2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Umarım getirir unutmaz. keşke aşeriyorum deseydim test için deyince tuhaf bir durum oldu. Eşimde çok merak ediyor cinsiyetini ama böyle şeyler testler takvimler falan erkeklere saçma geliyor.

bizim ofiste biri var
ben söyleyince hamileyim die illa tutturdu çin takvimine bak çin takvimine bak
çok şaşmştım hahahahahahaa

Biz cumartesi kontrole gittiğimizde doktor bebeğin hareketlerini izletti. Çok hareketli olduğunu söyledi. Bi ara sanki kolunu kaldırdı, doktor da bunu gördünmü dedi. Gördüm hocam dedim bi tuhaf oldum sanki el sallıyor gibi. Eşimde ordaydı oda görmüş, bebişimiz bize sanki el salladı diyorum bence o başka bişeyini salladı diyor eşimde. Öyle olsa doktor söylerdi dedim

hahahahahaha
ay çok komikmiş eşin

canim yarim lahanayi dogradim bi kaseye koydum ketelden sicak su doktum bekletim 10 dakika
bir bardagada idrar koydum esit olmali miktarlari yarim bardak idrar yarim lahana suyu

aslinda benimde esim merak ediyo dun almadim ben onu
haftaya insallah doktor beni kirmazda bi ihtimal verir 2 testi getiricem insallah oda iyi cikar kizlar

ay benide yaptırcanız ha şidmi
zor dayanıom

bende onu kullanıyorum
ilk defa benden başka kullananı duydum çok mutlu oldum hahahaha

kızlar eskist in çinde kız çıkıodu ama erkek oldu bebesi unutmayın

hadi ya eskistin çin takvimine göre kız mıydı?

ben de çok heyecanlanıyorum en son gördüğümde hareketsiz bi fasülyeydi bi kalbi hareketliydi pıtpıtpıt şimdi kendisinin de hareketlerini görcez inşallah

arsiii bende merak ettim yazık günah lahanaya yaa :)
ay acaba bendemi yapsammm yok be
hadi yapda görelim yarınnn

hadi ya eskistin çin takvimine göre kız mıydı?

öyle die hatırlıyorum
ya ben kalp atışı bile duymadım 6+6 da gitmiştim şimdi 10+3 de gidicem yani pazartesi :)

arsiii bende merak ettim yazık günah lahanaya yaa :)
ay acaba bendemi yapsammm yok be
hadi yapda görelim yarınnn

lahanaya bişi yapmıoz ya
sadece suyunu alacaz

İnşallah canım çok değişik bir duygu bu. Henüz bebişlerimizi kendimiz hissedemiyoruz. Ama orda kıpır kıpır her hareketini görüyorsun, hareketlerini bişeye benzetmeye çalışıyorsun, benim bize el salladı demem gibi. Çok güzel bir şey bu

Son düzenleme:
ultrason görüntüsü verirse paylaş mutlaka burda emi?

tamam canım eklerim
ilk gittiğimiz yok elimde onu vermedi minnacık die
6+6 ile 10+3 ü beraber eklerim
3 hafta 4 gün geçince üzerinden nası olmuş görürsünüz
kocam şu halindeki ultrasn resmini kendine çok benzetio hahahaahah

''Benden bir ben daha çıkıyor, sevdiğim adamın parçası içimde büyüyor, en büyük hayalim gerçek oluyor... allah'ıma şükürler olsun. yüzlerce, binlerce kez şükürler olsun. bu sabah bende tam iki tane kalp atıyor''

cok hosuma giti kizlar

evet çok güzelmiş

bu bildiğimiz salatalara doğranan mor lahana değil mi

kızlar benim eşim üniversitede kimya hocası. idrarın asidik olup olmamaı o an yediğiniz şeylere göre değişir diyor. o yüzden bu test anlamsız geldi ona. mesela etli şeyler yenirse idrar asidik olur, sebze yenirse o an bazik olur dedi.
bu testin geçerliliği olsa hastanelerde idrardan cinsiyet tetsi yaparlardı diyo.
ama inşallah herkes gönlündeki cinsiyetini bulur.

Son düzenleme:
çok güzel bazen kalbim hızılı attığında diyorum senin kalbin nasıl atıyor kimbilir fıstığım diye bende 30unda gidicem inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…