2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

pusecim çok sağol, oldu valla:) çok mutluyuz eheheheh:)

Slm arkadaslar uzun zamandir takip etmeye calisiyorum yeni yazabildim. bende temmuz annesi oloacagim insaallah. Arkadasim ben ilk bebegimde aynen senin gibi oldum dr hic bir sorun bulamadi kanamanin sebebinide bulamadi sonunda dediki, bazi kadinlar adet gunleri geldiginde boyle seyler yasayabiliyor. ve ben bunu bir kac ay yasadim. Emin ol bir sorun olmuyor doktoruna guven. Benim nurtopu gibi bir kizim oldu. insaallah sende sorunsuz kucagina alirsin.

günaydın kızlar herkese hayırlı cumalar rabbim dualrımızı kabul etsin inşaallah...sela ile ezan arası yapılan dualar kabul oluyormuş ne olur birbirimize dua etmeyi esirgemeyelim

Günaydın canım, hayırlı cumalar olsun sanada. Amin canım inşallah cümlemizin duaları kabul olsun. Rabbim kimsenin elini yüreğini boş çevirmesin İnşallah. Çocuk isteyenlere çocuk nasip etsin. Bizlerede sağlıkla bebeklerimizi kucaklamayı nasip etsin

Günaydınn... Tüm annişlere ve bebişlere hayırlı cumalar...

Beksu'cum kendini bu kadar hırpalamanı doğru bulmuyorum. İlk hamileliğimde dr.sigara içmemek seni strese soktuğu anda yak bir tane bir iki nefes al at demişti. Hamilelikte en önemli risk strestir... Çok tutamadığın anlarda sende yak bir iki nefes al ve at. İlk hamileliğimde ne yazık ki içiyordum bende. Üstelik abartıyordum biraz. Ama çok şükür bu hamileliğimden yaklaşık 4-5 ay önce bıraktım sigarayı. O yüzden şimdi rahatım.

tüm içtenlikle AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN diyorum canım...haftaya cuma gelir mi kızlar yaa günler geçmek bilmiyorr

Aminnn... Allah herkesin yüreğine göre versin inşallah...

Sanada günaydın, Bende sigarayla mücade eden anne adaylarından biriyim malesef. Burda mümkün olduğu kadar bu konuyu dile getirmek istemiyorum ama bazen açılıyor işte. Bazı arkadaşlar çok yargılayıcı olabiliyor buda ister istemez can sıkıyor malesef

tüm içtenlikle AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN diyorum canım...haftaya cuma gelir mi kızlar yaa günler geçmek bilmiyorr

İlk hamileliğimde geçmeyecek herhalde günler diyordum bende. Sanki hiç bitmeyecek gibiydi. Ama ne zaman doğum yapıp çalışmaya başladım dedim var mıydı hamilelik gibisi bebeğimi heryere rahat rahat götürebiliyordum. Hep benimleydi. Oğlum 3,5 yaşında artık çok şükür; Sağlıklı mı?Kalbi atıyor mu? Erkek mi, kız mı? Doğum kolay olacak mı? Dönecek mi? Emekleyecek mi? Konuşacak mı? derken bir baktım koocaman olmuş oğlum.Şimdi; Tadını çıkara çıkara geçsin istiyorum günler. Hiiiç acelem yok. Allah nasip ettiyse inşallah nasılsa alacağız bebeklerimizi kucaklarımıza. O yüzden sen de tadını çıkar cnm. Doğum yaptıktan sonra ne çabuk geçti günler diyeceksin...

Allah bağışlasın canım 3,5 yaşında maşaallah aslan parçası olmuşş... inşaallah rabbim o günleri bizlere de yaşatsın huzurla mutlulukla...

benimde karnım şiş diyorum ama arkadaşlarda karnın büyüyor diyor aslında hoşumada gitmiyor değil çıksın biran önce göbüşlerr yaa

bilgi için çok saol cnmmm
günaydın kızlar herkese hayırlı cumalar rabbim dualrımızı kabul etsin inşaallah...sela ile ezan arası yapılan dualar kabul oluyormuş ne olur birbirimize dua etmeyi esirgemeyelim

Rabbim herkesin kalbinden geçen herşey kabul olsunnn aminnnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…