2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Pnralı tatlım bende hamılelıkte naz falan yoktu 8 aylık halı sılıp cam sılıp temızlık yapardım

ama bebegımı dogurunca bende sızın gelın gıbı herkeze eletmezdım kaynanama bıle
cocugu sıkıstırıyolar opuyolar dısardan geldı elerle tutolar ve benı cok rahatsız ederdı
mınıcık bebek kucagına alsalar ne olcak benıım esım bıle kapıdan gırınce elını yuzunu yıkamadan bebegı elemezdı
bebeklerımız olunca hepımızın gorucegız ınsan kıyamıyo aklı olan ınsan mınıcık bebegı almaz zaten :KK20:

Beklenen prima ilk hediyem kargo ile elime ulaştı.

En çok merak ettiğim zıbın takımı falan çıkmadı.Anlaşmanın bozulması ile ilgili bir durum sanırım.

Onun dışında;
-1 adet anne oluyorum 2011 cd'si..
-4 adet 2-5 kg yeni doğan bebek bezi..
-1 adet annelik rehberi(kaln değl dergi şeklinde)Bu rehberin içerisinde indirim kuponları var.Hepsi İstanbul:/
-Vodsfone 30 dk hediye(ben operatörüm değil,isteyene hediye edebilirim)
-1 adet ariel 100 ml leke çıkarıcı
-Pantane şu tanıtım paketlerinden maske ve şampuan
-Tupperware saklama kabı.(baya küçük artık ne saklanırsa pembe gelmiş:))

Pnralı tatlım bende hamılelıkte naz falan yoktu 8 aylık halı sılıp cam sılıp temızlık yapardım

cocugu sıkıstırıyolar opuyolar dısardan geldı elerle tutolar ve benı cok rahatsız ederdı
mınıcık bebek kucagına alsalar ne olcak benıım esım bıle kapıdan gırınce elını yuzunu yıkamadan bebegı elemezdı
bebeklerımız olunca hepımızın gorucegız ınsan kıyamıyo aklı olan ınsan mınıcık bebegı almaz zaten :KK20:

meleksen çok haklısın
dışardan gelip el yüz yıkamadan sevenlere uyuzum
ben hast ziyaretne gidince yaklaşmam bile bebeğe dışardan gelioz neticede
öpmeyede karşıyım
ama kocam çocuk öpmeyi çok sevio yeğenimi bi öpüoki anamm kızın yüzü kıpkırmızı oluo
ard arda öpüo hiç durmadan geçen 1 tane öptü çocuk şaşırdı eniştem 1 kez öptü die hahahah

Beklenen prima ilk hediyem kargo ile elime ulaştı.

En çok merak ettiğim zıbın takımı falan çıkmadı.Anlaşmanın bozulması ile ilgili bir durum sanırım.

çokta bişi yokmuş
geçen sene daha geniş kapsamlımış
o tupper kaplarından iki adet ve büyük gelmiş
bu seneninki için arakdaşım emzik sığar içine dio D:

Merhaba kızlar çok eskilere dönemedim.Sayfalar çok hızlı ilerlemiş..
Benim göbeğim 12. haftalarda belli olmaya başlamıştı ilk hamilelğimde.
2-3 haftada bir çekmiştim resim şimdi bakıyorumda çok güzel duruyor hatıra işte.
bakalım bu hamilelikte ne zaman belli olacak yalnız bende ilkinden kalan biraz göbekte var.
yani pek çabuk anlaşılmıycak gibi .

Birkaç gündür hastayım yatıp dinlenemiyorumda sağolsun kızım yatırmıyor hiç.
ayakta atlatmaya çalışıyorum. listede en son ben gözüküyorum doğum yapacak
hayırlısı bakalım günü tutcakmı.Mart annelerinden arkadaşımıda gördüm listede ama
sanırım onunki hüsranla sonlanmış listeden beni silin demiş.
Allahım hepimize sağlıkla çocuklarımızı kucağımıza almayı nasip etsin.
Dr. kontrolüme daha 3 hafta var merakda ediyorum bebişimi.
Çünkü hiç belirti yaşamıyorum (şükürler olsunki)yani sıkıntısız geçiriyorum.
Kızımdada öyleydim yani bilmesem hamileyim demem.(göğüs sızısı dışında tabi)

Merhaba herkese

biz bugün daha iyiyiz
dün akşam biraz ağrım oldu
daha doktora gitmemize 15 gün var :KK43: kuzumu çok özledim

arsimaa becerikli hatunsun vesselam

hepinize iyi haftasonu annecikler...
doktor randevum 31 aralıktı ama, ben uykuya ve mide bulantısına dayanamadığım için pazartesiye randevu aldım
10 gün istiharat alıp dinlenicem ..
bu 10 gün içerisinde nete giremiyeceğim..
bebeklerinize ve kendinize iyi bakın...

