2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

kımse yokkkk nerede bu temmuz annelerı yaa :KK43: herkes kosusturuyo galıba canlarım benım :KK49:

sen nerdesin canim biz tum gun elimiz deydikce yaziyoruz nasilsin doktor kontrolun ne zaman canim
benim komsuma 12 haftalik erkek demisler bebegi erkek simdi 1 yasina yeni girdi bana sana da der doktor 12 haftada gidince bebegin errkekkse diyo ama kimse sansli dil bazi arkadaslar gibi gecen gorumceme doktor 12 haftada gitiginde daha beli olmaz demis ozel giti halde
16 haftada erkek dedi gorumcemde zaten hic cinsiyeti merak etmiyodu:KK53:

Cinsıyet konusunu konusmussunuz benım erkek kardesımı de annem erken ogrenmıstı ama kısıden kısıye degısıyor bence gec ogrenenler de var tanıdıklarım hayırlısı olsun bakalım :emir_bebek:

canim neye aserdigimi bilmiyorum kizimda canim cekti bisi yememisim kizimin gogsunde kahverengi leke var
bisi canin cekmis cok yememisin diyolar gerci sacma canim batil inan sen avucunu yala kotu dusunme bisi olmaz:KK19:

canim neye aserdigimi bilmiyorum kizimda canim cekti bisi yememisim kizimin gogsunde kahverengi leke var
bisi canin cekmis cok yememisin diyolar gerci sacma canim batil inan sen avucunu yala kotu dusunme bisi olmaz:KK19:

bır sey soracagım kızına hamılelıgının ılk aylarında hıc az mıktarda kanaman oldu mu ?

Yenmesı gerekıyormuş büyükler öyle der neye aşerdin canım ben aşermiyorum da :emir_bebek:

kızlar herkesin bulabileceği birşey olduğu için yazacağım neyer aşerdiğimi, küçükkken birgün deniz kenarında -denizden çıkıncada insan çok acıkır ya- işte öyle bir anda kardeşim oradaki bir bakkadan bildiğiniz ekmek arası salam almıştı. devamlı gözümün önüne geliyor, normalde hiç tercih etmeyeceğim bişey ki bizim eve çok sağlıklı bulmadığımız için salam sosis falan girmez hiç, ekmek derseniz sırf karbonhidrat salam derseniz çiğ et yemek istemiyorum, hakkımı yememekten yana kullanıyorum. bende de var o kahverengi lekelerden koltuğumun altında bir tane. ben de pek bişey olacağına inanmıyorum

bır sey soracagım kızına hamılelıgının ılk aylarında hıc az mıktarda kanaman oldu mu ?

cnmm doktorlar bıle cnnın cektıgını mutlaka ye dıo sıgara bıle canın cekınce ıc dıolar demkke mutlaka can cekınce yapılması lazım.Bu arada benım kanamam olmustu 2 gun boyunca..

cnmm doktorlar bıle cnnın cektıgını mutlaka ye dıo sıgara bıle canın cekınce ıc dıolar demkke mutlaka can cekınce yapılması lazım.Bu arada benım kanamam olmustu 2 gun boyunca..

evet öyle diyormuş bazı dr.lar ama açıkçası özellikle sigara konusunda bu şekilde konuşan dr.lara çok sinir oluyorum:KK47:

be3nde sınır oluyorum valaa.Ay yok cnm daha bellı dııl cınsıyetımız bu hafta ıns.ögrenırız ama karnbım falan sısmıyo benım hıc yaaa

ıkımızde hala kullanıyoruz sanırım

canım dün öğle yemeğinden sonra kullandım o zamandan beri kullanmıyorum. ama çok zorlanıyorum. bir de canım ben de önceden hiç olmazdı şimdi bir tanede içsem kalbimde çarpıntı oluyor, içmicem bir daha inşallah

Son düzenleme:
be3nde sınır oluyorum valaa.Ay yok cnm daha bellı dııl cınsıyetımız bu hafta ıns.ögrenırız ama karnbım falan sısmıyo benım hıc yaaa

Ya sımdı bı yere varmaya calısacaktım da ondan sordum sımdı benım bı kere bı damla kanamam oldu ,kuzenımın de olmus aynen onun bebısı kız, amcamın gelınının de olmustu onun da kız ... acaba dıyor annem senınkı de mı kız :) :KK52:

X