2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

cin takvimindeki esas yas hesaplamasini yaparak mi baktin yoksa direkt listeye mi baktin canim..

cin takvimindeki esas yas hesaplamasini yaparak mi baktin yoksa direkt listeye mi baktin canim..

direkt listedeki yaşımla ayın kesiştiği yere baktım, yanlış mı yaptım

ya bi de ben hep karıştırıyorum, ben 84 temmuz doğumluyum, 27m bitti yani, bu durumda 27 miyim 28 mi?

tabi bide bunun çin versiyonu varmış, sen diyince nette baktım +1 yapmam lazım galiba? kafam iice karıştı, 84 temmuz doğumlu biri o tabloda yaş olarak kaça bakmalı?

Son düzenleme:
Bende 11+4. Cumartesi kontrolümüz vardı, doktorum bir 15 gün daha bekliyelim ikili test için dedi. Yani henüz bende yaptırmadım. Kısmetse 31 aralık ta yapılacak

Çok sevindim aynı günde olduğum birini bulduğum için.Umarım sağlıkla alırsın bebeğini kucağına.
peki bu ikili testi devlet hastanesinde yaptırabiliyomuyuz.Burda başka hastane yok ta.

O zaman link olayına hiç girmeyeyim
Sadece rus cinsiyet takvimini bilen uygulayan var mı onu sorucam

ben bilmiyorum bakmayı arkadaşım bakmıştı
kız çıkmış
çinde de kız çıkmıştı

Çin takvimi ne görede Rus takvimi ne görede bebişim kız çıkıyor. İkide iki gidiyor. Birde şu lahana testini deneyeyim bakalım

dene bakalım

amin,hayırlısı olsun hepımızın hakkında alışıcam mecburen

Çok sevindim aynı günde olduğum birini bulduğum için.Umarım sağlıkla alırsın bebeğini kucağına.
peki bu ikili testi devlet hastanesinde yaptırabiliyomuyuz.Burda başka hastane yok ta.

Amin canım, cümlemize nasip etsin rabbim bebişlerimizi sağlıkla kucaklamayı. Tabiki muhakkak yapılıyordur. Ben iş yerimden izin alamadığım için cumartesileri özele gidiyorum. Ama tabiki devlettede vardır hemde parasız

meleksen seni beklettim canım bugün biraz kötüyüm bulantım var üşüyorum halsızlık falan elım kolum kalkmıyor resmen
canım 2 defa yaptım testi ahh burayada koyabılseydım malesef beceremıyorum neyse benımkı koyu mor sankı yaa yapan baska arkadasta olsada görsek

hangi ay hamile kaldin?ekim sanirsam seninde bakayim bide ben:)

Bende özele gidiyorum ama küçük bi tıp merkezi çok güvenilir değil.Peki doktorun sana hangi ilaçları verdi.Ben şuan sadece elevit kullanıyorum

canlar az önce lahana testini iki arkadaşıma verdim birisi kız bebeğe hamile birisi erkek bebeğe hamile bu akşam ikisi de benim için deneyip sabaha söyleyecekler böylece testi doğrulamış oluruz ben de yarın yazarım

Bende özele gidiyorum ama küçük bi tıp merkezi çok güvenilir değil.Peki doktorun sana hangi ilaçları verdi.Ben şuan sadece elevit kullanıyorum

Folik Asit olarak : Folbiol kullanıyorum
Bu haftada denir hapı başladı oda Gynoferon diye bir hap
Bunların yanı sıra mecbur kalırsam ağrı kesici olarak minoset
Mide yanması içinde Rennie duo verdi canım

kızlar ben folidoce diye bi folik asit kullanıyorum, doktorum bunu verdi diye direkt aldım. Ama forumda kullananı pek duymadım, eczacı verirken bu bitkisel bi ilaç sgk karşılamıyo demişti, acaba ondan mı yaygın diil, ben 9 liraya almıştım.

çok iyi yapmışsın canım yaaa ay ben renklerı çıkaramadım :2:
oysa 1 defa önce 2 defa bugün yaptım pembeyede benzıyor morada benzıyor oooofff bu ne ya bazen kız dıyorum yok canım öyle istiyor dıye benzettım galıba dıyorum bazen yok bu erkek pembeyede benzıyor dıyorum arada kaldım yanii merak adamı böyle eder işte

merhaba temmuz anneleri umarim herkez iyidir bebislerde iyidiraz kaldi biraz daha sabir edelim 3 ayin sonunda artik bulanti ve kusma biter umuyorum.Bende cin ve rus takvimine baktim ikisindede bana erkek cikti ve ruyamda hep erkek cocuk goruyorum zaten ama bebek degil resmen 8,10 yaslarinda gur sacli bir oglum varmish gibi ruyalar.Ben 29 aralikta ikili test down sindromu testi icin gidecem hastaneye 14 haftadan once yapilmasi gerekiyomush.Bu arada 14 aralik bebegimi gordum minicik kalbini gordum ellerini ayaklarini anlatilmaz bi duygu arkadaslar ancak yasanir.Hepinize mutlu ve agrisiz bulantisiz gunler dilerim,gulumseyin simdi en mutlu animizi yasiyoruz en heyecanlisini.

canim hala ben dogum ayini bekliyorum senin:)hangi ayda dogdun cikacam valla seni bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…