2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

gunaydin kizlar nasilsiniz korkma canim bisi olmmiatir daha kilo almamis sin dir ne guzel mutlu ol

sabah kizim uyandi leptoptan cizgi filim falan izledi sonra esim onunla kalkti bende bi guzel uyumusum
simdi uyandim kahvalti temizlik derken yine ogleni gecicek

Günaydın.
Hepimize sağlıklı,mutlu hafta sonları inşallah... Ah biraz da bizim buralara yağsa. Soğuğu var ama kendisi yok her zamanki gibi. Ben bu ara tartıya pek binmiyorum niyeyse pek içimden gelmiyor :26:

ay burasıda buz gibi ama iki gündür dahada fena
ben takibi elden bırakamıom :)

günaydın
kilo aldım almazmıyımmm hiç doktora göre 2 bana göre 1di ama şuan yok oldu
ohh ne güzel uyumuşsun uykunu aldın
ya ben geceleri uyurken çok uyanmaya başladım
ilk etapta çok uyku geliodu annem dedi banamı benzedin ama sonu benzemesin demişti nie dediğimde ilk 3ay fln hep uyumuş sonra uyuyamamış ve halen dahada uyku problemi vardır :) bende yastığı gördüğüm an giderdim
bide ben üzerimi tam örtmem ayağım kolun yada vücudumun yarısı mutlaka dışarda olur
yeni stil buldum kendime yorganı bacaklarımın a rasına sarıp öle uyuyyorum tam dalıyorum eşim uyandırıo üstünü ört die
örtüom o uyuynca gene açıom hemen uyanıo
yanıom öylede sıcaktan uyuyamıyorum

Arkadaşlar bende dün doktora gittim normalda tam 12 iydim doktor baktı 12+4 çıktım. Yani boyuna göre 12+4 müş. Ense kalınlığını ölçtü 1.3 mm,ikili tarama verdim 1 hafta sonra çıkacakmış. Cinsiyetini sorduk :) burda bi çıkıntı var pipiye benziyo ama klitoris de bazen bu şekilde olabiliyo dedi. Bunu söylemek için daha erken dedi. Eşim hemen tabii canım daha erken dedi :) Neyse ki sizin gibi anlayışlı hastalarım var bazıları diğer doktorlara gidip cinsiyetini söylemedi diye beni şikayet ediyolar dedi

hadi bakalım sonuclarda güzel çıksın inş.
hihih demek belli deil daha

uyudum vala tatlim esim kziimla ugrasirken gece bende hp uyaniyorum inanamasin
kizimdada karnim bayagi buyunce gece uyuyamazdim hic yandik valahi

kahvalti etik simdi az temizlik

canim cikinti gorduyse doktor cikintidir erkekte yanilma payi yokta kizda oluyo erken soyleyince

günaydınnnnnnnnn kızlar, bende 13 haftalığım. bu gün dr a gittik bizimkinede kesin olmamakla birlikte erkek dedi :) bakalım hayırlısı ikili tarama içinde 4 gün sonra çıkacakmış sonuç :) herşey normal çıktı ense kalınlığı 1,9 çıktı herşey gayet normal e sağlıklısınız dedi ama bir ense kalınlığı için çok uğraştı felaket hareketli bir bebek :) çoook yaramaz olacak çoook dedi :)

GÖZÜN AYDIN tahmini cinsiyette öğrenmişsin oh ne güzel :)
hihihi çokmu yaramaz olacakmış allah kolaylık versin

Günaydıın bir paşamız daha geliyor o halde :))hayırlı evlat olsun inşaALLAH. Benim bebeğim de her ultrasona girdiğimizde hareketliydi. erkek bebek çok hareketli olurmuş bu arada neden netleşmiyor cinsiyetler anlamıyorum. ben 3 gün önce falan gitmiştim 12+4tük erkek olduğu çok net belli oluyordu. 11+3tede çok belliydi. yani işin ehli olmadığım halde ben bile anladım erkek olduğunu tabi dr. göstermesi ile. öyle olduğu halde bir tane maviş aldım diğerleri unisex :) inşaALLAH merakta olan annelere bir an önce cinsiyetlerini gösterir bebişler.

