diger doktorda ikili testlerim var.napayim ona giderim.cumarteside digerine sorayim
adamakilli gidecekmi kalacakmi.cocuk oyuncagimi bu.ondan bundan mi duyacagiz gidecegini.deli oldum yaaa. :KK47:

iyi akşamlar kızlar anca gelebildim bugun doktora gittik gördüm miniğimi kocaman olmuş kıpır kıpır yernde durmuyo bacaksız:))) cinsiyeti için çok uğraştı doktorum ama pozusyonun değiştrmedi oynuyo ama değişmedi göstermedi haftaya inşallah bide ikili testi söledi doktorum 145 tl dedi istersen başka yerdede yaptırabilirsin dedi bi kaç yere sordum 100 tl dediler ayrıca başka testlerde istedi guatr kan testi başka başka birsürü hepsinin toplamı 250 tl sizce nasıl bana biraz ççok geldi

masallah bebegine canim bence cok biz ikili tteste doktorla 100 odedik
obur dedigin testleri saglik ocagina para vermeden yaptirdim doktora getirdim
sonucta bu kadar verene kadar insan gider cocugunun eksigini alir
az para dil

iyi akşamlar kızlar anca gelebildim bugun doktora gittik gördüm miniğimi kocaman olmuş kıpır kıpır yernde durmuyo bacaksız:))) cinsiyeti için çok uğraştı doktorum ama pozusyonun değiştrmedi oynuyo ama değişmedi göstermedi haftaya inşallah bide ikili testi söledi doktorum 145 tl dedi istersen başka yerdede yaptırabilirsin dedi bi kaç yere sordum 100 tl dediler ayrıca başka testlerde istedi guatr kan testi başka başka birsürü hepsinin toplamı 250 tl sizce nasıl bana biraz ççok geldi

daha önce de söylemiştim, istenilen rutin testleri (gittiğim özel hastanede çıkarılan indirimli fiyatı 680 tl gibi bi rakamdı) ben devlet hastanesinde parasız yaptırdım. arkadaşın dediği gibi sağlık ocağı gibi yerlerde de ücretsiz yaptırabileceğin tahlillere özelde parayla yaptırmaya gerek yok. onun yerine bebeğine cici alırsın :KK16:

Merhaba Sevgili Temmuz Anneleri
Bir Gülümseme Bir Hayat ! Adı altında bir sosyal sorumluluk projesine başladık. Sizler annesiniz en duyarlı üyelerimizsiniz. Gelin bu projede elimizden tutun, kırmayın bizi anneler ! Bakın bizim aldığımız 2 tekerlekli sandalye sahibini buldu. Biri 12 diğer yavrumuz ise daha 8 yaşında. Sizler annesiniz gelin 'bir gülümse bir hayat' sayfasına (http://www.kadinlarkulubu.com/portal/bir-gulumseme-bir-hayat) sizin logonuzu altında kalbinizle koyalım ! Altına Yazalım Temmuz Anneleri, bu kalp Temmuz Annelerinin kalbidir ! Yazalım .....

Kampanyaya Katılan Gruplar :

* 70-79 Kilo Diyet Grubu
* Makara Kukara Geyik Başlığı
* 2011 Gelinleri
* BURADA SİZ OLMAK İSTEMEZMİSİNİZ ?

Sorularınız için ....

http://www.kadinlarkulubu.com/kadinlar-kulubu-pro-uyelik-kart-hakkinda/494563-gulumseme-hayat.html

