2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

teşekkür ederim arkadaşlar... ben doktora gittim cuma günü keseyi göremedik değerim 843.5 çıkmıştı cuma bugün tekrarladım 1986 çıktı :nazar: salı günü çağırdı doktorum... keseyi görürüz artık dimi :)

saolasın canım valla bnde artık umut kalmamıştı hiç olmaz zannederken mucizem geldi çok şaşkın ve mutluyum :KK49::emir_bebek::nazar:

kızlar kalp atışları ne zaman duyuluyor acaba hangi haftada ?

ben sata göre 5+5 im.. ay çok heycanlıyım zaman geçsin mercimeğim sağlıkla büyüsün inşallahhhhhhhhh..

bende ara ara karın kasık ağrısı var idrara çıkma bnde hep vardır onda bi değişiklik yok ama göğüslerim şişik ve çok acıyolar... bide ara sıra başım dönüyor bide acıkıyorum çabucak :KK1::KK1:

yesim83 benide ekler misin listeye :KK3: sat 5 ekim herhalde temmuz ortası sonu olur doğum tarihi..23 yaşındayım ilk bebeğim :nazar:

genelde kese değer 1500 ü geçince görünüyor. ama bazen karından daha geç görünebiliyor. ben geçen sefer 4+5 de hemde karından görmüştüm keseyi. 6+2 de gittiğimde de kalp atışlarını duymuştum. bende bugün 5+2 yim yarın gideceğim bakalım görünecekmi.

Son düzenleme:
evet :KK43:
hersey kokuyo.. sürekli su içiyorum.. kocayı yolladım git ne kadar meyve varsa al diye.. bide sansımı onlarda denicem :KK43:

Canim anliyorum nasil oldugunu grisini ye biraz belki bulanti gecer biraz. Banada bazi seyler kotu kokuyor gibi geliyor aksam tavuk yedim zar zor cok kotu kokuyodu sanki.

tatlı topic sahibemiz listemizin başına sayı da eklesen?:KK3:

anladım canım teşekkür ederim. 110 düşük değil mi diyorsun? aman ne bileyim orda labratuardaki kız 1000in altında olduğu için dış gebelik olabilir filan demişti ama binin altında olması normal adetimin üstünden geçmemişti bile. salı günü gidersem 4.gün olacak işte sanırım iki güne bir iki katına çıkyıormuş 400lerde görürsem içim rahat etcek hem doktora da gösteririm gidince orda yine kan testiyle vakit kaybetmem artışı görmek için nasılsa isteyecek tek sonuçla kalmaz gibi geliyor

hızla sayımız artıyor maşallah:nazar:

canım ya o kız orada ne iş yapıyor bilmiyorum ama resmen saçmalamış. hiç o zamanlar 1000 çıkar mı değer. artık kese gröme zamanı olduğu için tekrardan bhcg istemezki doktorlar. ama için rahat edecekse tabii ki yaptır. ben bat günümde yaptırdım lekelenmem var diye acildeki akdın doğumcu 2 gün sonra tekrarlayalım dedi baktırmadım tekrar. çünkü insanın kafasını karıştırıyor sadece ve bunlar hiçbirşeyin göstergesi değil. çok yakın zamanda arkadaşım hamile olduğunu öğrendi 2 gün sonra testini tekrarladı 2 katından fazla artmıştı onun kanaması vardı değeri iyiydi ama kese görünmemişti. doktor 2 gün sonra 3.defa baktırmasını istedi ve kızın değeri düşmüştü kürtaj dediler. yaptırmadı birkaçgün daha bekleyeceğim dedi ve şu an 18 haftalık hamile. doktora kalsaydı kürtaj olacaktı.

bebişlerimizi hissetmeye başladıkça iyice heyecanlanacağız galiba:KK49:çok güzel bir duygu çok şükür Rabbime

kızlar çin takviimine bakan var mı? etrafımda ne kadar kişi tanıdıysam çin takvimiyle cinsiyeti hep tutturmuşlar ben baktım kız çıktı

benimde baktım kız çıktı. benim diğerlerinde d etutmuştu. yalnız biliyorsun dimi önce çin takvimine göre yaş hesaplayacaksın eğer doğumun mart öncesi ise +2, mart sonrası ise +1 ekleyeceksin yılına.

canım bizim satlar aynıydı ben bugün çift çizgiyi gördüm kasıklarım ağrıyo ve çok az kahve lekelenmem oldu çarşamba gününe kadar daha bekleyip kan testi yaptıracam ama mucizemin artık benimle olduğunu hissediyorum sen ne yaptın merak ettim??

