2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

bende şoka uğradım canım ense kalınlığı niyetiyle gittik korka korka ne öğrendik geldik.:)) oğluşum annesine doğum günü hediyesi verdi teyzesi :)) inş. sende öğrenirsin en kısa zamanda.

canım çok sevindim... gerçekten süpriz olmuş sana....
belki bizde 2 hafta sonraki kontrolümüzde öğreniriz.....

kızlar anca fırsat bulabildim geçmişi okudum mide bulantıları hariç bi sorun yaşayan yok çok şükür.bende pazartesi günü hormon testi yaptıracağım daha önce yaptırdığımda yüksek çıkmıştı doktorum 2 hafta sonra tekrar bakalım demişti hala aynıysa tedaviye başlayalım dedi umarım bu defa olması gerektiği gibi çıkar.hepinize iyi geceler.

günaydin temmuz anneleri..bugün cumartesi ve calisan anneler insallah evlerinde dinlenebiliyorlardir..

ben bu gece hic uyuyamadim kalkayim da bi topigimize bakayim dedim..herkese iyi haftasonlari

günaydın buba'cım
bende hiç uyuyamadım bu gece. bakıyım bizim anneler napmış dedim ama pek de ilerlememiş sayfalar :)
ben bu gün saat 10 da doktora gidicem, heyecandan uyuyamıyorum bi de aç karnına gel demişti. bir iki bişey yesem nolur ki ?

günaydin canimcim..sen de bendensin..ben de türkiye heyecaniyla sanirim uyuyamiyorum:)

ay ne güzel bugun bebisini göreceksin demekki güzel haberlerle gel insallah..teyzelerinden selam söyle

canim vardir doktorun bi bildigi ona göre tahlil yapacaktir belki..dayanabiliyorsan dayan bence.yanina bi iki bise al, tahlil v.s sonunda atarsin hemencecik agzina..

günaydin canimcim..sen de bendensin..ben de türkiye heyecaniyla sanirim uyuyamiyorum:)

ay ne güzel bugun bebisini göreceksin demekki güzel haberlerle gel insallah..teyzelerinden selam söyle

söylerim cnm, öyle meraklı ve heyecanlıyım ki, off, geceden beri dönüyorum. ayy artık doğuma nasıl giderim hiç bilmiyorum
midem çok kötü, su içiyorum biraz nomale dönüyo sonra tekrar aynı. sabredebildiğim kadar edeyim bakalım

günaydın herkese
gününüz güzel geçsin sıkıntınız olmasın
bebeleriniz kuşlarını hemen göstersin inş. :)

canım eşin neredeki?

iş için kazakistana gitti pazartesi dönecek inş.

Kızlar meme uçlarında kuruma ve pul pul dökülme yaşayan varmı?

bende yok şuan

yaa kızlar biri benım kocişimede akıl versınn azıcık heveslensın oda yaa offf hiç heves yok benımkınde yaa

dövelim mi
zamanla olacaktır sabır canım

günaydin temmuz anneleri..bugün cumartesi ve calisan anneler insallah evlerinde dinlenebiliyorlardir..

ben bu gece hic uyuyamadim kalkayim da bi topigimize bakayim dedim..herkese iyi haftasonlari

ben bugünde çalışıyorum

bu gece bende hiç uyuyamadım
önceden yastığa başını koyan ben şimdi gece yarısı uyanayım uzunca süre uyuyamıyorum çok sıkıcı
yeğenimle aynı odadayız gece burnum aktı silermisin teyze susadım gel mutfaga gidelim
gidince süt yapsana derken uykum iyice açıldı 4tü saat, en son baktığımda 5,30 olmuştu ben hala cin :)

Son düzenleme:
ya ben iki gecedir babannemi görüyorum rüyamda
ilk gece babannemin doğum günüymüş elimizde pasta gidiyoruz onlara
dün gecede babannem yoğun bakımdaymış ona gidiyoruz babama nasıl söylemicez onu konuşuoz fln

tabirlere baktım rüyada babanne görmek uzun ömre ve zengin olmaya işaretmiş

bende daha cok duskun olmaya basladım esıme onun bana duskun olucagı yerde tam tersı oldu bende kesıcem artık ona olan duskunlugumu kı anlasın azcık

canım üzülme benım eşimde ilk hamileliğimde hiç hamıle değilmişim gibi davranır şımartmazdı beni aynı senın gibi bende isterdım beklerdim doğum oldu tam baba oldu şimdi dıyor ben hamileliklerde bişey anlamıyorum hissetmıyorum hele doğsun ozaman kucağıma alınca anlıyorum baba olduğumu dıyor.
oğluma her daim seni seviyorum bebeğim, bana öyle der durur yazık kıyamam neistersek yapar işten gelir yorgun yorgun oğlumla alt üst boğuşurlar çok güzel bişey sizinde öyle olur az sabır
benım bu hamileliğimdede yıne aynı mesela eşim ama olsun bılıyorumki doğunca çokdaha süper olacak
buarada benım bulantımda tam gaz devam mıde yanmam falan off bi gecse inş.9.haftamdayım bende
primadan hedıyem gelmiş almamı söyledıler henüz almadım

Günaydın..

