2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

çok iyi yapmışsın canım yaaa ay ben renklerı çıkaramadım :2:
oysa 1 defa önce 2 defa bugün yaptım pembeyede benzıyor morada benzıyor oooofff bu ne ya bazen kız dıyorum yok canım öyle istiyor dıye benzettım galıba dıyorum bazen yok bu erkek pembeyede benzıyor dıyorum arada kaldım yanii merak adamı böyle eder işte :KK19:

aaaa benide meraklattınız iice, peki ne kadar idrar koyuyorsunuz, bi kaç damla mı ?

aaaa benide meraklattınız iice, peki ne kadar idrar koyuyorsunuz, bi kaç damla mı ?

neyse sen bakarsin olmazsa, 1984 yilinin subat ayindan önce dogduysan +1 ekleyeceksin yasina, sonra dogduysan +2ekleyeceksin ve ona göre cikan yasinla kesisen kasim ayina bakacaksin..

hayirlisi insallah...

canim o zaman kiz cikiyor..rusda ne cikiyordu?

7. ayda dogdugun icin +1 ekledik...28+1=29 29la kasimla kesisince kiz cikiyor..bakalim hayirlisi olsun insallah..ohh be rahatladim:21:

canım aynı mıktarda olacak örneğin yarım bardak lahana suyuysa yarım bardak idrar eşit olacak yanii

Şu zaman hayırlısıyla bir geçsede doktordan öğrensek neyimiz olucağını. Yapmadığımız şey kalmadı meraktan. Kızlar ben hiç aşermedim doğru dürüst. Eşimi aradım şimdi, canım ben dışarda oyalanamıycam eve gelirken bana kırmızı lahana alırmısın diye sordum. Ayyy canım benim durdun durdun kırmızı lahanayamı aşerdin alırım dedi. Yok be canım yemek için değil test için istiyorum dedim, kal geldi adama, cevap veremedi:KK1:

Son düzenleme:
canim o zaman kiz cikiyor..rusda ne cikiyordu?

7. ayda dogdugun icin +1 ekledik...28+1=29 29la kasimla kesisince kiz cikiyor..bakalim hayirlisi olsun insallah..ohh be rahatladim:21:

rusda da kız dı :KK70::KK70: saol cnm yaaa, kesede de sağda, hadi bakalım hayırlısı :) bende hamile kalmadan önce hep kız istiyordum ama insan hamile kalınca sağlıklı olsun yeter diyo başka bişi demiyo, ama ne yalan söyleyim kız ise daha sevincem galiba, gerçi eşim üzülcek. sinir ediyor beni, kese olayını söyledim bak sağdaysa böyleymiş diye, "yapma yaaa" dedi durdu, bazen hırslarına çok yeniliyo, unutuyo sağlıklı olsun yeter olayını :KK70:

kızlar ben folidoce diye bi folik asit kullanıyorum, doktorum bunu verdi diye direkt aldım. Ama forumda kullananı pek duymadım, eczacı verirken bu bitkisel bi ilaç sgk karşılamıyo demişti, acaba ondan mı yaygın diil, ben 9 liraya almıştım.

canım ben de seçenek sadece 2 tane olduğu için (folbiol ve folidoce) folidoce aldım 2 aydır kullanıyorum günde kaç tane kullanıyosun?

kızlar ben folidoce diye bi folik asit kullanıyorum, doktorum bunu verdi diye direkt aldım. Ama forumda kullananı pek duymadım, eczacı verirken bu bitkisel bi ilaç sgk karşılamıyo demişti, acaba ondan mı yaygın diil, ben 9 liraya almıştım.

piyasada zaten folbiol ve folidoce var. folik plusın üretimi durmuş, onun yerine de şu an folidoce mevcut.benim b12 de problem oldugu için bende ondan alacağım elimdeki folbioller bitsinde...

çok iyi yapmışsın canım yaaa ay ben renklerı çıkaramadım :2:
oysa 1 defa önce 2 defa bugün yaptım pembeyede benzıyor morada benzıyor oooofff bu ne ya bazen kız dıyorum yok canım öyle istiyor dıye benzettım galıba dıyorum bazen yok bu erkek pembeyede benzıyor dıyorum arada kaldım yanii merak adamı böyle eder işte :KK19:

ay halimize bak:KK9:

merhaba temmuz anneleri umarim herkez iyidir bebislerde iyidiraz kaldi biraz daha sabir edelim 3 ayin sonunda artik bulanti ve kusma biter umuyorum.Bende cin ve rus takvimine baktim ikisindede bana erkek cikti ve ruyamda hep erkek cocuk goruyorum zaten ama bebek degil resmen 8,10 yaslarinda gur sacli bir oglum varmish gibi ruyalar.Ben 29 aralikta ikili test down sindromu testi icin gidecem hastaneye 14 haftadan once yapilmasi gerekiyomush.Bu arada 14 aralik bebegimi gordum minicik kalbini gordum ellerini ayaklarini anlatilmaz bi duygu arkadaslar ancak yasanir.Hepinize mutlu ve agrisiz bulantisiz gunler dilerim,gulumseyin simdi en mutlu animizi yasiyoruz en heyecanlisini.

