2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

maalesef annemin gelmesi cok zor

kanaman yada lekelenme olmadiysa korkma canm ama yine rahat edicek icim dersen yaptir testi

ok canım kanama falan hıv olmadı arda agrı oluyor o benı tedırgın ettı sadece. canım senin lekelenme olmus dikkat et ağır kaldırma ya bırak ev dagınık kalsın..

teşekkürler topraksucum:13:

MErhaba kizlar
listede eksik yada yanlislar varsa uyarin lutfen

ben bu sabah cok zor kalktim yataktan yani Defne olmasa aksama kadar yatabilirdim
kalktik kahvalti yaptik ev yine ana baba gunu gibiydi kendimi yormadan topladim biraz birde supurdum
zorla birde corba yaptim oglende yesin diye kizcegizim.
ilk hamilelik vallaha sultanlikmis hep diyorum ya uykun geldi uyu canin yemek yapmak istemedi yapma
ama 2. gebelikte sorumluluk cokmus dr yorma dedi kendini dinlen dedi oda ne mumkun
esim haftasonu yardim ediyor gerci ama kizim ufak evin anasini hemencecik aglativeriyor.
dayanmiyor birsey yani. bu sabah yataktan kendimi kazidim resmen diyorum keske annem yanimda olsa
Defneye o bakardi bende yatardim :KK43:((

ah canım yaa doğru diyorsun biz şimdi naz yapabiliriz ama senin zaten bi Defnen var ona bakman lazım bi yandan da. Bu arada kızının ismi çok güzel Allah bağışlasın:KK31:

canım günaydın ailenden uzakta olman zor peki kısa süreliğne olsada annen yanına gelemıyormu ?? canım kan testını dr ıstemedı ben yaptırıcam deger artımı dıye ya eger degerının artıgını gormezsem ıcım rahhat etmiycek senin gibi sabırlı deilim en azından degerler tamamsa bekleyebılırım keseyı gormek ıcın sabredebılırım gıbıme gelıyo sımdı hamılemıyım acaba dustumu deger yoksa dıye kendı kendımı yiyorum resmen

aynen ben de rahat edemeyeceğim için yarın bi kan testine daha gitcem bakalım noolcek. Acayip gazım var ya yani benim en belirgin işaretim bu oldu gebelikte:KK37:bir de ara ara böyle adet sancısına benzer ama tek tarafta(genelde sağda) bi sancı giriyor

Arkadaşlar ya bnm bu sabah pembe renkte kanamam var dr arıcam korkuyorum aranızda böle olan varmıııı?

canım telaşlanma sen ama doktoruna danış yine de bakalım o ne diyecek?

ah canım yaa doğru diyorsun biz şimdi naz yapabiliriz ama senin zaten bi Defnen var ona bakman lazım bi yandan da. Bu arada kızının ismi çok güzel Allah bağışlasın:KK31:

aynen ben de rahat edemeyeceğim için yarın bi kan testine daha gitcem bakalım noolcek. Acayip gazım var ya yani benim en belirgin işaretim bu oldu gebelikte:KK37:bir de ara ara böyle adet sancısına benzer ama tek tarafta(genelde sağda) bi sancı giriyor

gunaydın canım benımde gaz sorunum var ama fazla deıl. mıdem bulanıyor sabahları bır tek o belırtı var. gguslerımde artık acımıyor nedense. valla yarın test yapmazsam catlıycam :)

ok canım kanama falan hıv olmadı arda agrı oluyor o benı tedırgın ettı sadece. canım senin lekelenme olmus dikkat et ağır kaldırma ya bırak ev dagınık kalsın..
sagol canim oyle yapiyorum ya. dinlenicem ins bir daha olmasin.

evet canim ilk gebelik olsa simdi daha rahat olurdum .
2. de kiz olursa onunda adida asagi yukari belli Gokce Ela olucak
bu kizimda cift isimli Asli Defne

Günaydın kızlar benim en bariz belirtisi aşırı tahammülsüz ve sinirliyim, bir de şişkinliğim var, göğüslerim büyüdü baya, bir de ağzımın tadı değişti bazsı bazı hafif bulantı yaşıyorum ama genel olarak keyfim yerinde, Ali Kayra m da kardeşim olacak diye çok sevinçli, hala bayram havası sürüyor bizim malikanede... ben oğlumda pek aşermediğimden bilmiyorum aşermeler bu kadar erken mi başlar kine? oğlum da reglimden 10 gün sonra öğrendiğimde pek belirtim yoktu, şimdi reglimden 6 gün geçti baya belirtiler var...

