2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

RUMUZ
KACINCI BEBEK
SAT
B.D.T.
DOGUM SEKLI
DOGUM
KILOSU VE BOYU
KILO
SEHIR
YAS
Nurgulceilk25 Eylul01 Temmuz58Istanbul24
LaMeilk16 Eylul04 Temmuzistanbul30
Gulden83ilk29 Eylul05 Temmuz53Kirklareli28
yesim832.bebek14 Eylul05 Temmuz53,5Y.disi28
meleksen
2.bebek01 Ekim07 Temmuz
centaur
ilk
01 Ekim
07 Temmuz
51
Ankara
29
kelebeketkileriilk04
Ekim
10 Temmuz62Manisa26
feyzabilalilk04 Temmuz 13 Temmuz58Erzurum22
topraksu_ilk07 Ekim13 Temmuz
ERKUSHilk09 Ekim14 Temmuz57Istanbul
lonelinessilk07 Ekim14 Temmuz61Bursa27
hapsuu(Bahar)ilk11 Ekim16 Temmuz42Kibris28
luxxorilk10 Ekim16 Temmuz52Ankara28
ferzanca
ilk
17 Ekim
23 Temmuz
61
Konya
28

Kizlar listeye eklenmek icin bana ozel mesaj atin lutfen Arada kaynayabilir

ekledim

centaur duzelttim canim

benim sat yanlış olmuş 4 temmuz değil 4 ekim :)

Canım hayırlı olsun.Allah tamamına erdirsin. direkt kan testi mi yaptırdın yoksa evde idrar testinde de belli olmuş muydu??

Saol cnm walla idrar testi yaptım ama 5 kişiden 3 ü silik çizgi dedi 2 si hyr negatif dedi çok belirsiz hatta şaşı bakınca görülebilen bir çizgi var gibiydi bende emin olayım diye kan testi yaptırdım p,oda pozitif çıktı...şimdide keseyi görmeyi bekliyorum:)))

sağol canım ya çimiferahlattın vallla. Ben kesinlikle olumsuz hiçbir düşünceyi aklıma dahi getirmemeye çalışıyorum Allah'tan ve meleklerimden yardım istiyorum inşallah sağlıkla doğum yapacağız. bazen doktorların bile söylediklerine karşı gerçekleşiyor mucizeler demekki...

aa onu bilmiyorum ben direkt kendi yaşımın karşılığına baktım kendi doğumuma mı bakacağım bebeğin doğumuna mı anlamadım?

kendininkine ekleyeceksin canım.

bende cok iştahlıydım hatta 5 günde 1 kilo aldım:KK25:

kızar cinsiyet için bide buraya bakın Google Google Translate

kendinizin ve eşinizin doğum tarihini ve son satınızı yazıyorsunuz...pe ile başlayan yere tıklıyosunuz..o size doğacak bebeğinizin cinsiyetini söylüyor.
aboyka kız, manynk erkek demek:KK53:

benm erkek çıktı.. çindede rustada:KK1:

denedim bunda da kız çıktı:)

sagolun arkadaslar hepınıze cok tsk edıyorum,ınslh en kısa zamanda tekrar hamıle kalır sag salım kucagıma alırım...suan da zaten kucuk bır bebegım var henuz 6 aylık..ıkıncı surprız olmustu bıze ama nasıp degılmıs..

iyi akşamlar
ben daha doğru düzgün bir kadın doğum doktoruna gidemedim erzurumun bir ilçesinde öğretmenim ve ilçede haliyle kadın doğum doktoru yok ve merkezde de hangi doktor iyidir bilemiyorum listede erzurumdan kimse yok ama sağdan soldan birşey duymuş olan varsa paylaşırsa çok sevinirim :))

kendininkine ekleyeceksin canım.