Canım evet ya aynıydı bizim o kadar çok sevindim ki senin adına...Allah tamamına erdirsin...Ben de çok karışığım ya ne yapacağımı şaşrıdrım. Cuma regl gelmedi c.tesi yok pazar yok.bu saat oldu gelmedi. Cuma dan itibaren her sabah test yaptım dedim silik de olsa çıkar mı acaba diye. hiç silik milik bi 2. çizgi yok. aynı marka testle bir arkadaşım da bebek düşünüyodu onunkini de yaptık hatta batınıdan 4 gün önce 2. çizgi silik çıktı. Ben de anlamadım testte de bi sorun yok. Hayırlısı bakalım biraz daha bekleyeyim bakalım. kasıklarım ağrıyor.ama hiç leke gelmedi daha...bakalım gelişmeleri yazarım. Acaba testte çıkmama ihtimali var mı???????bilgi verirseniz seviniriöm...

Canim anliyorum nasil oldugunu grisini ye biraz belki bulanti gecer biraz. Banada bazi seyler kotu kokuyor gibi geliyor aksam tavuk yedim zar zor cok kotu kokuyodu sanki.

çubuk kraker yedim fırından almıstık oda yumurta koktu :KK50:
ben normalde kokusuna bakmam ne bulsam yerim ki :KK43:
açlık bende sinir yaptı..
muz bastırır diyolar.. bakalım denicem :KK25:

benım neden mıdem bulanmıyor ki,allalla,sen kaçıncı haftasındasın canım gebeliğinin

canım tam 7 oldum bugün..
benimde hiç bulanmıyoduki.. ilk bugün oldu kaynanamlarda.. espiri yaptım kocama annanler bende mide bulantısı yaptı diye :KK50:
sabahpatates yedim sadece.. öglende iki dişlim börek.. balık yemedik ne zmndır dedim balık almış hazır ızgara yaptırmış. onuda zorla yedim ekmekle ama bi lokma :KK50:
herşey kokuyo.. kusturmuyo beni ama midem bi tuhaf oluyo bogazım dolu gibi yiyemiyorum:KK50:

benimde baktım kız çıktı. benim diğerlerinde d etutmuştu. yalnız biliyorsun dimi önce çin takvimine göre yaş hesaplayacaksın eğer doğumun mart öncesi ise +2, mart sonrası ise +1 ekleyeceksin yılına.

nasıl topraksu anlayamadım,ben hamile kaldığım yaş ile hamıle kaldığım ayın kesıştıgı kutucuga baktım,kız cıktı.yanls mı baktım ki gerçi ben ekim ayına baktım.acaba son adet tarıhının oldugu aya mı bakılacaktı

canım tam 7 oldum bugün..
benimde hiç bulanmıyoduki.. ilk bugün oldu kaynanamlarda.. espiri yaptım kocama annanler bende mide bulantısı yaptı diye :KK50:
sabahpatates yedim sadece.. öglende iki dişlim börek.. balık yemedik ne zmndır dedim balık almış hazır ızgara yaptırmış. onuda zorla yedim ekmekle ama bi lokma :KK50:
herşey kokuyo.. kusturmuyo beni ama midem bi tuhaf oluyo bogazım dolu gibi yiyemiyorum:KK50:

ben de 6+3 um,bende tık yok.ciddi iştah açıklığı vardı.ama bugun şak diye iştahım kesıldı.biraz da keyifsizim belki ondandır.ben de mıde bulantısı yok ama sureklı ağlayasım var:KK43:

canım ya o kız orada ne iş yapıyor bilmiyorum ama resmen saçmalamış. hiç o zamanlar 1000 çıkar mı değer. artık kese gröme zamanı olduğu için tekrardan bhcg istemezki doktorlar. ama için rahat edecekse tabii ki yaptır. ben bat günümde yaptırdım lekelenmem var diye acildeki akdın doğumcu 2 gün sonra tekrarlayalım dedi baktırmadım tekrar. çünkü insanın kafasını karıştırıyor sadece ve bunlar hiçbirşeyin göstergesi değil. çok yakın zamanda arkadaşım hamile olduğunu öğrendi 2 gün sonra testini tekrarladı 2 katından fazla artmıştı onun kanaması vardı değeri iyiydi ama kese görünmemişti. doktor 2 gün sonra 3.defa baktırmasını istedi ve kızın değeri düşmüştü kürtaj dediler. yaptırmadı birkaçgün daha bekleyeceğim dedi ve şu an 18 haftalık hamile. doktora kalsaydı kürtaj olacaktı.

