2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

gunaydin kizlar nasilsiniz

ne guzel prensesler geliyo bundan guzel haber mi olur allah saglikla kucaginiza versin meleklerinizi kizlar

simdi hastaneyle konustum testlerimiz cikmis 1 sat sonra bende doktora gidicem kizlar
dua edin cinsiyete baksin doktor bi rica edicem bakarmi bilmem :21:

Hadi bakalım cnm inşallah sende hayırlı haberlerle dön. Dualarım seninle inşallah Allahım seninde gönlüne göre verir...

Saolun kızlar teyze gelınce kızıma bakmaya cıkıcam beklıyorum heycanla

canım yuzde 80 kız dedıyse doktorr kızdır bıze 22 haftaya kadar yuzde 80 dedı hep doktor
kızım hep gostermezdı 22 haftada ozel yerını resme cektı artık yuzde yuz dedı doktor kız
erkeklerde cıkıntıyı 13 haftalarda goruyolar ama kızlar pek gostermıyo bakalım bızım sıpa gosterıcekmı
bıyerını :KK33:yoksa dalgamı gecıcek

gunaydın kızlarrr doktorumuzdan geldık testler normal bebegım cok normal doktor cok saglıklı bır bebek gelıyor dedı hıc kılo almamısım kızlar ama karnım şişti baya MASALLAH cinsıyetımızde bellı oldu kızlar ŞEhZADE gelıyor bizeeeee:))))

Maşallah cnm. Allah hep sağlıklı kılsın bebişlerimizi. Gözün aydınnn :)) Bende oğlumu hep şehzadem diye severim, birde cep erkeğim :KK23: Kıdemli olarak söyleyeyim onunda tadı başka alıyor yani. Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin cnm.

[/QUOTE]

Canım erken öğrenme konusunda eline kimse su dökemez zaten maaşallah:)Benim doktorum o hafta görse bile söylemezdi..[/QUOTE]

Erken öğrenme noktasında çevremdeki bazı insanlar yok canım o kordondur bu kadar erken zamanda nerden belli olacak diyen çok oldu ben testislerini gördüğüm halde şüphe duymaya başlamıştım ki 12+4te tekrar gittik o zaman da tekrar sordum erkek dedi. :) darısı başına canım inşaALLAH sende cumartesi öğrenirsin herşey çok daha başka oluyor öğrenince ne demek istediğimi anlarsın :)

Evet ben yaptırıcam 17. haftada ikili testin sağlamasını yapıcaz dedi doktorum... 20. haftada da detaylı ultrasına giricem ama o ne bilmiyorum zaten renkli ultrasonda bakıyor doktor ben onu detaylı ultrason sanıyordum :44:

Detaylı ultrasonda çocuğun damarlarından tutunda, içinde bulunduğu sıvının düzeyine kadar bakılıyor cnm. Renkli ultrasondan farklı yani.

Saolun kızlar teyze gelınce kızıma bakmaya cıkıcam beklıyorum heycanla

canım yuzde 80 kız dedıyse doktorr kızdır bıze 22 haftaya kadar yuzde 80 dedı hep doktor
kızım hep gostermezdı 22 haftada ozel yerını resme cektı artık yuzde yuz dedı doktor kız
erkeklerde cıkıntıyı 13 haftalarda goruyolar ama kızlar pek gostermıyo bakalım bızım sıpa gosterıcekmı
bıyerını :KK33:yoksa dalgamı gecıcek

inşallah göstericek annesi bizde merakla bekliyoruz haberlerini hadi hayırlısı allah gönlünde olanı verir inşallah

bekliyorum canım takipteyim:)) hayırlısı ile inşaALLAH öğrenirsin.

canım ben 11+3 te öğrendim.

