2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar ben bugün doktara gittim 8.haftamı doldurdum.ve bebeğimin kalp atışlarını duydum.girdiğim ultrason renliydi inanın yüz hatları bile belliydi gözleri burun yapısı bile belliydi bebeğimi görmek çok güzel bi duygu allah herkese nasip eder inşallah.

hayırlı olsun çok sasırdım belli demekki şimdiden bnde 8 haftalığım sen hangi hastaneye gittin peki böyle renkliydi

kızlar bişey sorucam size....
değerlerime göre gittiğim doktor muayene etmeden dış gebelik teşhisi koymuştu bana... (devlet hastanesinde )
özel bir doktora gittiğimde doktor vajinal ultrasonla keseyi gördü...
ultrason kağıdını da verdi..
dış gebelik olmadığını normal gebelik olduğunu geç döllenmiş olabileceğinden bahsetti..
ultrason kağıdında kese boyutunda 4.4 mm yazıyo....
hala dış gebelik şüphesi var mıdır sizce :26::18::18:

canım dış gebelik olsaydı keseyi göremezdi. demek ki dış gebelik değil gözün aydın

sağol canım ya cuma günü başka doktora gidicem çok korkuyorum....
sizce kese boyutu normal mi :26::26:
kese boyutu adet gününü 3 gün falan geçince böyle olurmuş. yani daha yeni. beklemen lazım inşallah büyümeye devam eder de kalp atışını da görürsün

çok şanslısın yaa:) bende 7+4üm ultrasan renksiz sadece bir kese ve içinde bebeğin uzak görüntüsünü gördüm o bile inanılmaz heyacanladırdı beni:)

4.4 çok iyi bir sonuç kese için ben ilk gittiğimde 4 haftalıkken 5 mmdi bir tanıdık 6 haftalık hamile 2mm kesesi bence hep olumlu düşün çünkü hep düşündüğün ve inandığını yaşoyorsun, bol bol dua et hayuırlısını iste ve korkma:)

günaydin güzel hamis adaylari..nasilsiniz bugüün?

biz bebişimle bu gün daha iyiyiz canım, bulantılar ve ne yediysem çıkartmalar bu gün devam etmez umarım.
biz sabah eşimle güzel bir kahvaltı yaptık :))
hepsi güzel de , şu folik asit olmasa daha iyi olur vallahi. içiyorum resmen midem bulanıyor. offf, bunu içmez zorundaym onu da biliyorum ama hiiiççç içmek istemiyorum
sen nasılsın bubacım

biz de iyiyiz canimcim...cok sükür benim bulantilarim hic olmadi o yüzden sabahlarim fena gecmiyor..sadece bi iki gündür geceleri huzursuzum sanirim hormonlardan dolayi...

canim folik asit neden mideni bulandiriyorki?hapi icerken mi yoksa ictikten sonra mi sana bi etkisi oluyor?

benim de sadece dün midem bulandı, ama o da sabah değil geceydi :)
ben de aynen senin gibi geceleri hep huzursuz uyuyorum, durmadan uyanıyorum, değişik değişik rüyalar görüyorum ..

içerken hapı ağzıma alınca gelen o tattan midem bulanıyor. içtikten snra da o tat geliyor aklıma,devamlı midem kalkıyor. haftaya doktora gidince başka bir çare önermesini isteyceğim :)

evet canim bi doktoruna danis bakalim degistrir belki de ilacini..ya bi tek kendim böleyim zannediyordum ama rahatladim biraz olsun..bide ben de daha önceden panik atak vardi simdi korkuyorum gebelikte tekrarlayacak diyeinsallah bisicikler olmaz

hiç aklına getirme tekrarlar diye. hiçbişeycik olmaz :) ama benim bu yeni değil yani, 2 haftadır filan hep böyle, bi uyu, bi uyan, huzursuz şekilde uyuyorum yani. hayatımda görmediğim kadar rüya görüyorum. bi de gece 2-3 kez de wc için kalkıyorum. düşün artık, uyku diye bişey yok, sersemliyorum sadece
bu gece o kadar döndüm ki, eşim sabah uyandığımda, aşkım gece hiç uyumadın, kahvaltı hazırlama da uyu istersen dedi

evet canim haklisin baska seyler dusunmeye calisiyorum ama insallah olmayacak bise...ben de öyle olmaya basladim aynen esimin ufak bi dönüsüne ay bise mi oldu diye yataktan firlayinca o da garibim sabah kalkinca bence sen hic kalkma yat bi guzel uyu dün gece firladin durdun dedi..Allah razi olsun hepsinden basimizdan eksik etmesin kocisleri

amiiiiiinnnn

günaydınkızlar bende güne kötü başladım ya midem felaket işe zar zor geldım arabayı sürerken kusuyodum az kalsn

aman kızlar dikkat edin. özellikle çalışıyosunuz, sizin daha da dikkat etmeniz lazım. çubuk kraker öneriyorum bulantıya çok iyi geliyor. ben crispi yi yercih ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…