sağol canım ya çimiferahlattın vallla. Ben kesinlikle olumsuz hiçbir düşünceyi aklıma dahi getirmemeye çalışıyorum Allah'tan ve meleklerimden yardım istiyorum inşallah sağlıkla doğum yapacağız. bazen doktorların bile söylediklerine karşı gerçekleşiyor mucizeler demekki...

aa onu bilmiyorum ben direkt kendi yaşımın karşılığına baktım kendi doğumuma mı bakacağım bebeğin doğumuna mı anlamadım?

ben de 6+3 um,bende tık yok.ciddi iştah açıklığı vardı.ama bugun şak diye iştahım kesıldı.biraz da keyifsizim belki ondandır.ben de mıde bulantısı yok ama sureklı ağlayasım var:KK43:

bende cok iştahlıydım hatta 5 günde 1 kilo aldım:KK25:

kızar cinsiyet için bide buraya bakın Google Google Translate

kendinizin ve eşinizin doğum tarihini ve son satınızı yazıyorsunuz...pe ile başlayan yere tıklıyosunuz..o size doğacak bebeğinizin cinsiyetini söylüyor.
aboyka kız, manynk erkek demek:KK53:

benm erkek çıktı.. çindede rustada:KK1:

RUMUZ
KACINCI BEBEK
SAT
B.D.T.
DOGUM SEKLI
DOGUM
KILOSU VE BOYU
KILO
SEHIR
YAS
Nurgulceilk25 Eylul01 Temmuz58Istanbul24
LaMeilk16 Eylul04 Temmuzistanbul30
Gulden83ilk29 Eylul05 Temmuz53Kirklareli28
yesim832.bebek14 Eylul05 Temmuz53,5Y.disi28
meleksen2.bebek01 Ekim07 Temmuz
centaurilk01 Ekim07 Temmuz51Ankara29
kelebeketkileriilk04
Ekim
10 Temmuz62Manisa26
feyzabilalilk04 Temmuz13 Temmuz58Erzurum22
topraksu_
ilk07 Ekim13 Temmuz
gulgun
2.bebek
08 Ekim
14 Temmuz
75
29
ERKUSHilk09 Ekim14 Temmuz57Istanbul
lonelinessilk07 Ekim14 Temmuz61Bursa27
hapsuu(Bahar)ilk11 Ekim16 Temmuz42Kibris28
luxxorilk10 Ekim16 Temmuz52Ankara28
ferzancailk17 Ekim 23 Temmuz61Konya 28

Kizlar listeye eklenmek icin bana ozel mesaj atin lutfen Arada kaynayabilir

Hayirli olsun canim:nazar: gozun aydin bu yaz bebisleride son dk annelerine tutunuyorlar:)
benimde gec dollenme 15 gun geriden geliyoruz:)) hayrlisi artik
bu arada sehir neresi??

topraksu_
senin yas seir ve kilo eksik bilgin olsun

Teşekkür ederim hayırlısı ile büyüsün bebişlerimiz inş, şehir MANİSA canım

bende cok iştahlıydım hatta 5 günde 1 kilo aldım:KK25:

kızar cinsiyet için bide buraya bakın Google Google Translate

kendinizin ve eşinizin doğum tarihini ve son satınızı yazıyorsunuz...pe ile başlayan yere tıklıyosunuz..o size doğacak bebeğinizin cinsiyetini söylüyor.
aboyka kız, manynk erkek demek:KK53:

benm erkek çıktı.. çindede rustada:KK1:

kızz çıktı:)şimdi çin takvimine baktım orda da erkek cıktı hangısı dogru ki:KK49:

arkadaşlar içim kıpır kıpır ya SAT 18 Ekim adetim geçmedi ama cuma günü kan testi yaptırdım pozitif çıktı Bhcg 28,97 Dr Keseyi görmeyi beklicez dedii bnm gibi olan var mıı acaba kesesini göremeyenn:KK43:(((

bebişlerimizi hissetmeye başladıkça iyice heyecanlanacağız galiba:KK49:çok güzel bir duygu çok şükür Rabbime

kızlar çin takviimine bakan var mı? etrafımda ne kadar kişi tanıdıysam çin takvimiyle cinsiyeti hep tutturmuşlar ben baktım kız çıktı

evet canoım yaa heycann artıyor gün geçtikçe valla... binlerce kez sürekli şükürler olsun hamd olsun diorum hala inanmak güç geliyor bana :KK1: yani imkansız gibi geliyordu bana ama şüküür :emir_bebek::nazar:

bnde baktım çin takvimine erkek gözüküyorrrrrrrrrrr :KK16:

RUMUZ
KACINCI BEBEK
SAT
B.D.T.
DOGUM SEKLI
DOGUM
KILOSU VE BOYU
KILO
SEHIR
YAS
destiny555ilk24 Eylul01 Temmuz55Istanbul31
Nurgulceilk25 Eylul01 Temmuz58Istanbul24
LaMeilk16 Eylul04 Temmuzistanbul30
centaurilk01 Ekim07 Temmuz51Ankara29
kelebeketkileriilk04
Ekim
10 Temmuz62Manisa26
feyzabilalilk04 Ekim13 Temmuz58Erzurum22
hly7ilk05 Ekim13 Temmuz58Adapazarı23
topraksu_ilk07 Ekim13 Temmuz
gulgun2.bebek08 Ekim14 Temmuz7529
ERKUSHilk09 Ekim14 Temmuz57Istanbul
lonelinessilk07 Ekim14 Temmuz61Bursa27
luxxorilk10 Ekim16 Temmuz52Ankara28
ferzancailk17 Ekim23 Temmuz61Konya28

ekledim canim.

gozun aydin canim:nazar: sata gore 5+5 olabilirisn ama gec dollenme olduysa onu baz alma
bende sat gore 8+3 olmam lazim ama 6+3 um suan.
vajinal ultrasonla 4 hafta tamamlaninca keseyi gordum 6+2 dede yani dun kalp atisi duydum ama yine vajinal ve cok minicikti yarim cm. :)

teşekkür ederim canım :)

evet bnimde geç döllenme olma ihtimalil var.. o yüzden keseyi göremedik cuma.. bakalım salı günü gidince neler olcak çok heycanlıyım :KK52::KK52::KK52: hayırlısı olsun inşallahhhhhhh... bi an önce mercimeğimin kalp atışını duymak istiyorumm :KK49::emir_bebek::nazar:

genelde kese değer 1500 ü geçince görünüyor. ama bazen karından daha geç görünebiliyor. ben geçen sefer 4+5 de hemde karından görmüştüm keseyi. 6+2 de gittiğimde de kalp atışlarını duymuştum. bende bugün 5+2 yim yarın gideceğim bakalım görünecekmi.

benim bugün 1986 olduğuna göre salıya keseyi bi aksilik çıkmazsa kesin görürüm inşallahhhhhhhhhhhh :nazar: 1-2 hafta içinde kalp atşını duyarım inşallahhhhhhhhh çok heycanlıyımmmmmmmm :KK52::KK52::KK52:

Listemiz uzamış:) Kanepede uyuyakalmışım kalktım size bir bakiyim dedim yeni arkadaşlar gelmiş herkese hayırlı olsun, listemiz bereketli olsunn insallah....

arkadaşlar içim kıpır kıpır ya SAT 18 Ekim adetim geçmedi ama cuma günü kan testi yaptırdım pozitif çıktı Bhcg 28,97 Dr Keseyi görmeyi beklicez dedii bnm gibi olan var mıı acaba kesesini göremeyenn:KK43:(((

Canım hayırlı olsun.Allah tamamına erdirsin. direkt kan testi mi yaptırdın yoksa evde idrar testinde de belli olmuş muydu??

RUMUZ
KACINCI BEBEK
SAT
B.D.T.
DOGUM SEKLI
DOGUM
KILOSU VE BOYU
KILO
SEHIR
YAS
Nurgulceilk25 Eylul01 Temmuz58Istanbul 24
LaMe
ilk
16 Eylul
04 Temmuz

istanbul
30
kelebeketkileri
ilk
04
Ekim
10 Temmuz
62Manisa26
topraksu_
ilk
07 Ekim
13 Temmuz
ERKUSH
ilk09 Ekim14 Temmuz57Istanbul
loneliness
ilk
07 Ekim
14 Temmuz
61
Bursa
27
luxxorilk10 Ekim16 Temmuz

Merhabalar;

Benide eklerseniz sevinirim. SAT:7 Ekim BDT: 13 Temmuz, llk bebeğim olacak,kilom:52, şehir: İstanbul, yaş:31

Teşekkürler...

X