2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

rumuz
kacıncı bebek
sat
b.d.t.
dogum seklı
dogum
kılosu ve boyu
cınsıyet
/ısım
kılo
sehır
yas
nurgulceilk25 eylul01 temmuz58ıstanbul24
lameilk16 eylul04 temmuzistanbul30
gulden83ilk29 eylul05 temmuz53kirklareli28
yesim832.bebek14 eylul05 temmuz53,5y.disi28
meleksen2.bebek01 ekim07 temmuz
kelebeketkileri
ilk04
ekim
10 temmuz62manisa26
feyzabilal
ilk
04 temmuz
13 temmuz
58
erzurum
22
topraksu_ilk07 ekim
13 temmuz
erkushilk09 ekim14 temmuz57ıstanbul
lonelinessilk07 ekim14 temmuz61bursa27
hapsuu(bahar)ilk11 ekim16 temmuz42kibris28
luxxorilk10 ekim16 temmuz52ankara28

kizlar listeye eklenmek icin bana ozel mesaj atin lutfen arada kaynayabilir

]

ekledim canim

beni de ekleyin lütfen:) sat 17 ekim, tahmini 3 haftalık, öpüyorummmm

rumuz
kacıncı bebek
sat
b.d.t.
dogum seklı
dogum
kılosu ve boyu
cınsıyet
/ısım
kılo
sehır
yas
nurgulceilk25 eylul01 temmuz58ıstanbul24
lameilk16 eylul04 temmuzistanbul30
gulden83ilk29 eylul05 temmuz53kirklareli28
yesim832.bebek14 eylul05 temmuz53,5y.disi28
meleksen2.bebek01 ekim07 temmuz
kelebeketkileriilk04
ekim
10 temmuz62manisa26
topraksu_ilk07 ekim13 temmuz
erkushilk09 ekim14 temmuz57ıstanbul
lonelinessilk07 ekim14 temmuz61bursa27
hapsuu(bahar)ilk11 ekim16 temmuz42kibris28
luxxorilk10 ekim16 temmuz52ankara28

kizlar listeye eklenmek icin bana ozel mesaj atin lutfen arada kaynayabilir

beni de ekleyin:)) rumuz ferzanca, sat 17 ekim, tahmini doğum tarihi 23 temmuz, ilk bebek:)) kilo: 61, şehir konya, yaş 28. Sevgilerr

RUMUZ
KACINCI BEBEK
SAT
B.D.T.
DOGUM SEKLI
DOGUM
KILOSU VE BOYU
KILO
SEHIR
YAS
Nurgulceilk25 Eylul01 Temmuz58Istanbul24
LaMeilk16 Eylul04 Temmuzistanbul30
Gulden83ilk29 Eylul05 Temmuz53Kirklareli28
yesim832.bebek14 Eylul05 Temmuz53,5Y.disi28
meleksen
2.bebek01 Ekim07 Temmuz
centaur
ilk
01 Ekim
07 Temmuz
51
Ankara
29
kelebeketkileriilk04
Ekim
10 Temmuz62Manisa26
feyzabilalilk04 Temmuz 13 Temmuz58Erzurum22
topraksu_ilk07 Ekim13 Temmuz
ERKUSHilk09 Ekim14 Temmuz57Istanbul
lonelinessilk07 Ekim14 Temmuz61Bursa27
hapsuu(Bahar)ilk11 Ekim16 Temmuz42Kibris28
luxxorilk10 Ekim16 Temmuz52Ankara28
ferzanca
ilk
17 Ekim
23 Temmuz
61
Konya
28