Arkadaşlar ya bnm bu sabah pembe renkte kanamam var dr arıcam korkuyorum aranızda böle olan varmıııı?

benim öğrendiğim gün oldu pruluton depot vuruldum. 3-4 gün sürdü ama arada kırmzıı genelde kahverengi lekelenme şeklindeydi. şimdide progestan hap kullanıyorum.

günaydın arkadaşlar

bugün doktora gideceğim inşallah herşe yolundadır keseyi görürüm. dualarınıza ihtiyacım var.

günaydın arkadaşlar

bugün doktora gideceğim inşallah herşe yolundadır keseyi görürüm. dualarınıza ihtiyacım var.

İnşallah göreceksin hiç korkma. Bizim SAT'larımız aynı.Ben geçen perşembe gittim. 4+5 di o gün. Nasıl korkuyordum anlatamam. 4,4 mm keseyi görebildik.Şimdi 26 kasımda kalp atışı için gideceğiz onun heyecanı sardı. Yani bu korkular uzun bir süre devam edecek bize rahat yok.

İnşallah göreceksin hiç korkma. Bizim SAT'larımız aynı.Ben geçen perşembe gittim. 4+5 di o gün. Nasıl korkuyordum anlatamam. 4,4 mm keseyi görebildik.Şimdi 26 kasımda kalp atışı için gideceğiz onun heyecanı sardı. Yani bu korkular uzun bir süre devam edecek bize rahat yok.

canım kesenı görmene sevindim ınsallah bı gıdısınde pıt pıtlarıda duyarsın. yalnız merak ettım vajınal ult. mı baktı ?

canım kesenı görmene sevindim ınsallah bı gıdısınde pıt pıtlarıda duyarsın. yalnız merak ettım vajınal ult. mı baktı ?

Evet canım vajinal ultrasonla baktı çünkü daha çok küçük dedi. Tahminim Beta hcg 1500 civarıydı o gün. Sanırım 2000-3000 arası karından görülebiliyor.

Teşekkürler inşalah pıt pıtları duyarız.

RUMUZ
KACINCI BEBEK
SAT
B.D.T.
DOGUM SEKLI
DOGUM
KILOSU VE BOYU
KILO
SEHIR
YAS
destiny555ilk24 Eylul01 Temmuz55Istanbul31
Nurgulceilk25 Eylul01 Temmuz58Istanbul24
LaMeilk16 Eylul04 Temmuzistanbul30
Gulden83ilk29 Eylul05 Temmuz53Kirklareli28
yesim832.bebek14 Eylul05 Temmuz53,5Y.disi28
DilaNazilk29 Eylul05 TemmuzTokat31
meleksen2.bebek01 Ekim07 Temmuz
centaurilk01 Ekim07 Temmuz51Ankara29
kelebeketkileriilk04
Ekim
10 Temmuz62Manisa26
feyzabilalilk04 Ekim13 Temmuz58Erzurum22
hly7ilk05 Ekim13 Temmuz23
topraksu_
ilk07 Ekim13 Temmuz
frozens
ilk
07 Ekim
13 Temmuz
52
Istanbul
31
gulgun
2.bebek08 Ekim14 Temmuz75Manisa
29
ERKUSHilk09 Ekim14 Temmuz57Istanbul
lonelinessilk07 Ekim14 Temmuz61Bursa27
hapsuu(Bahar)ilk11 Ekim16 Temmuz42Kibris28
luxxorilk10 Ekim16 Temmuz52Ankara28
son_eceilk10 Ekim 16 Temmuz55Ankara30
ferzancailk17 Ekim23 Temmuz61Konya28

Kizlar listeye eklenmek icin bana ozel mesaj atin lutfen Arada kaynayabilir

frozens ekledim canim seni

Çok teşekkürler ellerine sağlık.

