2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

selamlar kizlar nasilsiniz

bubacim aylene saglikla kavusmusundur insallahh simdi nasil mutlusundur allah bilir

kizlar tnt de sabah hamileler icin yecekler besinler neler gosterdiler izlediniz mi
idrar itapina hamilelerde ne iyi geliyomus biliyomusunuz yaban mersini itaptanda korurmus hamielikte heme alicam evde bulunsun
bol su icemeyen anneler portakal yesin diyodu cok iyi seyler anlatilar
kahvalti etik benim cadi kizimla simdi temizlik yapcam az

kizlar ruyamda dogurdum ama bebek cok kucuk onu sardim gogusume koyuyorum sicak gursun diye
sut veriyorum sisede icemiyordu sonrada buyudu kocaman oldu allah hayirliisini versin hepimiz icin cuma gununun hurmetine

Allah bağışlasın canım 3,5 yaşında maşaallah aslan parçası olmuşş... inşaallah rabbim o günleri bizlere de yaşatsın huzurla mutlulukla...

Amin cnm herkesin evlatlarını bağışlasın rabbim... Tüm anne adayları sorunsuz, sıkıntısız alsın inşallah bebeklerini kucaklarına ve yürekten dilerim ki isteyen herkese yaşatsın allahım bu duyguyu...

merhaba arkadaşlar
drdan geldim şimdi , bebişimi gördüm kalp atışlarını duydum gümbür gümbürdü maşallah ... kocaman olmuş ay eli ayağı seçiliyor artık , tepe taklak duruyordu yavrum :))

günaydın herkese
anca işleri topladım geldim
bu ara işlerim yoğun çok şükür zaman hızlı geçio :)
hayırlı cumalar Allah dualarımızı kabul etsin inş.

iyi yolculuklar tatlım
türkiyeden görüşmek üzeree :)

neden acaba ben hiç bilmiyorum ki :26:

geçmiş olsun git bakalım doktor ne dicek

ben izlemedim malum işteyim
oh güzel şeler anlatmışlar ne güzel
rüyan hayra çıksın

merhaba arkadaşlar
drdan geldim şimdi , bebişimi gördüm kalp atışlarını duydum gümbür gümbürdü maşallah ... kocaman olmuş ay eli ayağı seçiliyor artık , tepe taklak duruyordu yavrum :))

ay ne mutlu sana :)
maşallah kuzuna
benimde sonra 3 günüm gidip görem kuzumu neler yapıo yeri rahatmı bi isteği varmı :)

dün diyordum ya sol tarafım çok ağrıyor diye
akşam eve gittim lavaboya girmiştim çamaşırımı giyerken elim biyere değdi allahım nasıl bir acı hissettim
gün içindeki ağrıda onun gibiydi ama elim değince dah çok ağrıdı sızladı
sonra elimle yokladm ve ağrı noktasını buldum
apandist dikişimin olduğu yer
ben kapalı apandist ameliyatı oldum 2 sene evel sağda solda ve göbek deliğimde dikiş vardı sağ ve sol sadece iz şeklinde göbek delği ise hem iz hem şişikti şimd o indi ama o sol nie acıyor bilmem
doktora gidince danışcam

merhaba arkadaşlar

masallah yaramaz minige allah saglikla kucagina almayi nasip etsiin canim kizimin ultrason resimlerine bakinca
sen boylemidin diyorum nasil can atiyoduk acaba nasil olcak kime benziycek diye heycanlar hic bitmiyo bebislerde
artik her gitigin her kontrolde bebegin bir misli buyumus olucak ekrana sigmicak teker teker gostericek doktor
o gunlerimizide saglikla atlatalim bebeklerimize tam yazin kavusalim kizlar

arisma tatlim kolay gelsin insallah agrin gecer bisi yktur benimde karnim agriyoya 3 cm kis var doktor 14 haftadan sonra kaybolmasi lazim kaybolmasa bakiz bi caresine dedi

arisma tatlim kolay gelsin insallah agrin gecer bisi yktur benimde karnim agriyoya 3 cm kis var doktor 14 haftadan sonra kaybolmasi lazim kaybolmasa bakiz bi caresine dedi

geçmiş olsun sanada
geçsin inş.
ben ağrım olunca elimi göbeğime koyup 3 ayetel kursi okuyorum biraz dindirio ağrımı sende dene

dün işten çıktım metrobüs yolunda kaza olmuş direk devrilmiş yol baya trafikliydi
hey allah dedim bu akşamda kaldı evdeki işler
eşimi aradım benden önce gidersen yemek hazırla die oda tembel biraz sağolsun
sonra dedim çorbacıya gidelim
nihayet vardım eve eşofmanları giydim gittik çorbacıya oranın özel ekmeği vardı onuda canım çekiodu zati ii oldu :)
sonra dışarda bikaç iş vardı onları hallettik f ln eve geldik saat 9
çıkmadan çamaşır atmıştım onları astım
sonra gözümü karartım mutfağa daldım bigüzel yerleştirdim
önceki ve sonraki halinin resmini çekip size eklicektim ama beni tanımıyorsunuz ilk imaj pasaklı arsima olmasın die çekmedim :26:
artık içim rahatladı birazcık ama çok yoruldum

cnm bebeğin yeri genişledikçe yeri açılıyodur ve sızı yapıyodur teyzeminde öle olmuştuuu iç yara kolay kolay iyleşmez demiş doktor
üşüttüğünde hemen sızlıyo diyodu ki ameliyatında 2 sene sonra bile ağrısı olmuştu kısa sürer inşallah ama sen yineden doktoruna danış

ya ben ameliyattan 1 seneye kdar biliyorum
evet normal izler kışın üşüüncede sızlarmış bu öle deildi
şuan acıyan iz en büyük delik
sağdaki delik en küçük ordan kamera sokulmuş göbek deliğinden bişi sokmuşlar soldaki yerdende hüpp die çekip apandistimi almışlar o en geniş o yüzden

yarına misafirim var bnmde akşam temizlik yapıcam umarım sızmamda bnm imajım pasaklı olmaz :)
daha börek poğaça bi sürü şey yapılcak

geçmiş olsun cnm bnm ağrım olduğumda eşimin eski bi atkısı var onu sarıyom ii geliyo sıcak sıcak dene istersen bi çok sıkmadan ama

merhaba kızlar, geçmişi okuyamadım henüz umarım herkesin keyfi yerindediri. biz de iyiyiz işte SAT.a göre 10. haftamız bitti Allaha şükür.

bazı arkadaşlar hissedilmez diyor ama dün akşam uzanıyordum karnımın içinde bir kuş kanadını çırptı sanki, ve kadadı karın duvarıma değdi gibi hissettim, çok mutlu oldum, inşallah bebişimdir. artık karnım büyüsün ya, belim kalınlaşmaya başladı, karnım çıkmayınca kilomda bir artış olmasada kilo almış gibi gözüküyorum, karnımda büyüsün :))))

yarına misafirim var bnmde akşam temizlik yapıcam umarım sızmamda bnm imajım pasaklı olmaz :)
daha börek poğaça bi sürü şey yapılcak

Ayy bende pazar gününe misafirliyim, evlendiğimden beri br türlü alamadım bayağıda kalabalık gelicekler yaklaşık 20 kişi. Bende yarın hem temizlik yapıcam hem öteberi allahtan görümcem gelicek yardıma sağolsun

Pembekelebek'e söyledğim tavsiye senin içinde geçerli canım..Yorma kendini.
Neyse yardım etmeyi akıl eden görümceler var.Bu da önemli :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…