gözün aydın canım darısı başımıza:KK71:

Şu zaman hayırlısıyla bir geçsede doktordan öğrensek neyimiz olucağını. Yapmadığımız şey kalmadı meraktan. Kızlar ben hiç aşermedim doğru dürüst. Eşimi aradım şimdi, canım ben dışarda oyalanamıycam eve gelirken bana kırmızı lahana alırmısın diye sordum. Ayyy canım benim durdun durdun kırmızı lahanayamı aşerdin alırım dedi. Yok be canım yemek için değil test için istiyorum dedim, kal geldi adama, cevap veremedi:KK1:

ahahaha:KK9:ilahi valla ben çok aşerdim hem de bi tatlıya bi ekşiye cinsiyet tahmini böylece iyice karıştı rüyamda bi kızım oluyor gördüm bi oğlum oluyor:emir_bebek::KK1:

ay halimize bak:KK9:

gözün aydın canım darısı başımıza:KK71:

ahahaha:KK9:ilahi valla ben çok aşerdim hem de bi tatlıya bi ekşiye cinsiyet tahmini böylece iyice karıştı rüyamda bi kızım oluyor gördüm bi oğlum oluyor:emir_bebek::KK1:

Valla tatlı istediğim zamanlar oluyor ama normalindeykende isterdim. Değişik bir durum değil yani

canlar az önce lahana testini iki arkadaşıma verdim birisi kız bebeğe hamile birisi erkek bebeğe hamile bu akşam ikisi de benim için deneyip sabaha söyleyecekler böylece testi doğrulamış oluruz ben de yarın yazarım:KK9::KK9::KK9::KK9:

ay benide yaptırcanız ha şidmi :KK70:
zor dayanıom

bende onu kullanıyorum
ilk defa benden başka kullananı duydum çok mutlu oldum hahahaha :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ya cinsiyeti ben neden o kadar çok merak etmiyom acaba allah allah ....

kız istiyorum ben sağlıklı olsunda farketmez ggerçi ama bizimki 4. aya kadar sölemcek gibi:KK12:

gelincik tatlim insallah hersey gonlumuzce olsun hepimiz icin canini sikma bitane guzel prenses gobusunde

aksam esime diyorum oglum sana kustu ultrasona giremediniz yanima diye ablasina kusun durmadi diyo
sonrada nerden biliyon oglan oldunu diyo kiz sa sevmicenmi diyo diyorum sevmemi oda bizim canimiz ozaman merak etme diyo:KK9:
ediyorum napim kizimiz oldugu icin 2 cok merakli geliyo

esin kirmizi lahanayi getirince deneyince sonucu yaz canim bakalim cikiyomu dokru

nice güzel senelere hep beraber minnak bebişiniz ilerde bebişlerinizle inş.
ço kyorma kendini
çok iyi düşünmüşsün
biz yalnız kalmayı tercih ederiz genelde ama erkekler ailesindie ister

maşallah :nazar::nazar::nazar:

eee alışcan onada bebk için çok kan alıolar ilerledikçe :)
kan ver beta hcg 10binden yüksekse görülür
ben 754tü öğrendiğimde doktora 3 4 gün sora gittim kese minnacıktı doktor kale bile almadı hahaahah
daha sonra gittim kese kocamanndııı :KK39:

Teşekkürler canım..Normalde eşimde yalnız tercih ederde,bu ara benden çok bunalmış olabileceğini düşünerek incelik yaptım:)Kıymetimiz biline..

gelincik tatlim insallah hersey gonlumuzce olsun hepimiz icin canini sikma bitane guzel prenses gobusunde

aksam esime diyorum oglum sana kustu ultrasona giremediniz yanima diye ablasina kusun durmadi diyo
sonrada nerden biliyon oglan oldunu diyo kiz sa sevmicenmi diyo diyorum sevmemi oda bizim canimiz ozaman merak etme diyo:KK9:

esin kirmizi lahanayi getirince deneyince sonucu yaz canim bakalim cikiyomu dokru

nası yapıoduk bunu bi sölesen ya D:

lahanayı salata yapacak gibi doğruyorz
sonra üzerine su koyup kaynatıyoruz
kaynattığımız suyu bi bardağa döküp o miktarda başka bardağa çiş yapıyoruz sonra ikisini okus pokus birleştirioz hemi :KK70:

akşam eve giderken plastik bardak ve lahana alayım :KK70:

Umarım getirir unutmaz. keşke aşeriyorum deseydim test için deyince tuhaf bir durum oldu. Eşimde çok merak ediyor cinsiyetini ama böyle şeyler testler takvimler falan erkeklere saçma geliyor.

X