Masallah bebisinizin resimlerine bayildim.yesin onu teyzesi.kizlar aldigim son dakika bilgisine gore benim doktorum tayin istemis. Deli oldum.cumartesi randevum var.galiba muayenehaneler kapatilinca daha buyuk bi hastaneye gidecek.gerci cumarteside muayenehaneye cagirdi ama caktirmadan indiregandi yapiyor anlasilan.valla boyle seylerde beni bulur.neyseki yedekte baska bi ilcede yedek doktorum var.ikisini birden idare ediyordum.ama asil dok torum buydu.yarinda diger doktorda ikili testlerim var.napayim ona giderim.cumarteside digerine sorayim
adamakilli gidecekmi kalacakmi.cocuk oyuncagimi bu.ondan bundan mi duyacagiz gidecegini.deli oldum yaaa. :KK47:
canım nasılsın?
daha önceki mesajını okudum.
bir yılı ücretsiz izinle kapatmak zor olmaz mı?benim bir arkadaşım kasım da doğum yaptı. tüm seneyi kapattı. birinci dönem zaten normal rapor izin,falan.2 dönem ise yine bi kısım normal rapor bir kısım da heyet aldı. ama çok zorlandı heyet alırken.
bir planın var mı?biizm doğum izni güme gidecek zaten yaza denk geliyor. 40 gün raporu da 1.5ay da tüketsen ekim sonu ancak ediyo benim hesaplarıma göre. o anki durumumuza göre ücretsiz izin alabilirim birnci dönemi kapatmak için. ama zor gibi. ev kredisi ödeniyor benim maaşın nerdeyse tamamıyla.

canım nasılsın?
daha önceki mesajını okudum.
bir yılı ücretsiz izinle kapatmak zor olmaz mı?benim bir arkadaşım kasım da doğum yaptı. tüm seneyi kapattı. birinci dönem zaten normal rapor izin,falan.2 dönem ise yine bi kısım normal rapor bir kısım da heyet aldı. ama çok zorlandı heyet alırken.
bir planın var mı?biizm doğum izni güme gidecek zaten yaza denk geliyor. 40 gün raporu da 1.5ay da tüketsen ekim sonu ancak ediyo benim hesaplarıma göre. o anki durumumuza göre ücretsiz izin alabilirim birnci dönemi kapatmak için. ama zor gibi. ev kredisi ödeniyor benim maaşın nerdeyse tamamıyla.

İyi olmaya calisiyorum cnm.yarin diger doktorumda(yedek doktorumda)ikili testleri yaptircam.teyzesi dua et bi sorun cikmaz umarim.hamilelerin duasi kabul olurmus.aynen bende sen gibiyim tatlim.bizim evimiz vardi ama ben kendime bide yazlik aldim.esim hic karismadi.kendine guveniyorsan al dedi.bende altinlari sattim.kredi cektim.3 yillik.ama daha 1,5 senem var.bebis olunca ins. Daha bi senem kalmis olcak.o yuzden bende heyet raporu almayi dusunuyorum.heyet raporunu aldigin yer onemli degilmis.alabildigin kadarda alabiliyorsun.akrabalarimiz var doktor baya.artik sansimizi denicez.haaaa olmadi ucretsiz izne ayrilirim.borcuda esim oder.bilmiyorum simdiden plan yapmamak lazim.hele o gun bi gelsin bakalim.ama ucretsiz izin iyi degil yaa.ne sigortan yatiyo.ne maaas. Ne sacma ya.devletin verecegi hak anca ucretsiz izin olur.verseye yaa 2yil ucretli izin.hic olmasa 1 yil vermeli yaaa.bizim bebeler hic annelerini dusunmedi.hic dogum izni kullanamayacagiz nerdeyse.:emir_bebek: o yuzden heyet icin zorlayacagiz sekerim.

Miniminiciğim burda 8+2 idi...

Bakalım 13 Ocak'ta ne kadar büyümüş göreceğiz:)))

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Eklentiler

• $390776_235144416558917_100001900817355_590554_618349606_n.jpg
    $390776_235144416558917_100001900817355_590554_618349606_n.jpg
    51,4 KB · Görüntüleme: 24
ıyı geceler kızlar kımse yok galıba
bende banyo yaptım yatmadan bı bakım dedım
gurescı pehlıvanlar gıbı bebe yaglandım rahatladım vala
ben sabaha karsı acıkıyorum kızlar sızde de oluyomu
ama ba ben 14 hafta .3gun oluyorum artık normal galıba
30 haftada buz dolaptan mutfaktan ayrılamıcam :KK9:
Safak 2 kalıyo doktora kızlar