2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

gerçekten ne kadar soğuk iki gündür izmir. kuru soğuğu mahvediyor insanı inşallah cinsiyetini öğrenirsin....bu arada izmirde hangi doktora gidiyorsun merak ettim bende izmir menemende oturuyorum..

ben de izmirdeyim ben de:) ben medicalparka gidiyorum şimdilik, memnun kalırsam devam edicem siz hangi doktor veya hastanelere gidiyosunuz izmirli temmuz anneleri?

o kadar üzüldüm ki anlatamam( ben de geçen sene babamı kaybettim o da benim en değerlimdi ama anne de bambaşka! inşallah sana bu süreçte ve doğumda onu aratmıcak kardeş, kuzen, dostların olur yanında. Rabbim mekanlarını cennet etsin ana babalarımızın........

ben de izmirdeyim ben de:) ben medicalparka gidiyorum şimdilik, memnun kalırsam devam edicem siz hangi doktor veya hastanelere gidiyosunuz izmirli temmuz anneleri?

kardelennnnn bende ızmırdeyımmmm şifaya gıdıyorum ben bornovaya ok memnunum ama doktorum gıdcek baska bulmam lazım malesef dogum ucretlerıde cok uygundu bıde memnundum cokkk

Merhabalr herkese yorucu bi haftasonu ardından işdeyimmm

yeni bir cinsiyet haberi varr çok sevindim

arsima doktor ne dedi meraklardayım....

anlatim hemen :)

saol canım allah razı olsun cümlemizinki inşallah sağlıklı sihatli gelsin dünyaya kucağımıza.

Amin inşallah

doktor istediğim herşey çok iyi dedi
giderken çiko yemiştim ufaklık uyanık olsun die oooo gittikki mışıl mışıl uyuyor tembel
doktor karnıma vurdu bastırdı fln bu bi uyandı eller kollar hareketlendi ne uyandırıon der gibi hahahaha
kalp atışınıda ilk kez gördük :) pıtpıt hıphızlı
3 hafta sonra yani 13. haftada ikili için tekrar gidicez Allah nasip ederse

eli ayağı baya seçiliyomuydu resim var mı ...

Başınız sağolsun, Allah sabır versin. Başka ne denir nasıl tesilli edilir bilemiyorum. Elbetteki çok zordur çok büyük acı. Bende hamileliğimin başlarında çok sevdiğim dedemi kaybettim. Tabiki anneyle yeri bir değil mukakkak. Allah bir şekilde dayanma gücünü sabrını veriyor. Allah yardımcınız olsun

Ben de öğleden önce doktordaydım. Bugün 11 artı 4 üm. Bulantılar ve kusmalar katlanılacak gibi değil ama ultrasonda onu görünce herşeyi yapabilirmişim gibi geliyor.. Netice-i kelam, herşey yolunda. İkili testi yaptırmak istemediğimi söyledim doktoruma, üçlüyü de.. Nasipten ötesi yalan. Moral bozmaya hiç gerek yok bence. Bu arada doktor, ''ufak bi çıkıntı görüyorum, muhtemelen erkek ama bir sonraki randevuda kesinleştiririz.'' dedi.. İçim bi hoş.. ) Rabbim sağlıkla çocuklarımızı kucağımıza almayı nasip etsin..

Selam kızlar,
Çok fazla geçmişe dönemedim fakat bir kaç cinsiyet haberi okudum, ne mutlu size.
Darısı başımıza artık. Bende bu cumartesi gidicem kısmetse hem ikili testimiz yapılcak
Hemde o güne kadar 12+6 olucaz, belki doktorumuz cinsiyeti hakkında birşey der

kardelennnnn bende ızmırdeyımmmm şifaya gıdıyorum ben bornovaya ok memnunum ama doktorum gıdcek baska bulmam lazım malesef dogum ucretlerıde cok uygundu bıde memnundum cokkk

ordaki doktorları biliyorum cnm iki tane bayan var dimi gitmesi kötü olmuş ya memnumuşsun ben de bornovada oturuyorum. medicalparkın fiyatları şu anda 35+12 emekli sandığı anlaşmalı. doğum fiyatlarını aşırı artırmazlarsa oraya devam edicem harika gidip gördn mü bilmiyorum dehşet bi hastane görünüm ve donanım olarak. bi tane doçent var kadın doğumcu diğerleri operatör ben doçent olana gidiyorum ismi mert bayan da var merve hanım ona da iyi diyolar. bi gör istersen otobandan 10 dakkada iniyoruz yenigirneye manavkuyudan.

