2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

yapariz tatlim bir birimize gostere gostere burdan yapariz
ben su leylekliyi istiyorum cok hosuma giti birde kolaya benziyo arisma bize gosterir yapamadigimizi
ben pike bataniyesi yapmak istiyorum beeyaz insallah yaparim alt acma yastigila

canim bebegin bezlerini koymak icin torba galiba

ben bi arismaya sorayim pike yapilan kumasa kanavce isleye bilirim mi beyaz guzel soyle denerim yapmaya
benim esim biliyo yapmaya ondan ara sira yardim isterim

canim bebegin bezlerini koymak icin torba galiba

ben bi arismaya sorayim pike yapilan kumasa kanavce isleye bilirim mi beyaz guzel soyle denerim yapmaya
benim esim biliyo yapmaya ondan ara sira yardim isterim

evet netten baktımda öyleymiş:) negüzel bilen eşin var yaparsn ozaman:))

doktora giden arkadaslardan ses yok mu anneler:)?

ben flamekissi biliorum ama digerlerinden gelen olmadi sanirim

hoşgeldin cnmm tatilin ii geçmesine sevindimmm meleğimizde iiymiş :)

zengin olmak heee :)

bu arada kanaviçelerine bende bayıldımmmm

,
benim 2 arkadaşımın oğulları yengeç burcu, hiç sıkıntı yaşatmayan uysal bebişler oluyorlarmış, şanslıyız inşallah tutarsa :)

size yeğenim ve hediyelik bazı bebişler için eklediğim etaminleri eklim :)
inşallah benimkilerde bitince böle cici olur

http://www.kadinlarkulubu.com/kendi-el-emeklerimiz/172407-tubilikin-kanaviceleri.html

canım ellerine sağlık çok güzeller :)

canım benim eşim de şehir dışında 15 gündür o yüzden sordum. salı günü gelecek benim ki. senin ailen yakınında sanırım, benim ise bu şehirde kimsem yok, çok zor oluyor gerçekten , önceden yaptıkları bir proje için gitti şimdi normalde çok çıkmaz böyle ama şansımıza evlendikten 1 ay sonra bu proje başlamıştı ve 8 ay falan ayda 1 2 defa görüşerek idare etmemiz gerekti. inşallah bu son olur

kizlar ben bugun camlari ciflim sunu yapim derken kendimi yordum mu ne kendimi cok kotu hisediyorum
hic olmayan mide bunaltim var suanda basim agriyo hic bisi yapasim yok kizim uyuyo bende az dinleniyorum
simdi 1 haftayi iple cekiyorum aklimda hep bebegi gormek var 12 haftalik kizimi gormeye gitimizde esimle
o kadar gulmustuk o kadar mutlu olmustuk ki kendini zip zip atmasi yokmu bizi cok mutlu etmisti
simdi bu bebegimizide saglikla gorsek birde ozge bey bize cinsiyeti soylerse aman haftaya cumatresi deymesin kimse keyfimize

canım peki biz 12 haftalıkken hissedebiliyor muyuz

Hastaneye gelmiştik arabadan inmeden yemiştim. 10-15 dk sonra falan ultrasona girdik. Canım benim inşaALLAH kıpır kıpır olurda dedeyi anneanneyi babayı heyecanlandırır bebişin:)

inşallah canım ya bakalım daha var 30 aralıkta gideceğiz
günaydın kızlar,ben gittikçe kötüye gidiyorum var bunda bı yanlıslık.bu kadar mıdem bulanmadı daha once.11+3 um yavaş yavaş geçeceği yerde şiddetlendi.normal mi bu

canım benim yaa çok zor gerçekten ben de bir iyi oluyorum bir kötü valla dengem filan kalmadı. Bugün hele mal gibiyim ayağa kalkınca başım ağrıyo sabahtan beri sadece yoğurt ekmek yiyebildim. Böyle zamanlarda bebeğimin doğduğunu onu kucağımda tutttuğumu hayal ediyorum

merhaba kizlar ay bugun 11 haftayi doldurduk derken benim bunalti portledi satlerdir oguruyorum
bugun camlari fisledim temizlik yaptim ondanmi portledi ne kendimi kotu hisediyorum ilk defa bu kadar
yemek yapmadim firina sandvic aticam halim yok valahi

doktor kontrolunden heycandan daha yazamamistir arkadaslar insallah guzel haberlerle gelirler

ayy cnm kıyamam yaa tenızlıktekı kokulardan olmustur muhtemelen bnada oyle oluyo cunku temızlık falan yapınca oguruyorum hep.Konturoller nasıl gıttı acaba arkadasların benımde bu hafta

dıkkT et cnm bence o kdr yorma kendını esın yardımcı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…