2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ufff kızlar yaa hayırlısıyla bı atlatsak su durumu elımıze saglıkla alsak sevınıcem yanı kafam karısıyo sureklı sımdı aradım medıcalparkı baya kalabalıktı

ne zaman bitcek ki bulantı kusmalarımız( her güne bugün o gündür diye umutlanıyorum midemde fırtınalar kopuyo ve benim nedense 24 saat...

ufff kızlar yaa hayırlısıyla bı atlatsak su durumu elımıze saglıkla alsak sevınıcem yanı kafam karısıyo sureklı sımdı aradım medıcalparkı baya kalabalıktı

kafanı karıştırma başta öle oluyoruz normal olarak ama... sen medicalparktan bi randevunu al dene. ya çok zor geçiyo bu süreç ben hayatımda böyle zor bi dönem yaşamadım fiziksel olarak, hayattan soğudum diyebilirim sürekli olarak midem bulanıyo 3 haftadır işe bile gitmiyodum bugün mecburen başladım.

ne zaman bitcek ki bulantı kusmalarımız( her güne bugün o gündür diye umutlanıyorum midemde fırtınalar kopuyo ve benim nedense 24 saat...

seni o kadar iyi anlıyorum ki.. bi arkadaşım 12. haftada bıçak gibi kesildi demişti.. ben de iple çekiyordum ama 13e giriyorum sanki şiddetlenerek devam ediyor. bugündoktorum, bulantıların muhtemelen 16 veya 18. haftaya kadar sürecek dedi.. valla ucunda bebeğim olmasa, Allah doğuştan fıtratımıza o annelik dna'sını kodlamasa ve merhamet hissini vermese çekemeyiz..

Minicik şey posta koyuyor desene. Sevsinler onun uyku keyfini. Allah nazarlardan saklasın cnm. Sağlıkla, huzurla büyüsün miniklerimiz...

sorma :) amin hepimizinkini inşallah
dualarım hep hayırlı ve sağlılı olmasından yana
rabbim hepimizin evlatlarını bize bağışlasın sağlıkla kucaklarımıza aldığımız günleri onları yetiştirdiğimiz günleri görelim inş.

umarım işe yarar
metpamidi bana 2 yıl önce vermişti doktor benim midemde mikrop vardı olura olmaza midem bulanıodu o zaman oda bana fayda etmiodu

bende izmir çiğlideyim egepole gidiyorum doktorum orayla anlaştı özel muayenesini kapattı.bende peşinden :)) bu c.tesi randevumuz var ikili tarama yapılıcak hayırlısınla.

kızlar bebek arabası araştırmasına girdinizmi daha erken ama bu konuda ne düşünüyorsunuz.özellikle 2.bebğini bekleyen anneler nasıl bir araba seçmeliyiz.sizce

Slm kizlarr, yorumlarinizi okudum, cookk tesekkur ederim..

Arsima, eskist, bilgili, rolle meleksen, yadelnur cook tesekkur ederim yorumlariniz icinn...

Aranızda çalışan arkadaşlar varmı ? Ben çalışıyorum bankacıyım çalışırken zor oluyor tabi şuan baya ağrı yaptı mesela.Ağrılarınız oluyormu bel ve kasık doktorum olacak dedi normal dedi ama sizdende öğrenmek istedim.Bende cinsiyetini 3 hafta sonra öğrenicem inşallah çok heyecanlı bişey allah herkeze tattırsın bu heyecanı ve sevinci:

Ewet bende çalışan bir anne adayıyım. Ve işim masa başı. Doğal olarak oturmaktan bel ağrılarım oluyor. Ve benim sabah bulantılarımdan sa bu saatlerde tutan bulantılarım daha zorluyor.

arsima cnm bebek iyimiş çok sevindim maşallah...

sağol parpalimmm

Slm kizlarr, yorumlarinizi okudum, cookk tesekkur ederim..

Arsima, eskist, bilgili, rolle meleksen, yadelnur cook tesekkur ederim yorumlariniz icinn...

rica ederiz efenim

arsima zencefil olayını deniycem cnm çok saolsun doktorun bilgi için

bnm miniğimi görmeme daha 2 hafta varrr :)

inş. fayda eder
geçer geçer :) benimde 3 hafta

bende çalışıyorum zorluyor
hep oturduğum için ağrım çok sürekli dolaşıyorum ama ı ıh
uyku gelince zor bide bulantı

O uyku yokmu o Uyku. Beni mahvediyor resmen uyukluyorum çalışırken ya

Ya aslında çok merak ediyor olmama rağmen ve burda cinsiyetleri öğrenen anneleri okudukça küt küt attı kalbim ama ilk gebeliğimdede çok gitmedim bu gebeliğimdede çok sık kontrole gitmek istemiyorum gideli 3 hafta oldu ama ben bi 3 hafta daha sabredi öyle kontrole gitmeyi düşünüyorum zaten hala hastane ve dr.da karar verebilmiş değilim...sağlık ocağı ayağımın dibinde orda bebeğin kalp atışları ve bir çok testi yapabiliyorlar şimdilik oraya gideceğim ama cinsiyetini öğrenmek için belki biraz aceleci davranabilirim bilmiyorum işte öyle bişeyler:)

Çok şükür bir günü daha bitirdik. Biz çıkıyoruz kızlar. Herkese hayırlı akşamlar

gözün aydın :)
bende son 35dk sayıyorum :)

off acaba bebişim ne yapıyor
uyanıkmı uyuyormu
uyanıkken canı sıkılıyormu
oyuncak alıp yutsam onla oynasa yavruşum

İkinci bebişine hamile ve 3 araba değiştirmiş bir anne olarak ben ve oğlum en son aldığımız üç tekerlekli arabımızla çok rahat ettik cnm. Her yere rahat inip, biniyor. Sağlam. Kolu hem öne hem arkaya ayarlanabiliyor.Yani küçükken kendi yönüne çevirip kontrol edebilirsin ve biraz büyüdüğünde yönü değiştirip, çevreyi izlemesini sağlayabilirsin.Kapandığı zaman çok az yer tutuyor.Arabaya rahatlıkla girip, çıkıyor. Çok rahat açılıp, yön değiştiriliyor. Ve kumaş parçaları çok rahatlıkla çıkarılıp yıkanabiliyor.

ben de izmirdeyim ben de:) ben medicalparka gidiyorum şimdilik, memnun kalırsam devam edicem siz hangi doktor veya hastanelere gidiyosunuz izmirli temmuz anneleri?

bende izmir çiğlide özel kordon kadın doğum hastahanesine gidiyorum..doktorum ise mete bey çok güzel ilgileniyo ve konuşmaları ile rahatlatıyo insanı......

Bende masa başı çalışıyorum cnm. Evet benimde özellikle bel ağrım fazla oluyor. Kasıkta hatırı sayılır şekilde. Benim de dr.um korkulacak birşey olmadığını söylüyor. Yarım saatte kalkıp en azından bir bardak su alıp yerime dönmeye çalışıyorum. Bizde gün sayıyoruz cinsiyet için allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…