Kızlarr izmirliyim bende... Ben Metropol Tıp Merkezi işe giderken yol üzerinde diye ona gidiyorum. Ama Medikalpark'ın da çok övgüsünü duydum ikilimin sonucunu alıp bir de onu deneyeyim diyorummm... Kuzenlerim doğumlarını bir bornova şifa da biri de basmane de yaptı nedense bir türlü ısınamıyorum ben Şifa'ya...

hapsuu cinsiyetler çoğalmış listeyi düzenlemek lazım şimdilik kızlar çoğunlukta görünüyo. ya cinsiyet haberlerini okuyunca çok duygulanıyorum niyeyseee:)) ne mutlu bi haber ya ben 1 aydır görmüyorum bebeğimi o zaman 1,5 cm'ydi daha, şimdi elini ayağını görme düşüncesi bile bana çok değişik geliyo ama göbeğim bile çıktı büyümüştür heralde:) 2 gün sonra görüşücez belki bana da söyler doktorum mavi mi pembe mi?

Son düzenleme:

bende manavkuyudayım bıraz tereddutluyum ama mutlaka denıcem gıdıcem bı ara kontrole benım korkum pek yok hastanelerle ılgılı ama son dkkda almıyolar falan ya kalakalıyosun ortada ondan korkuyorum bıde sıfaya bende ısınamamıstım ılk basta ama gıdınce oraya hastaneyı pek takmadım doktorlar baya ılgılenıyo cunku

Bende izmirliyim ve ilk defa katılıyorum aranıza.Bende temmuz annesi olucam inşallah.İlk önce hepinize hayırlı olsun:)

eli ayağı baya seçiliyomuydu resim var mı ...

şuan tomurcuk halindeydiler ama belli el kol yerinden çıkmışlar işte :)
omuriliğini gösterdi o baya seçilio şaka gibi
resim var ama burda ekleme şansım yok

hadi hayırlısı bakalım sağlıklı olsunda inş. :)

bu arada kızlar doktora bulantılarımdan bahsettim
doktorun dediklerini sölim size
ilaç var ama sana vermek istemiyorum hamilelik karaciğeri zaten yoruyor ilaçta yormasın dedi
zencefil bulantı için birebir dedi
önceden hapı vardı şimdi yok ama sana yinede hapı vermezdim dedi
bimde zencefilli şeker
kipada zencefilli soda
ikeada zencefili kurabiye
aktardanda zencefil alıp toz halinde ister kurbiye yap ister balla sıcak suyla karıştır bitki çayı yap birebir gelio bulantıya dedi
bilgilerinize

Minicik şey posta koyuyor desene. Sevsinler onun uyku keyfini. Allah nazarlardan saklasın cnm. Sağlıkla, huzurla büyüsün miniklerimiz...

ben bir buçuk aydır metpamid diye bir bulantı ilacı kullanıyorum ama bana mısın demiyor. 24 saat bulantı, günde 3-4 kez kusma. iyi hissettiğim anlar dakikalarla sınırlı. bugün doktora söyledim, değiştirelim ilacı diye, başka bir tane versem o da farklı olmayacak, etkisi geçince aynı olacak. sabret diyo.. hem mecbur, hem gönüllü katlanıcaz..
zencefili ben de internette okumuştum, ama nasıl kullanacağımı bilmiyordum, denemek lazım.. tavsiye için teşekkürler.. inş işe yarar..

Son düzenleme:

evet baştan karar vermek en iyisi o yüzden. ben ilk ayda bütün özel hastaneleri araştırıp egepolle medicalparkta karar kıldım sonuna kadar onlarda gitmekte. küvözleri var bi kere yeterli sayıda ve temiz. ikisine de randevu aldım ama egepol randevum daha gelmedi bile o derece yoğun ve içi de çok kalabalıktı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…