öyle bir şey yazmıyor canım hiç bir çin takviminin altında direkt hamile kaldığın yaşı karşılaştırıyorsun. yanlış biliyor olabilri misin? çünkü annemin üstünde denedik bana hamileliğindeki yaşı ve ayı ile karşılaşınca kız, kardeşiminki de erkek çıkı ki doğru yani sağlaması?? emin olamadım şimdi:KK49: hayılısı olsun sağlıklı olsun da hepiciği

Saol cnm walla idrar testi yaptım ama 5 kişiden 3 ü silik çizgi dedi 2 si hyr negatif dedi çok belirsiz hatta şaşı bakınca görülebilen bir çizgi var gibiydi bende emin olayım diye kan testi yaptırdım p,oda pozitif çıktı...şimdide keseyi görmeyi bekliyorum:)))

Zaten silik milik de olsa o bir yaşam belirtisi sonuçta:) Hayırlısı olsun canım ,Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inş.

Zaten silik milik de olsa o bir yaşam belirtisi sonuçta:) Hayırlısı olsun canım ,Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inş.

Aminnnnn Hepimizinki inşallah heyecanı mutluluğu çok başka şükürler olsun bu güzzelliği yaşatan rabbime...inşallah bekleyen isteyen olmayan herkese nasip etsin...Senin Bebiş ne alemde??

Aminnnnn Hepimizinki inşallah heyecanı mutluluğu çok başka şükürler olsun bu güzzelliği yaşatan rabbime...inşallah bekleyen isteyen olmayan herkese nasip etsin...Senin Bebiş ne alemde??

Canım ben henüz hamile değilim. Yani bat ım 11 kasımdı ama regl olmadım. test yaptım evde negatif. bir kaç gün daha bekleyip kan testi yaptırırım. bakalım gelen giden olmazsa:))))

öyle bir şey yazmıyor canım hiç bir çin takviminin altında direkt hamile kaldığın yaşı karşılaştırıyorsun. yanlış biliyor olabilri misin? çünkü annemin üstünde denedik bana hamileliğindeki yaşı ve ayı ile karşılaşınca kız, kardeşiminki de erkek çıkı ki doğru yani sağlaması?? emin olamadım şimdi:KK49: hayılısı olsun sağlıklı olsun da hepiciği

in Takvimi ile Bebek Cinsiyeti Tahmini, in Takvimi Hesaplama, Doum Ya

RUMUZ
KACINCI BEBEK
SAT
B.D.T.
DOGUM SEKLI
DOGUM
KILOSU VE BOYU
KILO
SEHIR
YAS
destiny555ilk24 Eylul01 Temmuz55Istanbul31
DilaNazilk29 Eylul05 TemmuzTokat 31
meleksen2.bebek01 Ekim07 Temmuz
centaurilk01 Ekim07 Temmuz51Ankara29
kelebeketkileriilk04
Ekim
10 Temmuz62Manisa26
feyzabilalilk04 Ekim13 Temmuz58Erzurum22
hly7ilk05 Ekim13 Temmuz23
gulgun2.bebek08 Ekim14 Temmuz7529
luxxor
ilk10 Ekim16 Temmuz52Ankara28
son_ece
ilk
10 Ekim
16 Temmuz
55
Ankara
30
ferzancailk17 Ekim23 Temmuz61Konya28

Canim kalp atisini duymussun bebisin cok sevindim. Bende bh hafta keseyi gorurum insallah sali gunu tekrar?kan testi yapicam carsamba yada cuma gunude dr gidicem . Dr vajinal ult. Yapmayacagini soyledi ilk haftalarda insallah gormeyibasaririz diger turlu.
sagol canim. benim vajinal oldugu halde cok guzsuzdu bebis ufak oldugu icin sen karindan baktiracaksan
biraz daha zaman alabilir gormen yada duyman. ins guzel haberlerini bekliyoruz canim
kan testini dr mu yap dedi. dr demediyse bence yaptirma kese gununu bekle ben oyle yapmistim.
zaten goruncek minik evi bebisin :)
yeşim canımm bende cok sevindim inşallah haftaya bende duyucam bebişimin pıtpıtlarını:KK16:

hapsuu canım ben cok fenayım yaa çok acıktım ama yemek yiyemiyorum:KK43:
sagol canim ya. ins sen beni gectin valla benim bebis cok tembel cikti yaw:))) sat i benden sonra olanlarin 40 i cikinca ben dogum yapacam herhalde :))) hadi hayirlisi
olmass kabul etmiyos
gununu bekle :))

hıı tamam,büzerim artık bende bi taraflarımı:KK1:
buz valla:KK60::KK60:. zaten 20 hazirandan ileri gide gide 5 temmuz olduk :))) ondanda cok emin degilim bizimki agir ama emin adimlarla ilerliyor sanirim
yeşim canım sabah beni eklemiştin şimdi neden ismim yok neden sildin canım beni
canim duzelttim 2 oldu boyle oluyor valla bende nedne oldu anlamadim.

eksik gedik varsa uyarin arkadaslar hatasiz kul olmuyor.

RUMUZ
KACINCI BEBEK
SAT
B.D.T.
DOGUM SEKLI
DOGUM
KILOSU VE BOYU
KILO
SEHIR
YAS
DilaNazilk29 Eylul05 TemmuzTokat31
kelebeketkileriilk04
Ekim
10 Temmuz62Manisa26
topraksu_
ilk07 Ekim13 Temmuz
frozens
ilk
07 Ekim
13 Temmuz
52
Istanbul
31
gulgun
2.bebek08 Ekim14 Temmuz75Manisa
29
son_eceilk10 Ekim 16 Temmuz55Ankara30

frozens ekledim canim seni
benim sat yanlış olmuş 4 temmuz değil 4 ekim :)
Duzelttim canim
Canım evet ya aynıydı bizim o kadar çok sevindim ki senin adına...Allah tamamına erdirsin...Ben de çok karışığım ya ne yapacağımı şaşrıdrım. Cuma regl gelmedi c.tesi yok pazar yok.bu saat oldu gelmedi. Cuma dan itibaren her sabah test yaptım dedim silik de olsa çıkar mı acaba diye. hiç silik milik bi 2. çizgi yok. aynı marka testle bir arkadaşım da bebek düşünüyodu onunkini de yaptık hatta batınıdan 4 gün önce 2. çizgi silik çıktı. Ben de anlamadım testte de bi sorun yok. Hayırlısı bakalım biraz daha bekleyeyim bakalım. kasıklarım ağrıyor.ama hiç leke gelmedi daha...bakalım gelişmeleri yazarım. Acaba testte çıkmama ihtimali var mı???????bilgi verirseniz seviniriöm...
gec dollenmeyse gorunmez canim.
benım neden mıdem bulanmıyor ki,allalla,sen kaçıncı haftasındasın canım gebeliğinin
ne kadar sanslisin iste. benimde daha baslamadi ufak ufak tiksinmeler var sadece.
canım tam 7 oldum bugün..
benimde hiç bulanmıyoduki.. ilk bugün oldu kaynanamlarda.. espiri yaptım kocama annanler bende mide bulantısı yaptı diye :KK50:
sabahpatates yedim sadece.. öglende iki dişlim börek.. balık yemedik ne zmndır dedim balık almış hazır ızgara yaptırmış. onuda zorla yedim ekmekle ama bi lokma :KK50:
herşey kokuyo.. kusturmuyo beni ama midem bi tuhaf oluyo bogazım dolu gibi yiyemiyorum:KK50:
seni cok iyi anliyorum canim. cok zorluyor o bulantilar insani ama geciyor dayanmaya calis tuzlu seyler ye. kuru ekmekte dene iyi geliyormus
Teşekkür ederim hayırlısı ile büyüsün bebişlerimiz inş, şehir MANİSA canım

ekledim canim.