Canım sen çok temizlik yapıyorsun bırak o kadar yapma :)) bizimkiler bana kızıyordu hergün hergün temizlikmi olur karnındakini fdüşün diye ama sen benide geçtin bence abartmayalım diyorum :)

aynı ilaçtan banada verdi. tahlil sonuçlarımdan ötürü kullandım. ben yanmayı falan beklemedim böyle birşeyde demedi doktorum zaten. 1 hafta sonra gel idrar kültürüne bakalım dedi. çok şükür sonuç temiz çıktı. bence kullansan iyi olurdu. çünkü iye (idrar yolları enf) düşüğe sebep oluyormuş ALLAH korusun. Yine de dr.una sor işin ehli onlar.

canım bulantı kusmaların varsa ondan vermişsindir bebişide etkilemez inş. korkma.

anlamadım ki tatlım ya bir ense kalınlığı içn bile 40 dk uğraştı felaket bişey ya kıpır kıpır :) ama araştırıyorum şuan erkek te yanılma riski az oluyormuş bakalım hayırlısı dr da aslında işinin ustası ama ne bileyim kadında sabah sabah afalladı :)

Canım sen çok temizlik yapıyorsun bırak o kadar yapma :)) bizimkiler bana kızıyordu hergün hergün temizlikmi olur karnındakini fdüşün diye ama sen benide geçtin bence abartmayalım diyorum :)

canim kizima gel anlat elinde cubuk kraker hep bisile geziyo meburen hergun supuruyorum siliyorum canim istemiyo vala
ama yapcak bisi yok simdi supuruyorum birde bulasiklari yikim sonra yemek derdi evde durmak calismaktan daha zor ki

merhaba muhabbete daldım ama bende sana katılıyorum ev işi normal işte çalışmaktan daha zor. ev işi nankör iş birde3 yapıyorsun ertesi gün yine aynı bereket şimdi çalışıyorum da o kadar pipiriklenmiyrum yoksa ellerim vilada sıkmaktan nasır yapmıştı :)

canim kizima gel anlat elinde cubuk kraker hep bisile geziyo meburen hergun supuruyorum siliyorum canim istemiyo vala
ama yapcak bisi yok simdi supuruyorum birde bulasiklari yikim sonra yemek derdi evde durmak calismaktan daha zor ki

baba evinde yaşayıp çalışıo olunca dediğine katılırım ama evlenip çalışmak olunca iş değişiyor
gün yetmiyor sana hep koşturuon
sabah kalk ortalığı topla işe git
eve gel yemek hazırla topla kaldır varsa çamaşırlarla uğraş hafta sonuna girmeden ütüleri yap ki hafta sonu tek temizlikle uğraş
hafta içi ev çok pislenmişse bi makina yer silme banyo ovma
hele bide misafir varsa o hafta yandığının resmi :)
ben evlendiğimde ne ev işi ne yemek hiçbişi bilmezdim
evlendim 5 gün balayındaydım geldim bismillah başladı benim misafir akını halada aynı gazla dvm eder
bazen diyorum evde olsam ne güzel istediğin gibi ağırla uğraş temizle
ama çalışıyor olunca hem çalışıp hemde onları yapmak zorundasın

canim cocuk olunca isler deyisiyo ben supuruyorum arkamdan o cubuklari eziyo elile ben siliyorum arkamdan o meyve suyunu
sikiyo sisesinden yerlere resmen cinet geciricek oluyorm tv inin masasina neler yapmiyo allahtan siyah cam
sen 2 ayda bir hali yikiyomusun ben yikiyorum canim kizim saolsun titiz annesine hic cekmiyo nerde bela o orda

kari koca olunca ev tum hafta ne kadar kirlenirki ama birde cocuk olunca iste isler deyisiyo tatlim

bu halde birde çalıştığını düşün :)
yani evde olunca ev işi zor gelio tmm anlıyorum ama en azından vakit var yapılıyor çalışınca vakit kalmıyor
bi önceki mesajda da dedim ya misafirimiz eksik olmuo die o yüzden sadece karı koca olarak düşünme
bizim evde sürekli bir sirkilasyon var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…