Canım erken öğrenme konusunda eline kimse su dökemez zaten maaşallah:)Benim doktorum o hafta görse bile söylemezdi..[/QUOTE]

Ben de geçen hafta tam 11+3 te gittim dr.a. Ben birşeyler görüyorum ama aceleci olmaya gerek yok annesi biraz daha sabır dedi :)))

soguk ama süper bı ıstanbul sabahından herkeslere günaydın..

herkese tek tek tesekkür edıyorum dualarınız sayesınde hıcbır sorunumuz olmadan sagsalım vardık ülkemıze...kac gündür hasret gıderme mısafır gezmeler derken ılk fırsatta gırebıldım foruma..sızlere selam vermek ıstedım..gecmıse de baktım ama cok okuyamadm malum sazfalar artmıs..

umarım herkes ıyıdır sanırım cınsıyet haberlerı var:nazar: hayırlı olsun herkese ..cok heyecanlı yavastan artık bellı oluyor cnsıyetler...

gunaydın kızlarrr doktorumuzdan geldık testler normal bebegım cok normal doktor cok saglıklı bır bebek gelıyor dedı hıc kılo almamısım kızlar ama karnım şişti baya MASALLAH cinsıyetımızde bellı oldu kızlar ŞEhZADE gelıyor bizeeeee:))))

canım gözün aydın Allah sağlıkla hayırlısıyla oğluşunu kucağına almayı nasip etsin bende cmrts günü gidicem doktora inşallah bizimde cinsiyet belli olur aslında aman aman merak ettiğim yok kızda olsa erkekte olsa ikiside benim olcak sağlıklı olsun yeter ama bişeyler almak için cinsiyet şart oldu :KK70:

herkese tek tek tesekkür edıyorum dualarınız sayesınde hıcbır sorunumuz olmadan sagsalım vardık ülkemıze...kac gündür hasret gıderme mısafır gezmeler derken ılk fırsatta gırebıldım foruma..sızlere selam vermek ıstedım..gecmıse de baktım ama cok okuyamadm malum sazfalar artmıs..

umarım herkes ıyıdır sanırım cınsıyet haberlerı var:nazar: hayırlı olsun herkese ..cok heyecanlı yavastan artık bellı oluyor cnsıyetler...

HOS GELDIN CANIM BOL BOL HASRET GIDERIYOSUNDUR SIMDI HERKEZLE BOL BOL YEMEKLERDE YEDIRIYOLARDIR
BEBISINE SANA OHH IBENDE ANNEMI ISTIYORUM VALA :KK52: ALLAH TUM AYRI ARKADASLARI AYLESINE SEVDIKLERINE KAVUSTURSUN

HOS GELDIN CANIM BOL BOL HASRET GIDERIYOSUNDUR SIMDI HERKEZLE BOL BOL YEMEKLERDE YEDIRIYOLARDIR
BEBISINE SANA OHH IBENDE ANNEMI ISTIYORUM VALA :KK52: ALLAH TUM AYRI ARKADASLARI AYLESINE SEVDIKLERINE KAVUSTURSUN

evet canım habıre yıyoruz walla afrıkanın acısı cıkıyor:KK19:

sende tez zamanda annecıgıne kavsursun ınsallah...bebısının güzel haberlerını beklıyoruz bugun:KK55:
tekrar görüsmek uzere dıkkt edın kendınıze

canım hayırlı olsun ogluşun neguzel ya bende cuma gdıcem gorurmu bılmem

slm arkadaşlar c.tesi günü doktora gittim 12+5 olmuşuz ve çok şaşırdım doktor cinsiyetini söyledi.hatta nerdeyse % 100 diyebilirim dedi.kızım olucakmış :)) çok oynak bişeymiş :)) bu kadar erken öğrenmeyi beklemiyodm ama çok sevindim.1 ay sonra kesin belli olucakmış.Rabbim herkese yaşatsın bu mutluluğu inş.

canım gözün aydın Allah sağlıkla hayırlısıyla oğluşunu kucağına almayı nasip etsin bende cmrts günü gidicem doktora inşallah bizimde cinsiyet belli olur aslında aman aman merak ettiğim yok kızda olsa erkekte olsa ikiside benim olcak sağlıklı olsun yeter ama bişeyler almak için cinsiyet şart oldu :KK70:

aynen canım bende oyle dusunuyorum kız erkek farketmez bıseyler almak ıstyorum artk:)

slm arkadaşlar c.tesi günü doktora gittim 12+5 olmuşuz ve çok şaşırdım doktor cinsiyetini söyledi.hatta nerdeyse % 100 diyebilirim dedi.kızım olucakmış :)) çok oynak bişeymiş :)) bu kadar erken öğrenmeyi beklemiyodm ama çok sevindim.1 ay sonra kesin belli olucakmış.Rabbim herkese yaşatsın bu mutluluğu inş.