Bir doktor randevusu öncesi heyecanı daha benimle:)Sabah uyuyamadım.Şimdi de zaman geçmek bilmiyor.En son 8+5 de görmüştüm kuzumu,Şimdi 10+5 olduk.Babası son ultrasonda çok anlayamamıştı umarım kuzusu daha da büyüyüp bize kendini gösterir.

Umarım güzel haberlerle yanınızda olurum.Daha çoookk var randevuya..

hihihhi güzel heyecan bunnar
ben böyle olmamak için sabah 9a alıom randevumu :)
bitek bundan sonrakini cumartesi gününe 3ten sonraya alacağım çünkü annemide götürmek istiyorum
sabah erken olunca onun gelmesi zor

gunaydin kizlar nasilsiniz

bugun bebislerini gorucek arkadaslara insallah saglikla iyi haberlerle gelirsiniz minikleriniz kocaman olmustur

bende aksam esime haftaya cumatresi gidelim deedim bana da artik gunler gecmez bu hafta

kizimla kahvalti edelim miz miz laniyo cadi

bu arada 11 haftamizi doldurduk 12 baslicaz ay buyuyozz

Son düzenleme:
kahvaltimizi etik simdi de temizlik var kizim 2 gundur cok mizmiz kizlar ya birde herseye hayir hayir demeyi ogrendi
aksam bi agliyo esim sat 9 da aldi az disariya cikardi hic boyle yapmaz di bu ara cok cadilasti

gece 3 defa tolete kalkiyorum deli gibi idrara sikismis kizlar sizde de oluyomu karnima bi agri giriyo uyurken hemen kalkip
gidiyorum tolete yapinca agrim geciyo bu haftadan sonra idrar azalir her halde bende

canım bol su iç sıkışık ol yani birde muayeneye girmeden evvelinde çikolata ye bebek hareketli olsun ki her bir yerini göresin. benim paşam çok kıpır kıpırdır parmaklarını bile saydı dr. çok net gördüm vücudunu.

Su içip giriyorumda,çikolata olayını iyi dedin canım:)çantama bi tane atayım girmeden yiyeyim..Cinsiyeti öğrendiğin haftan tam neydi.?Bir umut bende beklenti içerisindeyim..

canım bende hala devam ediyor o kadar uykuluyken bile gözlerim yarı açık 3 defa en az bende gidiyorum ama çok su içiyorum. suyu azaltırsam kalkmıyorum ama bebeğim için su çok önemli kalkmamak için kesemem.
bu arada kızın içinde eşin kulağına ezan okusun çok etkili.

"Ya Mukît" ismini 7 kere bir boş kaba okusa ve o kabı su ile doldurup o kötü huylu çocuğuna içirse Allah'ın izniyle o çocuğun huyu güzelleşir.

kızlar herkese günaydın dün gün boyu iyiyim diye kendime nazar değdirdim sanırım akşam annemlere gitmiştik yemeklerden yiyebildim ama bir iki saat sonra ilk defa kustum çok kötüydü. İki hafta sonra midem sanırım sıcak ve sulu yemekleri kaldırmadı azönce kalktım yataktan ve çooook bulanıyordu midem ilaç aldım Rabbim bu zmanları kolay geçirmemizi nasip etsin inşallah.

Bugün doktor randevusu olanlar varmış hadi bakalım şansınız bol olsun ki bebiklerinizi en güzel şekilde görün

benim ilk zamanlar gece tuvalete çıkmam daha sıktı fakat artık eskisi kadar çok su içemediğim için azldı biraz

çikolatayı ultrasondan kaç dk önce yemek gerekiyor? bir dahaki randevuya annem de gelmek istiyordu şimdi babamı da çağırdı yanına Allahım eşim ben annem babam cümbür cemaat gireceğiz doktorun odasına :26:

canim 2 gundur boyle hic boyle huylu dildi kizim 2 guundur hayir hayir hep agzinda

bende tum gun cok su iciyorum ama yaticagim zaman pek icmiyorum gece cok agri yapiyo diye gunduz 2 litreden fazla iciyorum su

kizlar erken haftalarda cinsiyet ogrenen arkadaslar cok sanslilar bazi doktorlar goremem deyip bakmiyo bile
dun haziran annesi 13 haftada doktora cinsiyeti sormus doktor daha erken demis bakmamis bile salak mi ne
ben kizim dan biliyorum her doktor sevmiyo erken soylemeyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…