Evet canım vajinal ultrasonla baktı çünkü daha çok küçük dedi. Tahminim Beta hcg 1500 civarıydı o gün. Sanırım 2000-3000 arası karından görülebiliyor.

Teşekkürler inşalah pıt pıtları duyarız.

bilgi için tesekkürler canım

DR DAN GELİYORUM YERLEŞME KANAMASINDAN ŞÜPHELENDİK İLK ANCAK KESE OLMADIĞI İÇİN ERKEN GEBELİK VEYA DIŞ GEBELİK OLABİLİR DEDİ DR KANDA bhcg DEĞERLERİNİ KONTROL ALTINA ALDI NOLCAK SİZCEEE KIZLAR Ç0K KORKUYORUM BEN KAYBETMEK İSTEMİYORUM..:KK43:(((

DR DAN GELİYORUM YERLEŞME KANAMASINDAN ŞÜPHELENDİK İLK ANCAK KESE OLMADIĞI İÇİN ERKEN GEBELİK VEYA DIŞ GEBELİK OLABİLİR DEDİ DR KANDA bhcg DEĞERLERİNİ KONTROL ALTINA ALDI NOLCAK SİZCEEE KIZLAR Ç0K KORKUYORUM BEN KAYBETMEK İSTEMİYORUM..:KK43:(((

canım oncelıkle sakin ol inşallah bebişin seninle kalacak ? adet gecıkelı ne kadar oldu senin ? vajınal ult. mı baktı? ilk degerın kac cıkmıstı ?

RUMUZ
KACINCI BEBEK
SAT
B.D.T.
DOGUM SEKLI
DOGUM
KILOSU VE BOYU
KILO
SEHIR
YAS
destiny555ilk24 Eylul01 Temmuz55Istanbul31
Nurgulceilk25 Eylul01 Temmuz58Istanbul24
LaMeilk16 Eylul04 Temmuzistanbul30
Gulden83ilk29 Eylul05 Temmuz53Kirklareli28
yesim832.bebek14 Eylul05 Temmuz53,5Y.disi28
DilaNazilk29 Eylul05 TemmuzTokat 31
meleksen2.bebek01 Ekim07 Temmuz
centaurilk01 Ekim07 Temmuz51Ankara29
kelebeketkileriilk04
Ekim
10 Temmuz62Manisa26
feyzabilalilk04 Ekim13 Temmuz58Erzurum22
hly7ilk05 Ekim13 Temmuz23
topraksu_ilk07 Ekim13 Temmuz
gulgun2.bebek08 Ekim14 Temmuz7529
ERKUSHilk09 Ekim14 Temmuz57Istanbul
lonelinessilk07 Ekim14 Temmuz61Bursa27
hapsuu(Bahar)ilk11 Ekim16 Temmuz42Kibris28
luxxor
ilk10 Ekim16 Temmuz52Ankara28
son_ece
ilk
10 Ekim
16 Temmuz
55
Ankara
30
ferzancailk17 Ekim23 Temmuz61Konya28

Kizlar listeye eklenmek icin bana ozel mesaj atin lutfen Arada kaynayabilir

sagol canim. benim vajinal oldugu halde cok guzsuzdu bebis ufak oldugu icin sen karindan baktiracaksan
biraz daha zaman alabilir gormen yada duyman. ins guzel haberlerini bekliyoruz canim
kan testini dr mu yap dedi. dr demediyse bence yaptirma kese gununu bekle ben oyle yapmistim.
zaten goruncek minik evi bebisin :)

sagol canim ya. ins sen beni gectin valla benim bebis cok tembel cikti yaw:))) sat i benden sonra olanlarin 40 i cikinca ben dogum yapacam herhalde :))) hadi hayirlisi
buz valla:KK60::KK60:. zaten 20 hazirandan ileri gide gide 5 temmuz olduk :))) ondanda cok emin degilim bizimki agir ama emin adimlarla ilerliyor sanirim

canim duzelttim 2 oldu boyle oluyor valla bende nedne oldu anlamadim.

eksik gedik varsa uyarin arkadaslar hatasiz kul olmuyor.

canım çok tşkr ederim ellerine emegine saglıkk

X