a.slm canIM hayırlı olsun prensesn bugun neguzel haberler var heveslendm:)

tünaydın herkese
geç kaldım hastaneye git gel işler toplancak fln derken
kabava göz gezdirdim

canim valahi calistigimida dusunursem bayilirim evde cadi bir kizim var karnimda minik bebis var ev yemek derken
insanin takati kalmiyo benim hic biir akrabam yok bana yardim etsin burda gorumcem kaynanam desen komsudan daha kotu
bize pek misabir gelmez oyle hep hep o konuda rahatim ben :KK49: ama kizim saolsun misafirlere hazirlik yaparak yorulucagim isleri bana yaptiriyo zaten :KK37:

hihihihhi :) yaramaz kız
ama gerçekten çalışmak zor heeleki hamişken uyuman lazım halin yok ama ı ıh olmuo

kızlar hergün hurma yemenizi öneririm ben yiyorum inşaALLAH doğumumuz kolaylaşır.

ben haftada 2 3 yemeye çalışıyorum
tatlı yiyemiyorum ya meyve ve hurmadan alıom :)

evet kızlar hayatta yaşamam gerken bir acıyı daha yaşadım sonunda.anneliğe hazırlanırken annesiz kaldım.buğün 8 ğün ol annem olmadan nefes aldığım ğün.çokk acıı içim acıyo yüreğimin üstünde sanki bir bıçak sürekli içeri doğru batıyoo nasıl nezaman ğeçer bilmiyorum ama annemi çok özledim. annem olmadan ben nasıl yaşıyacam doğum masasına yatınca kimi çağıracam bebeğimi kucğıma alınca bak bu benim anne diye kime diyecem .......içim çokk acıyooooo....

Allahım bol sabır versin gerçekten zor :KK43:
başın sağolsun mekanı cennet olsun anneciğinin
Allah kolaylık versin ne desem boş :KK43:

günaydın temmuz anneleri ve onların tatlı bebişleri.nasılsınız allah hepimize iyilik sağlık versin inşallah.aslında hafta sonu yazıcaktım ama annem memleketten geldı ıkı gündür onla ilgilenmekten misafirden fırsat bulup giremedim.cumartesi ikili test için gittim doktora ense kalınlığı güzel çıktı kanımızıda verdık bi hafta sonra sonucu çıkıcak inşallah oda temiz çıkar.veeeee beklenen an dodktor bana sordu annesi neyi görmek istiyo diye bende cinsiyeti dedim.gerçi bizim ultrason baya eski ama doktorumua çok güveniyorum yani anlıcanız ben net seçemesemde doktorumun söylemesine göre %80 kız dedi allahım ne istediysem gönlüme göre verdi şükürler olsun rabbime.kızlar inşallah sizlerinde gönlünde olan saglıklı sıhatlı olur.hepinizi öpüyorum

gzün aydın hem anneye hem bebeğe :)
sağlıkla gelsin inş.

Günaydın kızlar,

Ben de cumartesi ikili test için doktora gittim her şey yolunda ense kalınlığı da çok iyi maşallah:nazar: Veee %95 kız dedi doktorum %100 derdim ama o kadar da iddialı konuşmiyim dedi:KK1:

ohh anam kıskanıom ama herkes öğrenio :)
hayırlı sağlıklı inş.

sendemi brütüs
sağlıkla gelsin inş.

hoşgeldin sefalar getirdin :))))
çok şükür geldin oh

sendemiiiii :)
hayırlı sağlıklı inş.

Merhabalr herkese yorucu bi haftasonu ardından işdeyimmm

yeni bir cinsiyet haberi varr çok sevindim

arsima doktor ne dedi meraklardayım....

maşallah arkadaşlar, cisniyetler yavaş yavaş belli olmaya başlamış. biz de yarın gidiyoruz kontrole. çok oldu. 25 gün oldu. çok heyecanlıyız. ben de gelince güzel şeyler yazarım inşallah.

gözün aydın bende 12+3 ken öğrendim bu topiğin bebişler biraz erken haber veren cinsten sanırım.hep böyle güzel haberler almak nasip etsin allah cümlemize

X