2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

canim ilerleyen zamanlarda benim ozel bolgemi esime aldiriyodum cunku insan goremiyo
karnindan bir yerini baskasina yap diyemez insan utanir esime yaptiriyodum ben zaten 6 aydan sonra
ben esimle hep banyo yaptim hic yalniz yapmadim oylede yapmak lazim kuvete insan duser bisi olur allah korusun
stres yapma canim bi anda dogum gelmiyoya 5 dakikada alirsiniz esinle zamani gelince kendini sikma bu konuda

güzel haberlerini bekliyoruz :) ikili testini yaptırmışmıydın?

aleykümselam çok yorma kendini işlerin yoğunluğu hiç bitmez kolay gelsin kendine ve bebişine iyi bak iyi haberlerini bekliyoruz

çok yorma kenidni
ya bende bu ara çok stresliyim
sağolun kızlar henüz ikiliyi yaptırmadım onu da sanırım 1 hafta sonrasına ister artık yeni foto verirse yüklicem hemen

canım bence de en güzelini yapmışsın ağdayla alanlar ağdacıya gidebilir, ben jilet kullanıyorum eşimden rica ederim gibi geliyor doğum zamanı

Son düzenleme:
ben lazere gidiyordum
tabi şimdi gidemiyorum doktora gitmeden evel ağda yaptırcam dedim hep ama bir türlü müsait zaman bulup gidemedim jiletledim
en uygun zamanda ağdacıya gitmeliyim ama utanıyorumda :26:

bende normal doğum yapanlardanım arkadaslar rabbım izin verırse yıne normal istiyorum arkadaslarında dediği gibi 2 gün sonra ben yerlerde toz alıyor eşimin pantolonlarını ütülüyordum çok şükür her işimi kendım yaptım kayınvalıdem sadece 2 gün yanımda kaldı sonrasında eskısı gibi devamdı yani.
fakat bu doğumumu epidural normal doğum yapmak istiyorum normal yapan arkadaslar siz ne düşünüyorsunuz epidurali hiç düşündünüzmü?

canım ben onuda kendım hallederdım son güne kadar kımseden istemedım zaten normal doğumda sancıların geldimi hemen banyoya girip ılık duş ve son rütüş tamamdırrr

Yani en mantiklisi jilet. Dusunsene sancin baslamis.dur ben bi agdaciya gideyim denmez yanii. yada esine insan kocaciiim bana agda yapta denmez.zaten beceremezler. En iyisi jiletle gec. Bana baya bi dert oldu bu dogumdan once temizlenme meselesi. Amaaaaan kizlar ne cok sey dusunmek zorundayiiiz

Zor oluyor tabi göbişten cnm. Ben aynanın karşısında hallediyordum. Diğer türlü görmek mümkün değil.

canım ben onuda kendım hallederdım son güne kadar kımseden istemedım zaten normal doğumda sancıların geldimi hemen banyoya girip ılık duş ve son rütüş tamamdırrr

Ayyy insallah bilebiliriz canim yaaaa.hayranim bide dus alip doguma gidenlere.ben galiba kendimi hemen hastaneye atardim.pekii suyun felan geliyormus.sen suyun geldikten sonrami dus aldin canim ya.aklimizda bulunsun

canim ben epudural normal yaptim ama epudurali dogurmama 10 dakika varken yaptilar bana
sancilarimi cektim yani epuduraldede sanci var ama az oyle epuduralsiz gibi dil
bence bundada yaparlarsa epudural isticem belimde iyi bir sorunum yok benim

bilmiyorum
ama özel bölgeden bacak birleşimine kadar olan yrler mor olmuş hep:26:
:18::18::18::18::18:

Çok enteresan bende böyle birşey olmadı cnm. Yani kızkardeşim iki normal doğum yaptı, ablam yaptı onlarda da duymadım. Çevremdeki arkadaşlarımda da duymadım o yüzden birşey diyemeyeceğim.

