2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

10. haftaya girmişin canım az kalmış seninde az daha sabır 2 haftaya kadar seninde biter

amiiinnnn

Hamişler çok eski bir üye değilim, yanlış bişey yapmak istemem
formda link paylaşmak yasak mı ?

bu aralar sansürlü canımcım ya bazıları virüsvirüsvirüs diye çıkıyor yazsan da sen bi dene bakalım zaten sansürlü çıkarsa yapcam bişi yok

amiiinnnn

bu aralar sansürlü canımcım ya bazıları virüsvirüsvirüs diye çıkıyor yazsan da sen bi dene bakalım zaten sansürlü çıkarsa yapcam bişi yok

O zaman link olayına hiç girmeyeyim
Sadece rus cinsiyet takvimini bilen uygulayan var mı onu sorucam

Çin takvimi ne görede Rus takvimi ne görede bebişim kız çıkıyor. İkide iki gidiyor. Birde şu lahana testini deneyeyim bakalım

kız çıktı rus takvimine göre ya cinsiyet belli olmayınca çok beğendiğim bazı şeyleri alamıyosun da. Bugün öğlen bebişime 2 tane penye battaniye aldım renkleri sarı ve yeşil mecburen

rus takvimini hiç duymamıştım bakayım hemen

Bende yeni duyduğum için paylaşmak istedim. Anne ve babanın kan yenilenmesine göre hesaplama yapıyormuş. Doğum tarihleri girilerek yapılan bir hesaplama yöntemi
Anne doğım tarihi
Baba doğum Tarihi
Bakılan gün tarihi (bugün)
Pe ile başlayan yere tıklanıyor

девочка : Kız
мальчик : Erkek

temmuz anneleri herkese merhaba

pusa canim ben denedim rus takvimini bende ikide iki erkek gidiyorum bakalim tutacak mi..ama lahanayi yapmadim henüz..bekleyecegim sanirim doktora gidene kadar

canım ben rusça biliyorum o sondaki tarih hamileliği anladığın tarihi soruyor sanırım beklenen ve gelmeyen adet tarihinin günü olsa gerek

kız çıktı rus takvimine göre ya cinsiyet belli olmayınca çok beğendiğim bazı şeyleri alamıyosun da. Bugün öğlen bebişime 2 tane penye battaniye aldım renkleri sarı ve yeşil mecburen

Ewet ya, o kadar hoşuma giden şeyler görüyorum ki bende sarı yeşil tonları almak durumda kalıyorum

merhaba,
bende 2012 temmuz annesi olacağım inşallah.Ben Türkiyenin doğusunda küçük bi ilçede görev yapıyorum.
Burrda imkanlar biraz kısıtlı.ancak forumu takip ederek bişeylerden haberdar oluyorum.Muhtamel doğum tarihim 9 Temmuz.
Sanırım bu ay ikili test yaptırmak gerekiyormuş ama doktor bana bişi demedi.Sizler yaptırdınız mı ikili test

çin takviminde de rus takviminde de aynı şey çıkıyor KIZZZ:) bakalım doğru çıkacak mı???

canım ikili test 11-14. haftalar arasında yapılıyor belki senin haftan daha erkense doktor söylememiştir. Kaç haftalık bebeğin?

çin takviminde de rus takviminde de aynı şey çıkıyor KIZZZ:) bakalım doğru çıkacak mı???

benim de yaaa çok heyecanlıı

canim 11 ve 14. haftlar arasi yapiliyor diye biliyorum ben de henüz doktorlarin yaygin oldugu bi yerde degilim..insallah 12. haftam gibi yaptirmayi düsünüyorum sen ne kadarliksin?

hayırlı olsun canım bnm de 3 temmuz bdt. geçen hafta yaptırdım ikili testimi çok şükür sonuçlarımız süper çıktı yaptırmak istersen 14üncü haftaya kadar yapılıyor...

temmuz anneleri herkese merhaba

pusa canim ben denedim rus takvimini bende ikide iki erkek gidiyorum bakalim tutacak mi..ama lahanayi yapmadim henüz..bekleyecegim sanirim doktora gidene kadar

Lahana testini bende henüz yapmadım ama yapmayı düşünüyorum. Ama iş çıkışı bir lahana almam lazım öncelikle direkt evime gitmek varken oda çok zor geliyor şimdi

benim çin takvimine göre erkek, rus takvimine göre kız :44:

etrafındakiler çoğunlukla kız diyo, ayyyy meraktan çatlıycam, daha en az bi ay falan beklemem lazım galibaa Allah'ım sağlık nasip etsin gerisi önemli diil tabi ama insan merak etmeden de duramıyo

Son düzenleme:
Lahana testini bende henüz yapmadım ama yapmayı düşünüyorum. Ama iş çıkışı bir lahana almam lazım öncelikle direkt evime gitmek varken oda çok zor geliyor şimdi

bizim burda memlekette kirmizi lahana yokki ben mecbur bekliyorum..Türkiye de alabilirim ancak faka o zamanda zaten doktor muayenem gelmis olacak..accik daha sabir bize

Bende 11+4. Cumartesi kontrolümüz vardı, doktorum bir 15 gün daha bekliyelim ikili test için dedi. Yani henüz bende yaptırmadım. Kısmetse 31 aralık ta yapılacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…