Kizlar listeye eklenmek icin bana ozel mesaj atin lutfen Arada kaynayabilir

beni de ekleyin lütfen:) sat 17 ekim, tahmini 3 haftalık, öpüyorummmm

beni de ekleyin:)) rumuz ferzanca, sat 17 ekim, tahmini doğum tarihi 23 temmuz, ilk bebek:)) kilo: 61, şehir konya, yaş 28. Sevgilerr
ekledim

centaur duzelttim canim

kızlar gebelikte istenen testleri yaptırıdnız mı?
bana doktorum bi dahaki kontrole bunları yaptır da geldi. uzun bi liste verdi. geçirdiğimiz hastalıklarla ilgili olanalr, kan idrar vesaire.
şimdi benim doktorum uzakta. tahlilleri burdaki devlet hastanesinde yaptırmak istiyorum. yoksa iki iki yol gitmiş olacağım. malum, tetsler aynı gün çıkmıyor. doktorumda dışarda da yaptırabilirsin demişti.
şimdi devlettetki doktor bu testleri istiyorum diyince yazar mı ki?yazmazsa nasıl tepki verebilirim?nereye doktoraya gidiyorsan oraya yaptır bunları derse ne demeleyim?kaç yıldır devlete çalışıyourz, yararlanmaya kalkınca devletten kırk yılda bir kötü muamele görüyoruz.
sizden fikir alayaım.

bana doktorum bi dahaki kontrole bunları yaptır da geldi. uzun bi liste verdi. geçirdiğimiz hastalıklarla ilgili olanalr, kan idrar vesaire.
şimdi benim doktorum uzakta. tahlilleri burdaki devlet hastanesinde yaptırmak istiyorum. yoksa iki iki yol gitmiş olacağım. malum, tetsler aynı gün çıkmıyor. doktorumda dışarda da yaptırabilirsin demişti.
şimdi devlettetki doktor bu testleri istiyorum diyince yazar mı ki?yazmazsa nasıl tepki verebilirim?nereye doktoraya gidiyorsan oraya yaptır bunları derse ne demeleyim?kaç yıldır devlete çalışıyourz, yararlanmaya kalkınca devletten kırk yılda bir kötü muamele görüyoruz.
sizden fikir alayaım.

ben önceki hamileliğimde temmuz ayında yapmıştım onları tekrar ister mi bilmiyorum. bende doktorun özeline gidiyorum verdiği testleri gidip hastanede yaptırmıştım. birşey demezler ama istersen hıfzısıhalarda yapıyor bu testleri varsa sana yakın orada da yaptırabilirisn yada bir özel hastanede de olabilir onların birşey diyeceğini sanmamç.

sizden fikir alayaım.

aklıma geldi sağlık ocaklarıda yapıyor, aile hekimliğine geçildi ya zaten onlarda gebelik takibi yaptığı için bu testleride yapıyorlar.

Son düzenleme:
Kızlar SAT ım 08.10.2011 04.11.2011 de 3 günlük üstüne adet gördüm kesildi, 10.11.2011 de akam evde test yaptım ikinci cizgi hayal gibiydi 11.11.2011 günü sabah yaptım ilk önce çıkmadı 1-15 dakika sonra baya belirgin ikinci çizgi çıktı kan testi yaptırdım bthcg 239 çıktı doktora gittim kese görünmüyor ama gölge gibi yeni oluşuyor geç yumurtlamışsın gebesin 17 sinde gel keseyi görelim dedi, double vitamin başladı, folik asit kullanıyordum zaten şu an o kadar heyecanlıyıyım ikinci olmasına rağmen çok güzel bir duygu

BİLGİLERİM
Rumuz GULGUN, Kilom 75, yaşım 29, ikinci bebeğim, SAT ım 08.10.2011, beklenen doğum tarihi temmuz ortaları......

Kızlar SAT ım 08.10.2011 04.11.2011 de 3 günlük üstüne adet gördüm kesildi, 10.11.2011 de akam evde test yaptım ikinci cizgi hayal gibiydi 11.11.2011 günü sabah yaptım ilk önce çıkmadı 1-15 dakika sonra baya belirgin ikinci çizgi çıktı kan testi yaptırdım bthcg 239 çıktı doktora gittim kese görünmüyor ama gölge gibi yeni oluşuyor geç yumurtlamışsın gebesin 17 sinde gel keseyi görelim dedi, double vitamin başladı, folik asit kullanıyordum zaten şu an o kadar heyecanlıyıyım ikinci olmasına rağmen çok güzel bir duygu

BİLGİLERİM
Rumuz GULGUN, Kilom 75, yaşım 29, ikinci bebeğim, SAT ım 08.10.2011, beklenen doğum tarihi temmuz ortaları......

