2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Ay canım uyku bendede çok var bide benim içten biraz kanamam vardı progestan diye bi ilaç kullanıyorum oda acayip uyku ve halsizlik yapıyor ama benim tek şansım bu 3 ay boyunca hiç bulantımın olmaması koku duyarlılığımda olmadı anneminde aynı şekildeymiş genetikmiş zaten yani doktorum öle söledi.Senin cinsiyeti bellimi? kaç haftalıksın işallah bulantıların biran önce geçer ama bu melekler için herşeye değer dimi:)

kızlarrrrrrrrrrrrrr ben bu gün hormon testlerimin sonuçlarını aldım iyi çıktı çok şükür....cinsiyetleri öğrenen arkadaşların gözü aydın allah bizede nasip eder inşallah en kısa zamanda....meleksen sen gelmedin mi daha senden haber bekliyorum umarım cinsiyetini öğrenmişsindir ve bebeğin sağlıklıdır.

Aynen canım bizde öle cinsiyet konusunda ama daha 3 hafta var öğrenmeme nasıl geçecek bilmiyorum ama sağlıklı olsunda ikili testlerim yapılacak onun sonuçları iyi çıksın başka bişey istemiyorum.bu aydan sonra pek ağrılarda kalmaz diye tahmin ediyorum.Kaç haftalık oldu bebiş?

benim bazı kokulara duyarlılığım fazla yemeğimi fln kendim yapıom çok şükür
bulantımda öyle çok yok zaten 8. haftada başladı gün içinde ara ara gelio bunadaşükür
ben şuan 10+3 üm cinsiyetimiz belli deil henüz
doktora bugün gittik bu hafta genital organ yeni yeni oluşmakta
ben resimde ortada bişi görsemde onun pipi olması imkansız hahaha
13. haftada test için gidicez o zamana belli olur die umut ediyorum :)
öyle tabi onlar sağlıklı olsunda ben dayanırım anne olmak böyle bişi zaar
allah isteyen herkese nasip etsin

KIZLAR DOKTORA SAT 4 TE GITIM KUSURA BAKMAYIN HEMEN GELEMEDIM
IKII TESTIMIZ IYI CIKMIS ALAHA SUKUR ER OSUN DOKTOR AMCAMICA CINSIYETI COK MERAK ETIMIZI SOYEDIK
ODA YATIN BAKAIM BU YARAMAZA DEDI KOCAMAN OLMUS BENIM BEBEGIM BUYUK OLASIIK ERKEK AMA YINEDE
BISI DEMICEM KORDONU ALMIS AYAKARININ ARASINA OYNUYO DEDI ERKEGE BENZIYO AMA TTAM ERKEK DEMICEM
BIR KAC HAFTA SONRA GEL DEDI INSALAH OGLUSTUR RESMINI SONRA YUKICEM EL SALIYODU BANA

Son düzenleme:
teyzeleri primadan hediyemiz bugün geldi ama bişey yokk içinde 2 paket içinde 2 adet bez bide mama saklama kabı o kadar .venice bize kalmamışşş

çok sevindim tatlım senin adına bebişin büyümüş demek yaaaaaaaaaaaa bende gitsem artık..hadi hayırlısı..

teyzeleri primadan hediyemiz bugün geldi ama bişey yokk içinde 2 paket içinde 2 adet bez bide mama saklama kabı o kadar .venice bize kalmamışşş

venice kalsada bişeye benzediği yok.banada geldi prima paketi veniceden çıt çıtlı badi göndermişler.prametüre bebeğe bile zor giydirilir.

şaka gibiaman aman da bişey yok içinde:44:

ne mutlu sana canım ikili testti atlattınızz iyi çıkmasına sevindim maşallah ..cinsiyetide inşallah erkekkktir bi paşa daha hayatımıza girer hayırlısıylaa..

iyi aksamlar arklar cinsiyeti ogreen arkadaslar kimler ve kacinci haftada ogrendiler ogrenebilir miyim?

canım bbende bugun doktordaydım 13 haftayım kordonu ayaklarına aldıgı ıcın
doktor tam bısı dıyemıcem erkege benzıyo ama yanıltmak ıstemıyorum bır kac hafta sonra yıne gelırsın dedı
ıkılı test bchg 29.2 50 den dusuk erkek olur dıyolar ama bılmem 7 ocagı beklıcem doktora gıtmeeye artık

Ben 12+4. um ikili test yaptirdim ama cinsiyeti solemedi merakla bekliom

Canım ogrenırsın bende cok heycanlandım bugun ama benım sıpa ayaklarına almıs kordonu oyun oynuyodu
pıpı gıbı gorunuyodu doktor heycanla erkek bekledımı gorunce erkeye benzıyo ama bısı dıyemem
karısıklık olmasın dedı 77 ocak gel gelllll

Hakkinda hayirlisi olur ins ilk bebeginiz mi

TEYZELERI BENIM MINIGIM OYLE BUYUMUS KI ELERINI SALAYIP YUZUNE GOTURUYODU

ILK BEBEGIM DIL CANIM 2 YASINDA PRENSESIM VAR

Eki Görüntüle 314623 TEYZELERI BENIM MINIGIM OYLE BUYUMUS KI ELERINI SALAYIP YUZUNE GOTURUYODU

ILK BEBEGIM DIL CANIM 2 YASINDA PRENSESIM VAR

canım bneim hadi gözün aydın atlatmışsın ikiliyi... ii de çıkmış maşallah

ama ben inanki ultrasonda hiç bişi anlamadımm yani 10 dkkadır bakıyorumm bi türlü anlayamadımm hiç belli olmuyor ya :44::26:

benim kağıttaki acayip belli mesela kolu bacağı kulağı poposu çok net.. ultrasondan kaynaklı galiba :26:

Allah gönlüne göre versin inşallah paşa oğlun sonuna kadar sağlıkla daim olur canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…