2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Amin cnm senden de razı olsun.Buda olayın en güzel tarafı zaten cnm. Herşeyi oldukça net hatırlıyorsun, takip ediyorsun. Allah nasip etsin inşallah sana da cnm bu duyguyu yaşamayı.

amin cümlemize allah hepimize bebeklerimizi sağlıcakla kucagımıza almayı nasip etsin inşallah.sayenizde birkez daha emin oldum normal doğumdan ne mutlu bize sizin gibi tecrübeli arkadaşlar var aramızda

doğum konusunda sizin büyük tecrübelerinizden yararlanmak isteriz..
Her şey yolunda giderse ben de normal doğum istiyorum..
Annem doğumumu anlatırken yüzünü görünce bütün çektiğim sancı sıkıntı gitti der.
Rabbim yardım eder inşallah
Bir nefeste derler ya

kızalr süpersiniz bence bunu devamlı dile getirmeli, sezeryanı tavsiye etmek tamamen mantık dışı geliyor bana, bir zorunluluk olursa tabii ki mecburan yapılacak ama durup dururken bir şeyin normali varken onu yapmayıp anormalini yapmak bana çok saçma geliyor. dr.ların işine geliyor tabii ki özellikle özel hastanelerde dr. hastanın doğumuna girmek zorunda neden normal desin ki belki de bebek gecenin bir yarısında belki de onun tatile çıkacağı bir zaman gelecek hiç kimsenin işine gelmiyor. ben de korkuyorum ama her ne kadar yaşamamış olsam da sizin de anlattığınız gibi bebişimi kucağıma aldığım anda tüm sıkıntılarımdan biranda kurtulabilmek bence gelen bebille beraber çifte hediye gibi. sezeryan öyle mi oysa ki, inşallah gerek olmaz diye şimdiden bol bol dua ediyorum.

arkadaşlar bir şey farkettim. cinsiyeti belli olan arkadaşlarınkine bir de çin takviminden bakayım dedim. ikisi tutmuyordu galiba. ben mi yanlış baktım acaba?

benim hepsi tutuyordu canım baktığımda listede yaşım 30 yazıyor ama asıl yaşım 31 yani 11 eylül doğumluyum 29 eylülde son adetimdi o yüzden emin olmadım 30 mu 31 mi diye ama asıl yaşım 31.bu yaşa göre baktığında kız çıkıyor rus takvindede kız çıkmıştı ultrason görüntüsüne görede kız dı doktorumda %80kız dedi

canım bende senin gibiyim az ve sıksık yemeye calıs boylece daha ıyı hıssedersın kendını. ayak agrılarına bır tavsıyede bulunamıycam bende yok cunku ne yapılır bılmıyorum.
teşekkürler cnm bende öyle yapıyorum 1 saat düşünüyorum ne yesem diye karar veriyorum yiycem diye oturuyorum ama yine midem almıyo yarıda kesip bırakıyorum yemeği sonra yine başa ben ilkinde hiç böyle olmamıştım toplamda 13 kilo almıştım bu biraz obur sanırım

Kızlar

kesedeki yatış poziyonuna göre cinsiyet tahmini yapıyorlar. bilen varmı nasıl birşey

forumda böyle bir konu varda merak ettim aranızdan bakıpta doğru çıkaran =)

selamlar kızlar bu hafta işlerin yoğunluğundan dolayı hiç bakamıyorum yarın öğleden sonra bebişi görmeye gideceğiz hepinizi öpüyorum

Kızlar

kesedeki yatış poziyonuna göre cinsiyet tahmini yapıyorlar. bilen varmı nasıl birşey

forumda böyle bir konu varda merak ettim aranızdan bakıpta doğru çıkaran =)

canım yanlış bilmiyorsam sağdaysa kız soldaysa erkek diyorlar hepsi varsayım tabikide ben pek inanmam ama yinede merak işte benimkinde tuttu

yakın zamanda benim çevremden kimseden duymadım orada doğurduğunu ama eski bir doğum hastanesi die tercih ettim ilk etapta
sonra doktorları inceledim doktorumu görünce çok sevdim
adını yazdım hep arattım yazılarını okudum programlarını izledim dinledim baya etkilendim ve onu tercih ettim
yüzyüze geldiğimde de çok sevdim
iyiki sigortam var yoksa orada yapamazdım doğumu

evet 40 gn açık derler bilirim
benim arkadaşım normal yaptı alt dikişleri ve morlukları onu çok etkilemişti baya zorlanmıştı

selamlar kızlar bu hafta işlerin yoğunluğundan dolayı hiç bakamıyorum yarın öğleden sonra bebişi görmeye gideceğiz hepinizi öpüyorum

aleykümselam çok yorma kendini işlerin yoğunluğu hiç bitmez kolay gelsin kendine ve bebişine iyi bak iyi haberlerini bekliyoruz

amin cümlemize allah hepimize bebeklerimizi sağlıcakla kucagımıza almayı nasip etsin inşallah.sayenizde birkez daha emin oldum normal doğumdan ne mutlu bize sizin gibi tecrübeli arkadaşlar var aramızda

Eğer faydalı olabilirsek ne mutlu bize cnm. Netice itibari ile hepimiz ilk hamileliklerimizde aynı tereddütleri,korkuları yaşadık.

Evet cnm tam olarak annelerimizden duyduğumuz gibi herşey o minicik varlığı görene kadar...

Allah sana da,bize de,isteyen herkese de normal doğum nasip etsin inşallah cnm.

Ya kizlar ozellikle dogum yapanlar.bi soruum olcak aslinda sorarken utaniyorum ama malum herseyi paylasiyoruz.bikini bolgesi temizligimizi ilerlleyen aylarda nasil yapcaz. dogum:26: ayinda ya kirli yakalanirsak.inanin herseyi dusunmek gerekiyor. Ben bu hafta temizlenirken aklima geldi.karnim buyuyunce yapamamki diye.bazende diyorum bu kadar dusunme hersey olacagina varir.ama olmuyo:26:

kızlar nasılsınız bu gün ben bebeğini kaybeden arkadaştan baya etkilendim akşamdan beri bebeğime bişey mi oldu diye düşünüp duruyorum randevuma daha bi hafta var ne yapsam bilemedim acaba yarın doktora mı gitsem..bende bebeğimi kaybettiğim için mi acaba bu kadar etkilendim.bu arada cinsiyetler belli olmaya başladı allah herkesin gönlüne göre versin normal doğum korkulacak bi şey değilde doğum masası korkutuyo insanı.....................

Morlukları derken anlamadım cnm neden morluklar oluşmuş?

bilmiyorum
ama özel bölgeden bacak birleşimine kadar olan yrler mor olmuş hep:26:
:18::18::18::18::18:

çok yorma kenidni
ya bende bu ara çok stresliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…