2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

arkadaşlar bir şey farkettim. cinsiyeti belli olan arkadaşlarınkine bir de çin takviminden bakayım dedim. ikisi tutmuyordu galiba. ben mi yanlış baktım acaba?

canim hatirlarsan seninle benim son reglimiz ayniydi.Ben bebisimin cinsiyetini ogrendim sen ogrendinmi?Hac haftliksin dedi doktor sana?
Ben ogrendigimde 11 haftaliktim doktor erkek dedi 90%.Bakalim hayirlisi

Son düzenleme:
gözün aydın cici anne
oh bir erkek daha geliyor :)
bende çevremdekilerin ne dediklerini yazdım artık hahaha 38 kişinin 15i kız kalanı erkek dedi

çok teşekkürler teyzeleriii saolunn :)

canım ben gittim ultrasondan sonra kan verdim haftaya çıkar doktorunuz arar dediler.. yani aç tok farketmiyo.. bana ultrasondan dedi çıkıntı var burda erkek bu dedi

hülyaaaaaaaaaaaaaaa yakalayamıyorum seni yaa bide burdan yazayım çok sevindim kuzum Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin çok şükür ikinizde iyisiniz nasıl sevindim yaa

Demek erkek anası oldun heee ayyyy yerim ben onu

bi ordayım bi burda yerimde duramıyomm napimmm

saolasınnn canımmmmmmmmmmmmm darısı başına inşallahh snde görcen yavrunu böle dötünü mötünü heryeriniii yarına bişi kalmadııı

bi ordayım bi burda yerimde duramıyomm napimmm

saolasınnn canımmmmmmmmmmmmm darısı başına inşallahh snde görcen yavrunu böle dötünü mötünü heryeriniii yarına bişi kalmadııı

Canim baya ultrasonda kaliyormusun.doktorum bana sabah erken gel dedi.eger pozisyonu tersse beklemek zorundayiz dedi.bide keske cd sini alsaydin bebisinin.doktor cd getir bebegin goruntulerini vereyim dedi bana.

Kızlar

kesedeki yatış poziyonuna göre cinsiyet tahmini yapıyorlar. bilen varmı nasıl birşey

forumda böyle bir konu varda merak ettim aranızdan bakıpta doğru çıkaran =)

kesenin baş kısmı sol taraftaysa ultrasonda erkek sağ taraftaysa kız derler. ben cinsiyet belli olmadan önce baktım soldaydı cinsiyetimizde erkek canım. tabi tevafukta olabilir bu.

canım ben onuda kendım hallederdım son güne kadar kımseden istemedım zaten normal doğumda sancıların geldimi hemen banyoya girip ılık duş ve son rütüş tamamdırrr

ılık duşu yengemde söyledi doğumum çok kolay oldu dedi. mutlaka duşunu al doğum öncesi dedi.

tüy dökücüler var. ben kullanmadım ama kullanan pratik olduğundan bahsediyor. kızlar peki epilasyon aleti hakkında ne düşünüyosunuz? bikini bölgesi başlığım var çokta rahat acısı pek olmuyor ama bebeğe yakın olduğu için acaba ses yüksek gider kulaklarına zarar verir diye korkuyorum ne düşünüyosunuz?

gözün aydın cici anne
oh bir erkek daha geliyor :)
bende çevremdekilerin ne dediklerini yazdım artık hahaha 38 kişinin 15i kız kalanı erkek dedi

bende facebookta takip ediyorum hamilelerin bol olduğu sayfalarda 2012 bebeklerinde çoğunluk kız )

kızlar merhaba 4.5 yaşındaki oğlum su çiçeği geçiriyor bende küçükken geçirmedim diye hatırlıyorum annemde tam emin değiil test yaptrdıım onda belli olucak geçirip geçirmediğim pazartesi çıkıcak test sonucu o zamana kadar dr ayrı evde durun dedi hamileyken geçirmek çok riskliymiş Allah korusun çok endişeleniyorum yavrumuda çok özledim oda hasta ilgilnemiyorum babası bakıyo aklım hep onda

Canim cok gecmis olsun.gercekten kotu olmus ama stres yapma kendine.doktoruna guven.allah acil sifalar versin canim

hoş geldiniz gözün aydın allah hep böyle güzel haberler almak nasip etsin inşallah

çok geçmişolsun sıkma canını zor bir durum ama bu her ikinizinde iyiliği için hatta üçünüzün.sonuçta oğluşunun yanındada babası varmış merak etme gecici bir durum allah acil şifalar versin oğluşuna

ablama dru öyle söyledi ben izine çıkmadan gel alalım dedi düşün dr ların işine gelmıyor bence sezeryan daha kolayına gelıyor 15 dk da iş tamam
bana kalırsa şimdiden normal doğumu destekleyen dr seç derim yoksa son anda kandırıp yok bebeğin morarmış yok bişey olursa mesulıyet kabul etmem yok bebeğin dönmemiş dıye ıvır zıvır palavra atıyorlar ablam onun kurbanı vede bin pişman
nefes teknıklerıne gelınce bende hiç bır bılgim yoktu benden önce doğum yapan kişilerin sancı çekme anlarını izledım tecrubeli annelerdi burnundan nefesi bolllca alıp ağzından verıyordu ve sakın olmaya çalışıyordu herseyı öğrendım o an haa dedım tamam bu böyle oluyor demekki aynısını bende yaptım basardım çok şükür canım
birde sakın o anda bağırıp enerjınızı harcamayacaksınız doğum anında enerjıye çok ihtıyac olacak öncedn kendınızı yorarsanız zorlanırsınız kızlar hele bı o zamanlar gelsın ben size destek olurum merak etmeyın sizz olacak inş..bende öptümmm

canım yaaa cok iyisin gercekten bencede doktorla görüşeyım ben acık acık dıyeyımkı eğer bana kem kum edıyorsanız ben başka doktor seceyım dıyım :)) tabi öyle denmez ama ben bılırım ne dıcemi :)) neyse o gunler gelsın senle bol bol görüşelım ınan sana duacı kalırız hepimiz :) bid eo sancıları nerden izledin canım bızde ızlesek felan şimdiden :) cok mu erken kii :26:

teşekkür ederim canım ne demek allah kımseyi bu yolda bırakmasın bir avazda kurtarsın annelık zor.
bencede konuş içine sinmezse değiştir son ana bırakma.görüşürüz canım sen yeterkı iste ne sorarsan bildiğim kadarıyla cvplarım tabiiki
herhangi bi yerden izlemedım benım suyum gelınce henüz ağrım yoktu beklerken hastanede gelen bayanlar benden önce doğurup gidiyordu ben sunı sancıda istemedım ağrım kendı gelsin istedım diğerlerıne sunı sancı yapıyorlardı halıyle sancı hemen gelıyordu onların hepsini izledım banada hep sessiz anneler denk geldi galiba :) işin ehlileri yani
şuan çok erken zaman yaklaştıkca ben detaylı anlatırım size
tek isteğim beynıne önceden ben normal yapıcam inş. demen yerleştirip alışman çok önemlı ben hep öle dedim sezeryanı hiç aklımdan geçirmedım canım
rabbım hepimizin yardımcısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…