RUMUZ
KACINCI BEBEK
SAT
B.D.T.
DOGUM SEKLI
DOGUM
KILOSU VE BOYU
KILO
SEHIR
YAS
DilaNazilk29 Eylul05 TemmuzTokat31
kelebeketkileriilk04
Ekim
10 Temmuz62Manisa26
frozensilk07 Ekim 13 Temmuz52Istanbul31
gulgun2.bebek08 Ekim14 Temmuz75Manisa29
son_eceilk10 Ekim16 Temmuz55Ankara30

listenin son hali kizlar

MErhaba kizlar
listede eksik yada yanlislar varsa uyarin lutfen

ben bu sabah cok zor kalktim yataktan yani Defne olmasa aksama kadar yatabilirdim
kalktik kahvalti yaptik ev yine ana baba gunu gibiydi kendimi yormadan topladim biraz birde supurdum
zorla birde corba yaptim oglende yesin diye kizcegizim.
ilk hamilelik vallaha sultanlikmis hep diyorum ya uykun geldi uyu canin yemek yapmak istemedi yapma
ama 2. gebelikte sorumluluk cokmus dr yorma dedi kendini dinlen dedi oda ne mumkun
esim haftasonu yardim ediyor gerci ama kizim ufak evin anasini hemencecik aglativeriyor.
dayanmiyor birsey yani. bu sabah yataktan kendimi kazidim resmen diyorum keske annem yanimda olsa
Defneye o bakardi bende yatardim :KK43:((

günaydınnnnnnnnnn:KK3::KK3:

ben bu sabah 6da karnımın gurultusuna uyandım :KK1::KK1: yanii akşamda o kadar yemiştim halbuki ama acıkmışımmm uykumdan uyanacak kadar hmde :KK1::KK1: kalktım bişiler yedim sonra uykum kaçtı hala ayaktayım kocamı gönderdim şimdide buralarda takılıorum ama uykum geldi :KK1:

MErhaba kizlar
listede eksik yada yanlislar varsa uyarin lutfen

ben bu sabah cok zor kalktim yataktan yani Defne olmasa aksama kadar yatabilirdim
kalktik kahvalti yaptik ev yine ana baba gunu gibiydi kendimi yormadan topladim biraz birde supurdum
zorla birde corba yaptim oglende yesin diye kizcegizim.
ilk hamilelik vallaha sultanlikmis hep diyorum ya uykun geldi uyu canin yemek yapmak istemedi yapma
ama 2. gebelikte sorumluluk cokmus dr yorma dedi kendini dinlen dedi oda ne mumkun
esim haftasonu yardim ediyor gerci ama kizim ufak evin anasini hemencecik aglativeriyor.
dayanmiyor birsey yani. bu sabah yataktan kendimi kazidim resmen diyorum keske annem yanimda olsa
Defneye o bakardi bende yatardim :KK43:((

canım günaydın ailenden uzakta olman zor peki kısa süreliğne olsada annen yanına gelemıyormu ?? canım kan testını dr ıstemedı ben yaptırıcam deger artımı dıye ya eger degerının artıgını gormezsem ıcım rahhat etmiycek senin gibi sabırlı deilim en azından degerler tamamsa bekleyebılırım keseyı gormek ıcın sabredebılırım gıbıme gelıyo sımdı hamılemıyım acaba dustumu deger yoksa dıye kendı kendımı yiyorum resmen

canım günaydın ailenden uzakta olman zor peki kısa süreliğne olsada annen yanına gelemıyormu ?? canım kan testını dr ıstemedı ben yaptırıcam deger artımı dıye ya eger degerının artıgını gormezsem ıcım rahhat etmiycek senin gibi sabırlı deilim en azından degerler tamamsa bekleyebılırım keseyı gormek ıcın sabredebılırım gıbıme gelıyo sımdı hamılemıyım acaba dustumu deger yoksa dıye kendı kendımı yiyorum resmen

maalesef annemin gelmesi cok zor

kanaman yada lekelenme olmadiysa korkma canm ama yine rahat edicek icim dersen yaptir testi

X