kızlar slm
haberlerde izlediniz mi bilmem yurtdışında hamilelere pirinç'i yasaklamışlar ölü doğumlara neden oluyormuş şimdi Türkiyede ki pirinçlerden de örnekler alınmış ona göre değerlendirilcekmiş korktum ben ya pirinç yiyemiyorum artık :KK43:

hepinize iyi haftasonu annecikler...
doktor randevum 31 aralıktı ama, ben uykuya ve mide bulantısına dayanamadığım için pazartesiye randevu aldım
10 gün istiharat alıp dinlenicem ..
bu 10 gün içerisinde nete giremiyeceğim..
bebeklerinize ve kendinize iyi bakın...

iyice dinlence sende kendine ve yavruya ii bak

kızlar slm
haberlerde izlediniz mi bilmem yurtdışında hamilelere pirinç'i yasaklamışlar ölü doğumlara neden oluyormuş şimdi Türkiyede ki pirinçlerden de örnekler alınmış ona göre değerlendirilcekmiş korktum ben ya pirinç yiyemiyorum artık :KK43:

bende uzun zamandır yemiodum bugn yedim korka korka
ne yicemizi bilmiyorum artık
sütüde çocuklara içirmeyin diolardı akşam ee bizimde içmememiz lazım
pöfff :2:

kızlar slm

amanınnnnnnnnnnnnn :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

kızlar slm

2 günde bir bişey çıkıyor zaten canım ya, bu sene henüz herhangi bir hayvanın gribi çıkmadı, eli kulağındadır o da çıkar, dağa çıkıp orada yaşayacağım heidi gibi yawwwwwwwwww

selam tüüm temmuz annelerine:)

herkesler nasillar?iki gündür internet baglantimizda sorun oldugundan giremiyordum bugun bile bayagi yavas..umarim hersey yolundadir, kisaca bi gecmise göz attim ama hepsine bakamadim..

insallah bebisler iyidir:nazar::nazar:

2 günde bir bişey çıkıyor zaten canım ya, bu sene henüz herhangi bir hayvanın gribi çıkmadı, eli kulağındadır o da çıkar, dağa çıkıp orada yaşayacağım heidi gibi yawwwwwwwwww

iyice dinlence sende kendine ve yavruya ii bak

bende uzun zamandır yemiodum bugn yedim korka korka
ne yicemizi bilmiyorum artık
sütüde çocuklara içirmeyin diolardı akşam ee bizimde içmememiz lazım
pöfff :2:

valla aynen ne yiyip içecez bilmem zaten bulantılar yüzünden 2,5 aydır doğru düzgün bişi yemedim bi pirinç pilavıyla yoğurt vardı yiyebildiğim onuda yiyemiycez artık

bu arada benim karnım iyice çıktı ya iş yerinde şalla falan kapatmaya çalışıyorum utandığımı hissettim ilk defa :KK17: hani memesi yeni çıkan yetmeler gibi ahahhahah

valla aynen ne yiyip içecez bilmem zaten bulantılar yüzünden 2,5 aydır doğru düzgün bişi yemedim bi pirinç pilavıyla yoğurt vardı yiyebildiğim onuda yiyemiycez artık

bu arada benim karnım iyice çıktı ya iş yerinde şalla falan kapatmaya çalışıyorum utandığımı hissettim ilk defa :KK17: hani memesi yeni çıkan yetmeler gibi ahahhahah

ben salı günü mününün aldığı hamiş badisini giydim
üzerinde bebek resmi loadıng yazıo
çok utanmıştım ama kociş gitmeden görsün die giydim :KK70:

canım mutlaka sakınırsn ama bu abartyo karsisndakndn tıksinyo kucuk goruyo kendı cok temız karsisndakı pıs der gbı kırıcı yanı

çok yakın değilim aslında
ama 15te bir hafta sonu mutlaka gidiyoruz çünkü oraya çok yakın biyerde eşimin abisi oturuyor :)

aslinda ben de cok yakin degilim ama arada bi gezmelik degisiklik oluyor acik hava:)

bankem canim viaport deyince yakinlar cikiyor ortaya:)ben normalde yurtdisinda yasiyorum ama insallah haftaya bugün istanbulda olacagim...ailem yakin oturuyor denilebilir...

ben salı günü mününün aldığı hamiş badisini giydim
üzerinde bebek resmi loadıng yazıo
çok utanmıştım ama kociş gitmeden görsün die giydim :KK70:

ayy ben o tşörtleri falan nasıl giyerim bilmem şu durumda çok çekingenim yani inş. zamanla aşarım :)
eşim bana da almış üzerinde hayatımın en güzel hediyesi yazıyor:KK16: benim ki benden hevesli şimdide çocuk arabası alalım diyor yuh dedim :KK37:

X