2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

primaya bende başvurmuştum benim hediye setim geldi
temmuz annelerinin cicileri topiğine ekledim resmi isterseniz bakabilirsiniz

sağol canım hep dua ediyorum

hakkımızda hayırlısı olsun....

kese boyutu adet gününü 3 gün falan geçince böyle olurmuş. yani daha yeni. beklemen lazım inşallah büyümeye devam eder de kalp atışını da görürsün
İnşAllah canım cuma başka doktora gidicem bakalım...

canim bak bebisin seninle dis gebelik filan olsa kese görünmezdiki...rahat ol annesi o da bi güzel büyüsün..

sağol canım içimi rahatlattın.....
bebeği görmeden rahat edemicem sanırım

oflu canım hıç uzme kendnını dıs gebelık olsa kese gorunmezdı ben ılk gttgmde ustten gorunmdı alttan bakti keseyı gordu tamam hamılesn dedı sende hamılesn bence uzulme

oflu canım hıç uzme kendnını dıs gebelık olsa kese gorunmezdı ben ılk gttgmde ustten gorunmdı alttan bakti keseyı gordu tamam hamılesn dedı sende hamılesn bence uzulme

pınarcım bilemedim ki...
sende mi alttan gördün ilk keseyi
boyutu ne kadardı :26:

Kızlar beni listeden silebilirsiniz bebeğimin gelişimi durmuş ve içimde çürümeye başlamış dün kürtaj oldum, şimdi evde oğluma bakrak teselli oluyorum bir yandan da kardeşinin cennete gittiini nasıl anlatacağımı düşünüyorum umarum temmuz annelerinden bebeğini kaybeden soon kişi ben olurum, sağlıca bebeklerinizi alırsınız inşallah hepiniz takipçiniz olacağımmmm çok girmesem deee sonuç olarak siz benim yol arkadaşlarımdınız...

ne diyceğimi bilemiyorum canım yaa rabbim sabrını bol versin çok geçmiş olsun kaç haftalıktı canım yaa (

Hakkınızda hayırlısı canım..Rabbim oğluna sağlık,sıhhat versin.Umarım yakın zamanda yeni güzel haberlerinle bizimle olursun..

çok üzüldüm ALLAH yardımcın olsun unutma vardır bir hayır belki doğsaydı anormalili bir bebek olacaktı buda ağır bir imtihan olurdu. ayette geçiyor ki; Olur ki hoşunuza gitmeyen bir şey sizin için hayırlıdır ve olur ki, sevdiğiniz şey de sizin için bir şerdir. Allah bilir de siz bilmezsiniz.” (Bakara Suresi, 216)

hakkında her daim hayırlısı olsun canım üzülme hayırlı tarafını düşün şükretki bir evladın var o sana teselli.

Canim benimmmm, ne soylenir bilmiyorum, Allah Yardimcin olsun. Allah`im oglunu sana bagislasin.. Sakin umudunu yitirme, temmuz olmadi ama baska bir zaman hayirlisiyla, saglikla versin allahim bebisini.
Kendine cok iyi bak, bizi unutma...

hly gören de seni tüp bebekle hamile kaldın sanacak sen nie oraya devam ediyorsunki halaaa

ayy carmenn çok güldüm kıs sana ya bu ayda gidicem sonra hastaneye geçicem.. napayım ulun beye gönül borcum var gibi hissediyorum.. hem çok güveniyorum o adama ondan 2li taraamayı da yaptırayımm sonra gitmcem canım :)

canımmmmm inan okurken tüylerim diken diken oldu... Rabbim kimseye yaşatmasın böyle acı...oğluna sıkı sarıl o sana destek verecektir...inşallahh yine güzel haberlerle yanımızda olursun..Allah sabır versin canım ...

Allah sabır versin canım çok üzüldüm
Umarım yakın bir zamanda tekrar mutlu haberlerinle aramıza katılırsın

pınarcım bilemdim ki...
sende mi alttan gördün ilk keseyi
boyutu ne kadardı :26:
evet canım ılk alttan gordu ama boyutunu blmyorum kan degermde 475tı kucuk oldgu ıcın ustten gorunmez dıs gebelik olup o5madgnıda alttan anlarz ddı

canım cok gecmş olsun okurken bı garıp oldm allah sabır versn dıger evladna omur versn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…