hayırlı olsun canım. inşalah sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın. bu dönemde hamile kalanlardan üstüne böyle kaçıncı duyuşum.

evet uyudum uyandım yemeğimi bile koydum ocağa pişiyorEn Büyük TÜRKİYE Yeşimcim birşey soracağım şimdi listemiz malum giderek kabarıyor başına kişi sayısını da eklesek mi ki? ka kişi olduğumuzu görürüz?

kızlar bende ankaradanım beştepedeyiz. ankaralı var galiba birkaç kişi.

ooo ne güzel Ankaralı anneler olarak göbüşerimiz büyüdüğünde Allah kısmet ederse bir gün buluşalım:KK49:

Ben Guney korede yasiyorum canim. ve gida konusunda cook zorluk yasiyorum
hamile kaldigim gunden beri burda olmayan ama Turkiyenin heryerinde rahatlikla bulunacak bir sey istiyorum
hemde oyle boyle degil ama maalesef burda yok ve yiyemiyorum aklima gtirmemeye calisiyorum
ama hep aklimda:) yapabilecegim birseyde degil maalesef.
martta nasip olurda Tr ya gidersem yiyecem doya doya:))
simdi ne oldugunu demiyeyim baskasininda cani ceker gerci cok kolay bulunacak birsey

bu arada bende hic beliti yok kizlar sadece karnim doluymus gibi hissediyorum bazen o kadar
ne gogus sisligi ne sanci ne agri nede idrara sikca cikma
dogru durust birsey yok bebisimde buyuyemedi bir turlu
hesap yapiyom yapiyom bir tutturamadim :)

ailende mi orada? onlardan istesen yollasalar canım?güney kore de ne yapıyorsunuz? sen de çalışıyor musun?

herkese merhaba bende temmuz annesiyim inşallah :)

hoşgeldin feyza:KK3:

bende de hiçbişe yok iştahsızlık var biraz sancılarım var ara ara çok nadiren bulantı hissim oluyo onun dışında hiç bişe yok yaa bulantım olsun biraz istiyorum ama hayırlısı

kız ilahi millet olmasın diye uğraşıyor sen bulantı istiyorsun:KK9:bende de bir tedirginlik hasıl salı günü tekrar kan vericem bakalım değerim ne kadar artmış olacak?

Merhaba arkadaslar ben dusuk yaptım maalesef sıddetlı kanamayla bebegım gıttı..dılerım sızler sag salım kucagınıza alırsınız,dualarım sızlerle...

hazalcım çok geçmiş olsun canım Allah en kısa zamanda sana şifa versin yeniden hamile kalıp sağlıkla doğur inşallah:KK71:

kuzum benim gazda üstten degil baska bi yerden çıkıyo :KK17:

hee o zaman aynı durumdayız demekki:KK51:
Canım Allah yardımcın olsun seni çok iyi anlıyorum ben de ilk bebeğimi düşürdüm çok zor, inşallah yeniden hamile kalırsın en kısa zamanda

Hoşgeldin canım hayırlı uğurlu olsun...

Evet ben de ankaralıyım batıkentteyiz:)

çalışıyor musun centaur yoksa ev hanımı mı?Bu arada listemizin yaş ortalaması 28 dikkat ettiniz mi?

aklıma geldi sağlık ocaklarıda yapıyor, aile hekimliğine geçildi ya zaten onlarda gebelik takibi yaptığı için bu testleride yapıyorlar.

bu istedikleri testler arasında smear testi var mı ya? ben alttan muayeneyi hiç sevmiyorum o smear testinde ilk yaptırmıştım 9 ay önce tekrar isteniyor mu ki öyle bir şey? bir de doktor sen istemesen de alttan muayene edemez dimi??:KK37:

BİLGİLERİM

hayırlı olsun gülgün hoş geldin:KK3:

canım senin az olmuş. benim nisanda yapılmıştı bu testler en son.
bir de geçen gebliğimde kanda beta hcg için gitmiştim, onu bile yapmadılar. idrarda bile gebelik bakmıyoruz dediler.
kadın doğuma git dediler.
ama ben yien de bir telefon edeyim bakayım.

