2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

cnm çok sağol en yakın zamnda gıtmeye calısıcam,umarım güzel bır gebelık surecı ve dogum olur cunku coook korkuyorum

Umarım, herkes için hayırlısı versin rabbim. Ama daha şimdiden kendini böyle doğum stresine sokma bebeğe zarar stres. Herkesin kendince bir takım korkuları var muhakkak ama vakti zamanı geldiğinde rabbimin yardımıyla aşılcağına inanıyorum

nice güzel senelere hep beraber minnak bebişiniz ilerde bebişlerinizle inş.
ço kyorma kendini
çok iyi düşünmüşsün
biz yalnız kalmayı tercih ederiz genelde ama erkekler ailesindie ister

bizde cumartesi 2,5 oluyoruz allahın izniyle

maşallah

eee alışcan onada bebk için çok kan alıolar ilerledikçe :)
kan ver beta hcg 10binden yüksekse görülür
ben 754tü öğrendiğimde doktora 3 4 gün sora gittim kese minnacıktı doktor kale bile almadı hahaahah
daha sonra gittim kese kocamanndııı

kızlar bende 9 küsür hafta oldum ama grip dışında gayet iyiyim hamile değil gibiyim ya hiç bi şikayetim yok bende 5 ocakta gidicem kontrole daha çok var inş bebeğim iyidir kötü bişey olsa belirti verir dimi kızlar?

slm kızlar, ben yaklaşık 5 gündür hafif bir grip atlatıyorum, yataklara düşürmedi beni ama nasıl bir halsizlik var üzerimde anlatamam. En kötüsü de burnum tıkalı ve napsam açamadım :18: 3 gündür ağzımdan soluyorum ve geceleri çok sorun oluyo benim için, sürekli uyanıyorum, nefes darlığına sebep oluyo, doktora da gitmedim bu haftalar ilaç içemem diye. portakal limona dayandım, ii geliyo ama burnuma bi çare bulamıyorum

Canım benimde 10 haftam bitti ve ilk günden beri hiçbir şikayetim yok hala da yok çok şükür.sadece göğsümde hassasiyet vardı o da geçiyor gibi... herkes de olacak diye birşey yok anlıyorum endişeni bende öleydim çünkü ...

off sinir oldum yaa haftaya tatbikat var baya da ciddi yarında ona hazırlık var ama ben hiçbirine katılmak istemiyorum.....aslında allah muhafaza il dışına falan görevlendirme olur diye korkuyorum...

canim bir tencerede veya ketelde su kaynat iyice kaynak olsun bir kaba dok icine az tuz at
bisile uzerini ort buharini icine cek burnuna cek aksam oyle yaptimda anca uyuya bildim gece 1 de kalkip yaptim
agzimdan soluyamiyorum uyurken ben alisik dilim diye gece sasirdim ne yapim

aynen bende cnm, gece çok sıkıntı oluyo, resmen uyuyamıyorum. tuzlu su yapıp damla gibi kullandım açmadı, ama senin dediğin buharını tutmak daha mantıklı geldi, işten dönüşte ilk işim deniycem fikir verdiğin için saol cnm :)

Eşimin tabiri ile benim kurtarıcım dediği omuz koruyucu bez:)

haaa anladım canım ay ben de koyayım bebişime aldıklarımın fotosunu özendim
saçlar 20. haftadan sonra çıkmazmı?
bide benim bildiğim hurafe şöle saç çıkarken mide yanar bulanmaz

saç çıkma olayı eskiden bilinmediği için söyleniyormuş bhcgnin yükselişinden kaynaklanıyor bulantı bazı bünye kaldıramıyor 10. haftadan sonra hcg tekrar düşmeye başladığı için 3 aydan sonra geçiyor
canım birde fatma ana eli otu iste kayınvalidenden....normal doğum düşünüyorsan çok işine yarar:))
o ne canım ne işe yarıyor?

aa çok ilginç şimdi buna göre kızın mı olacak?

herkese kocaman kocaman mucklar
kızlar şükür bulantılarım bitti aman maşallah diyim arada yokluyor gibi oluyor ama geçiyor hemen aşırı derecede yemek yemeye başladım ne bulsam yiyorum gece yarısı falan sandviç yapıyorum kendime bebeğim artık iyice ben burdayım anne demeye başladı

ah çok güzel yaa gözün aydın ben de inşallah sen gibi olurum, iki gündür sabah kalkar kalkmaz ilaç alıyorum o yüzden iki gündür iyiyim dün 3 öğün yedim bugün de sabah ve öğlen yedim iyi gibiyim yarın bi ilaç almadan dayanmaya çalışacağım

10. haftaya girmişin canım az kalmış seninde az daha sabır 2 haftaya kadar seninde biter

maşşalahh
darısı başıma diyim o zaman

Son düzenleme:

geçmiş olsun huliii

belkide benim 8. haftada başladı demek o süreçteki hcg yi kaldıramadı bünyem :)

maşallah kuzum maşallah
dilini ısır popoyu kaşı oh geçti çok şükür

Hamişler çok eski bir üye değilim, yanlış bişey yapmak istemem
formda link paylaşmak yasak mı ?

maşşalahh
darısı başıma diyim o zaman
amin darısı tüm bulantı yaşayan hamişlere olsun
maşallah kuzum maşallah
dilini ısır popoyu kaşı oh geçti çok şükür

ısırdım hemen popomuda kaşıdım :)
çok zor günler geçirdim ama şükür bitti gitti
arsişim sana bişi sorcaktım ya hani adaçayı içme dedin ya ıhlamur içsem bişi olmaz dimi günde 1 bardak içiyorum mutlaka zararı olmaz umarım

aşırıya kaçmadan bişi olmaz ıhlamurdn ve bazı bitki çaylarından canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…