2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ıyı aksamlar herkese..ben de 11+3 de doktora gıttım su an elıme dogsa bıle göremeyız dedı doktorum..e ögrenenler nasıl ögrenmıs ben anlamadım yahuu..benım doktor sanırsam rıske gırmek ıstemedı..1 subata gün verdı 16. hafta olacak kesınlesır o zamanda dedı..hayırlısı ama ögrnenlerıde duydukca gıcık olmaya basladım kadına:KK19:

hayırlısı olsun hepımız ıcın

ilk çocuğunmu canım?bu haftalarda yapılan tahminler çok sağlıklı olmaz diye düşünüyorum oğlumda 3 ayıkken gittim kız gibi dedi sonra 4 aylık oldu erkek dedi zaten çok net belli oluyo ozaman bekle canım tersini 1 ay sonra duymaktan daha iyi bence beklemek hayırlısı olsun Allah gönlüne göre versin.

Ne cok merak edıyoruz bebeklerımızın cınsıyetını:13: Arastırıyorum da en az 14 veya 15 haftaları beklemek gerekıyo dıyo erken ogrenenlerın erkek dedıklerı kız kız dedıklerı erkek cıkmıs allah korusun herseyı alır ınsaan tersı olur ne kadar kotu
15 haftada gıdıcem ama yınede korkuyom ya tam cınsıyetı belı dılse dıye
bence 12 13 haftalarda hepten rısklı ogrenmek allah gonlumuzde kını versın hepımıze saaglıkla ınsallah kızlar

kızlar ben de 14+5 de gidicem doktora c.tesi 8:30 da randevum umarım cinsiyet söyler zaman da geçmek bilmiyor neredeyse saatleri sayıcam:KK52:
bu arada bnm de göbüş kocamaaannn oldu herkes erkek göbeği diyor bakalım doğru çıkacak mı:)????

canim bende cumatesi 9.30 randevum ve bende 14hafta 5 gun olcam
hadi hayirli haberlerle gelelim insallah hersey gonllumuzce olur
bize esin cinsiyet soylerler her halde simdi esime yatarken yatakta insallah kesin sonuc soylerler
diyorum oda insallah diyo bugun marka gisi satan arkadastan zara erkek bebek kapsonlu hirka aldim
insallah erkek der doktorda cumartesi havalarda gezerim:21:

canim bende cumatesi 9.30 randevum ve bende 14hafta 5 gun olcam
hadi hayirli haberlerle gelelim insallah hersey gonllumuzce olur
bize esin cinsiyet soylerler her halde simdi esime yatarken yatakta insallah kesin sonuc soylerler
diyorum oda insallah diyo bugun marka gisi satan arkadastan zara erkek bebek kapsonlu hirka aldim
insallah erkek der doktorda cumartesi havalarda gezerim:21:

inşallah tatlımm . gönlündeki olur inşallah

inşallah tatlımm . gönlündeki olur inşallah

insallah tatlim hepimizin gonlundeki olur saglikla yavrularimizi kucagimiza
alip bu gunleri konuusur guleriz allahin iznile 14 haftamiza geldik bi bakicaz ki 34 haftaya 40 haftaya gelmisik allah hepimizin yavrusunu korusun saglikla sihatla bize kavustursun
her gece dua ediyorum uyuyana kadar melekler bebeklerimizle olsun :nazar:

mrb kızlarrrrr bende temmuz annesi olcam :emir_bebek: bende aranıza alrmısınızzzzz 13+2 gunlugunuz dün doktora gittik yuzde 50 cinsiyeti belli olr dedi ama bizim minimizzz poposunu dönmüşşş yüzüstü yatıyoduuu sadece elini kaldrdı bizee :KK9: doktor o kdar dönsün die dürtükledi bişiler yaptı ama bizimki dönmedi dolayısıyla cinsiyetinide ögrenemedik :KK1: bu ayın sonunda zeka testimiz var o zaman inş öğrenirizzz

gunydn hanımlarr nasılsnz ben cok heycnlym bırazdan doktora gdıcem mınıgmı gorucem ınsallah hersey yolundadr:KK52:

Kizlar gunaydiinnnnnnn
Umarim herkes cookk iyidir bugun de.
Ben cok heyecanliyim, yakinda Turkiyeye gidiyorum.
Insallah 12 Ocakta Anneme kavusmus olacamm :)
Dun gece heyecandan hic uyuyamadim, zaman gecmiyor daha 9 gun varrrrrrrrrrr
6 ay oldu anneme sarilmayali, kokusunu icime cekmeyeli, kardesimle uyumayali...Nasil ozledim, nasil burnumda tutuyorlar..

Bubacim sen kavustun ailene, insallah sira bende.
Hayirlisiyla anneme kardesime kavusmayi nasip etsin insallah Allah`immm

Aramiza yeni gelen arkadaslar hosgeldnizzzzzz
Bebisinin cinsiyetini merak edenler umarim en kisa zamanda ogrenirsiniz.

Insallah benim bir kizim, prensesim olacak. Allah Gonlume gore verdi. Ben 12 haftalikken ogrendim.
Ama Turkiyeye geldigimde daha kesin olur. Insallah degismez cinsiyeti.
Kizim olmasini cok isteyorum, simdiden cicili bicili birseyler aldim, cok heveslendim yaaa...

Hadi bakalim, bu gun herkesden guzel haber alalim :) :)

lema bende bülent bey e gidiyorum çok memnunum doğumu central hospital da yaptırıyor sen doğuma ona mı gideceksin fiyatlar hakkında bilgin var mı?

evt gerçekten mükemmel bir doktor.. benim çevremden çok fazla giden var ve hepside çok memnun.... doğum konusunda benim biraz riskli bir durum.. kalp kapağımdan dolayı, sezeryan olucam... bülent beyde neresi gerekiyorsa orda yaparız hatta kalp hastanende bile yaparız demişti:KK9: centralin 1000 civarı sanırım.. ama sormadım.. yorumlardan okumuştum..
önceden başka hastanelere de gidiyordu... zamanı geldiğinde konuşuruz artık bülent bey ile:))

o kdr daralıyorum kı anlatamam ya iki gündür su yok ya apartmanımda zaten daralıyorum burda yeterı kdr bır de ustune su yok sureklı elektırık kesıntısı de cabası memlekete gıtmeyı bende ıple cekıyorum 15 gunluk ıznımızı doya doya yaşayacagım :KK55:

günaydın kızlar
Dün doktora gittim ve ikli test için kan örneği aldılar
ultrasondada
crl 55,1 mm
burun kemiği 2,5 mm
ense kalınlığı 1,7 mm
çıktı. sonuçlar iyi dedi
haftasonu gripten dolayı yattım ve istirahatle geçirdim derken bugün öksürükler başladı
bunun için herhangi bir yöntem bilen ver mı?
Herkese sevgiler

günaydın kızlar
Dün doktora gittim ve ikli test için kan örneği aldılar
ultrasondada
crl 55,1 mm
burun kemiği 2,5 mm
ense kalınlığı 1,7 mm
çıktı. sonuçlar iyi dedi
haftasonu gripten dolayı yattım ve istirahatle geçirdim derken bugün öksürükler başladı
bunun için herhangi bir yöntem bilen ver mı?
Herkese sevgiler

canım oncelikle bebeğinin ıyı olmasına sevındım. sanada onerim su bir kuru inciri bır kahve fincanı su da ıyıce kaynat. kaynayınca kasıkla iyice ez ozu suya cıksın. aatesten ındır ıcıne bal koy balı erıt ve süz. yaklasık yarım fıncan su cıkacak onudan bir yudum iç geriye kalanınıda gargara yap. inan iyi geliyor banada doktorum önermişti.

X