canım senin az olmuş. benim nisanda yapılmıştı bu testler en son.
bir de geçen gebliğimde kanda beta hcg için gitmiştim, onu bile yapmadılar. idrarda bile gebelik bakmıyoruz dediler.
kadın doğuma git dediler.
ama ben yien de bir telefon edeyim bakayım.

demekki orda sağlık ocakalrı aile hekimliğine geçmemiş, burada geçti, cuma günü gittim, p.tesi teste çağırdı.

bence artık bhcg ye baktırma zaten kesenin görünme zamanı yapsan kafanı karıştırırsın sadece.

canım ben bat günü ölçtürdüm 110 dediler düşük değer gibi göründü de o yüzden en azından katlanmış mı katlanmamış mı ona bakacağım perşembeye de doktora randevu alacağım zaten. Onu görmeden için rahat etmeyecek o yüzden.. Buarada yukarda hamilelikte smear testi istiyorlar mı diye sormuştum canım onu bi okur musun?

canım ben bat günü ölçtürdüm 110 dediler düşük değer gibi göründü de o yüzden en azından katlanmış mı katlanmamış mı ona bakacağım perşembeye de doktora randevu alacağım zaten. Onu görmeden için rahat etmeyecek o yüzden.. Buarada yukarda hamilelikte smear testi istiyorlar mı diye sormuştum canım onu bi okur musun?

smear testini benim hiçbir hamileliğimde istemediler. ama zaten ben yılda bir yaptırmış oluyordum. sanmam isteyeceklerini.seninde 9 ay olmuş daha. vaginal istemezsen bakmazlar ama erken dönemde karından görünmeme ihtimali oluyor. ben geçen hamileliğimde 4+5 ken gitmiştim karından bakmıştı görümüştü.
ayrıca bat gününde 110 düşük bir değer değil ki. gayet normal bir değer. bence sen direk doktora git. ayrıca testi tekrarlamadığın için artışıda çok değerlendiremezsin. aradan kaç gün geçmiş olacak.

maşallah ne kadar cok yenı gelen arkadaş var,hepiniz toptan hoş geldınız:nazar:
önceden tek tek yazıyodum hosgeldınlerı ama sımdı yetısemıyorum:)

hazal çok geçmiş olsun canım,inşallah en kısa zamanda guzel haberler verırsın bızlere

RUMUZ
KACINCI BEBEK
SAT
B.D.T.
DOGUM SEKLI
DOGUM
KILOSU VE BOYU
KILO
SEHIR
YAS
Nurgulceilk25 Eylul01 Temmuz58Istanbul24
LaMeilk16 Eylul04 Temmuzistanbul30
Gulden83ilk29 Eylul05 Temmuz53Kirklareli28
yesim832.bebek14 Eylul05 Temmuz53,5Y.disi28
meleksen2.bebek01 Ekim07 Temmuz
centaurilk01 Ekim07 Temmuz51Ankara29
kelebeketkileriilk04
Ekim
10 Temmuz62Manisa26
feyzabilalilk04 Temmuz13 Temmuz58Erzurum22
topraksu_
ilk07 Ekim13 Temmuz
gulgun
2.bebek
08 Ekim
14 Temmuz
75
29
ERKUSHilk09 Ekim14 Temmuz57Istanbul
lonelinessilk07 Ekim14 Temmuz61Bursa27
hapsuu(Bahar)ilk11 Ekim16 Temmuz42Kibris28
luxxorilk10 Ekim16 Temmuz52Ankara28
ferzancailk17 Ekim 23 Temmuz61Konya 28

Kizlar listeye eklenmek icin bana ozel mesaj atin lutfen Arada kaynayabilir

BİLGİLERİM
Hayirli olsun canim:nazar: gozun aydin bu yaz bebisleride son dk annelerine tutunuyorlar:)
benimde gec dollenme 15 gun geriden geliyoruz:)) hayrlisi artik
bu arada sehir neresi??

topraksu_
senin yas seir ve kilo eksik bilgin olsun

X