sancı öle gelip gitmeyen bişi deilki
belli aralıkla gelio gidio

Ayyy insallah bilebiliriz canim yaaaa.hayranim bide dus alip doguma gidenlere.ben galiba kendimi hemen hastaneye atardim.pekii suyun felan geliyormus.sen suyun geldikten sonrami dus aldin canim ya.aklimizda bulunsun

evet canım benım suyum geldi uyurken gece ben hiiçççç korkmadım hemen banyoya gittim baktım bitecek gibi değil dedim en iyisi duş alayım ılık bi duş aldım ayna karsısında son bi temızlık yaptım 3 saat sonra hastaneye gittim
zaten öyle bir cesaret gelıyorkı insana sancı çekenlerı falan hep izledım onlardan tıyo kapmak bilgi edınmek için öğrendımde nefes teknıklerını hiç bağırıp inlemedım ebelerde valla bravo dedıler ki ben 1 yıl öncesı bel fıtığından amelıyat bıle olmuştum
fakat tek bişey önemlı kızlar çok çok önceden beyıne yerleştırmek ve ben normal doğum yapıcam demek önemlı kendını binevi hazırlamalı insan gerisi gelir hiç korkmayın hiççç

canim ben epudural normal yaptim ama epudurali dogurmama 10 dakika varken yaptilar bana

benım bildiğim 4cm açılma olduktan sonra yapılıyor dıyorlar senınkı geç kalmamışmı bıraz canım anlamadım bende bunu epidural istiyorum yani prenses doğum

valla ben sancılar geldi mi dünyayı unuturum gibi geliyor tırsıom normal istiyorum ama

evet epidural normalde açılana kadar bekleniyormuş rahim yani doğum sancılarını yine çekiyorsun ama doğurma anın acısız oluyor. ben istiyorum ama epidural yapan bi ark. çok rahat old. söyledi

ayyy ne güzel anlatmışsın Allah hepimize kolay doğumlar nasip etsin

biz geldik teyzeleriiiiiiii ikili testimizi yaptık çok şükür yavrum iyi doktor erkek gözüküyo dedi ama kesin değill bi ay sonra kesinleşir dedi.. şiimdilik erkek anasıyım ama benimde içime erkek doğuyodu zatenn ama şükür ki sağlıklı ya gerisi mühim değil vallaaaaaaaaaa ikisi de yavrum

gözün aydın cici anne
oh bir erkek daha geliyor :)
bende çevremdekilerin ne dediklerini yazdım artık hahaha 38 kişinin 15i kız kalanı erkek dedi

gözün aydın cici anne
oh bir erkek daha geliyor :)
bende çevremdekilerin ne dediklerini yazdım artık hahaha 38 kişinin 15i kız kalanı erkek dedi

Canim benim bende tebrik ediyorum seni.masallah masallah anlatirken bile bana cesaret verdin.allah razi olsun canim.evet bende bebegime zarar gelmeyecegi surece kesinlikle normal dogum yapcam diyorum.doktorum pek bi sezeryan meraklisi.ama bu gidisimde bu kesin fikrimi onunla paylasicam.ona ona gore davransin.sanssiz oldugumuz bi konu var genellille doktorlar temmuz ayini tercih ediyorlar tatil icin.umarim bana gel seni tatile gitmeden kesip biceyim demez.valla maffederim onu. Bide normal dogumu kolaylastiran o nefes tekniklerini nasil ogrenfin canim.kitaplardanmi yoksa internetten felanmi.seni kocaman optummmm

Canim benim bende tebrik ediyorum seni.masallah masallah anlatirken bile bana cesaret verdin.allah razi olsun canim.evet bende bebegime zarar gelmeyecegi surece kesinlikle normal dogum yapcam diyorum.doktorum pek bi sezeryan meraklisi.ama bu gidisimde bu kesin fikrimi onunla paylasicam.ona ona gore davransin.sanssiz oldugumuz bi konu var genellille doktorlar temmuz ayini tercih ediyorlar tatil icin.umarim bana gel seni tatile gitmeden kesip biceyim demez.valla maffederim onu. Bide normal dogumu kolaylastiran o nefes tekniklerini nasil ogrenfin canim.kitaplardanmi yoksa internetten felanmi.seni kocaman optummmm

Amaaaanda aman. Ne guzel haberler aliyoruz masallah.hayirli olsun canim benim.allah tamamina erdirsin.haftayada benim var ikili test insallah banada soyler yaaaa.bide acaba neye bakip soyluyorlar acaba. Ultrasona goremi tahlillere goremi.bide bisey sorcam cnm ikili teste giderken kan vercekmiyiz.ac karinami gitcez.sormamisim doktora

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…