2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlarnasılız bakalım bugün? Ay ben çok şükür sihirli değnek değmişçesine iyiyim bu gün hatta 2 haftadır ilk defa öğlen sulu yemek bile yiyebildim yemekhanede çok şükür. Dün berbattım ama

3 ayımı bitireyim,bende öyle koyayım diyorum:)

Düşük tansiyonda,düşük şekerde baş ağrısı yapar canım.Benim tansiyonm hep düşüktür.Tuzlu ayran içebilirsin.Hem bebeğinin kalsiyum ihtiyacınıda karşılamış olursun.

Canım bende çok şükür bugünlerde çok iyiyim.Mide bulantılarım kalmadı.Meğer ilaçlarım beni mahvediyormuş.Gece yatarken içiyorum o yüzden.Bakalım doktorum bu duruma ne diyecek.Bende bugün ilk defa tek başıma dışarı çıkıp sağlık ocağına ve markete gittim.Moral açısından iyi geldi..

canım inşallah gerçmiştir bulantıların en çok bulantılı günün böyle oldun dilerim.

Kızlar facede hazıran annelerıne bakıyodum da prımadan gelen paketlerının ıcınden
gıyısılerı ceklerı hep almıslar kutuda bazı seyler cıkmıs ne kadar kotuler ya ınsanların kutusunu acık alıyolar hedıyelerı yazık

aaa bunu keşfetmen de iyi olmuş canım erkenden. Ne ilacı alıyordun ki sen? Sonuçta gece de olsa alıyorsun ya bişi demez heralde doktor

canım inşallah gerçmiştir bulantıların en çok bulantılı günün böyle oldun dilerim.

aminn bilgilicim çok sağol canım her bulantı çeken için inşallah

bakar mısın terbiyesizliğe. Muhtemelen postayla yolluyorlar o yüzden dimi? kargo olursa olmazdı

aaa bunu keşfetmen de iyi olmuş canım erkenden. Ne ilacı alıyordun ki sen? Sonuçta gece de olsa alıyorsun ya bişi demez heralde doktor

Keşfetmem biraz geç oldu ama:)Elevit(vitamin) ve Gyno Ferro Sanol(demir) kullanıyorum.Umarım sıkıntı olmaz gece almam.Çünkü doktor kırkın çıkana kadar içeceğin ilaçlar dedi.

Çok şaşırdım.Wenice anlaşmayı sonlandırmış.Ondan dolayı kıyafet gelmiyormuş onu duymuştum.Bana da güya gelecek dediler .Kargoyla isetemiştim daha ses seda yok.

daha iyi ol inş.

bende 3ay itibari ile hafta hafta aynı giysi ile göbişi çekcem :)

bakar mısın terbiyesizliğe. Muhtemelen postayla yolluyorlar o yüzden dimi? kargo olursa olmazdı

gönderimi mng kargo ile yapıolar die biliom ben

Çok şaşırdım.Wenice anlaşmayı sonlandırmış.Ondan dolayı kıyafet gelmiyormuş onu duymuştum.Bana da güya gelecek dediler .Kargoyla isetemiştim daha ses seda yok.

ben gidip kendim almayı tercih ettim
iş yerine daha söylememiş olursam diye
19undan sonra viaporttan gidip alacağım

Keşfetmem biraz geç oldu ama:)Elevit(vitamin) ve Gyno Ferro Sanol(demir) kullanıyorum.Umarım sıkıntı olmaz gece almam.Çünkü doktor kırkın çıkana kadar içeceğin ilaçlar dedi.

anladım canım zaten demir hapı yaparmış bulantı öyle duymuştum

bu arada Arsimacım sağol

ya ben bu listede vardım ama artık neden yokum ? alındım ama (

aynen canım bıtanede bizde var oda kuzenımın eşı allahm nasıl bı nazdr hamıleykende yerındn kalkmazdı hamıleym dye sımdı dogurdu cocugu kucgndan bırakmyo mılletten kacırıyo yicekler ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…