2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

aaaaaaaa ıns cnm yaa ıns ALLAH gonlumuze gore versın.Bu arada kızlar bıse dıcem sıze.Kocam dun dıo artık sexı camasırlar gıymıosun dıo ama usuyorum napayım gıyesımde gelmıyo acıkcası.Hamıle ıcın varmı acaba sexı iç gıyımler

senın bebek ne kdr lık kı karnın sısmemıstır normallerı de olur bence yanı ?

kesin vardır canım nette bir araştır istersen, sein gidi seni

canım bana şuanda ne hissedersek hissedelim muhakkak zararı vardır gibi geliyor gel el ele verip kurtulalım bundan 1 hafta dayansak atlatırız

İnan bunu konusurken bıle canım cekıyor ama artık kendımı frenlıyorum en azından az ıcıyorum ya ben de sıgaraya aşeriyorsam :) sacmaladım dı mı?

kızlar karnım sısmedı de aksam yemeklerden sonra cıkıo 6 aylık gıbı oluyorum ozaman ıste gelmıyo gecelıklerım dar oldukları için vucuduma yapısıo yaa uatndım ayy nette de yok dogru duzgun bısıler

İnan bunu konusurken bıle canım cekıyor ama artık kendımı frenlıyorum en azından az ıcıyorum ya ben de sıgaraya aşeriyorsam :) sacmaladım dı mı?

canım sen de biliyorsun sonuçta ben de biliyroum ki çok zararlı, aşermeye gelince benim kendimde gördüğüm kesinlikle aşerdiğim çünkü şimdiye kadar bırakmak için hiç bu kadar zorlanmadım. ama aşerdik diye içemizdense içmememiz daha mantıklı geliyor

ne tatlı keske benım karnım da cıksa aksıne dar gıyerım benım eşım de sana bahcıvan alalım dıyor :) memleke gıdınce alacagım

superr bende ıstıyorum bıtane bahcıvan harıka olucak kızlar yaaa karnım şışsın ıstıyorum artık kocaman olsun

Ben ne ısteyıp ne ıstemedıgımı bılemıyorum erken oldu ama oldu :S anneme dedıgınde kızıyor haklı hazırlıksızdım... 7 senedır bekledık bırbırımızı esımle yenı kavustuk hemen meyve verdık Rabbım bılır tabıı beraber buyuruz napalım Allahım bana yardım etsın ... doktor bıle bulamadıgımız su yerde

cnm takma kafana biz biraz pimpirikliyiz yoksa eskıden ınsanlar doktora gıtmeden doguruyomus.Biz ustune dusuyoruzda ondan.Bende hemen evlendım cocuk oldu hazırlıksız yakalandık fena hemde yasda 22 benım esas bız beraber buyucez gıbı gorunuyo

Kıyamam cok kucuksun neyse saglıkla gelsın az once anneme dıyorum nasıl bakacagım ya ben dıyorum telefonda ... hıc merak etme onlar kendılerıne baktırıyorlar dıyor

Kıyamam cok kucuksun neyse saglıkla gelsın az once anneme dıyorum nasıl bakacagım ya ben dıyorum telefonda ... hıc merak etme onlar kendılerıne baktırıyorlar dıyor

aynen öyle cnm kendıne baktırıyolar ve kendı kendıne buyuyolar kardeslerımı ben buyuttum pekte zor dııldı bakalım bunda nasıl olucak

canim benim ne kizimda ne bu bebiste hic kanamam bisim olmadi

yemek yiyoduk kusura bakma yazamadim

ben kizimi 13 haftadan sonra hisetmeye baslamistim ama 16 haftadan sonra baba bile hisediyo bebisin tepiklerini

bu bebegi gunde 1 defa veya 2 defa hisediyorum doguma yakin kizlar kizim kkarnimi koparcak gibi iterdi ayagi cikardi karnima

bizde cumartesi haftaya doktordayiz tey tey

canim 22 yas gunumde kizim 1 aylikti tam simdi 24 yasinda 2 bebegim olucak :)

Son düzenleme:

az kalmış o zaman benimkine de inşallah bizlerde biran önce hissederiz canım. şu hani bir arkadaşın avatarı var annenin karnından bebeğin ayağı gözüküyor, çle o kadar net olmasa da dışardan belli oluyormu tekmeledikleri zaman canım

24 yasında 2 bebek ben 26 yasındayım ve erken dıyorum uzuluyorum

amın cnm ALLAH kımseyı sevdııgınden ayırmasın.Ayy cnmm cok sevındım yaa bazen bende sag tarafımda hıssedıyorum bebegı garıp oluyorum hemen anlıyorum bebeışın kıpırdadıgını muhtesem bısey ins.Herkes hısseder bebısını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…