2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

aman kızlar dikkat edin. özellikle çalışıyosunuz, sizin daha da dikkat etmeniz lazım. çubuk kraker öneriyorum bulantıya çok iyi geliyor. ben crispi yi yercih ediyorum

ahh canım denemedıgım kraker kalmadı bır sre sonra hıc birşey işe yaramıyor inan bana

bende ıse yaramyo canlar zorluyorum yerken bıle bulanyo yemektn bısure sonrada cıkartyorum sımdı kahvaltı yapmam lazm acıktm ama bulanyo

günydın kızlar..

mide bulantısı olanlara allah yardımcı olsun,, çok zor bir durum ve inşallah bir an önce biter...

çok şükür şimdiye kadar 1 defa oldu ve inş. bir daha da olmaz...

günaydın güzel anne adayları
nasılsınız bulantıyla güne başlayanlar olmuş zordur muhtemelen allah yardımcınız olsun ... hepimizin allah yardımcısı olsun , sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.. ( amin )

günaydın kızlar...

bugün bende güne pek iyi başlamadım midem çok kötüydü ve siftahı ilk bugün yaptım allahtan lavabodaydım şimdi daha iyiyim.

allah yardımcımız olsun...

benimde ikili tarama testim 31 aralıkta 11+1 olucaz ozaman allah nasip ederse..

kız, erkek farketmez Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin ama hamile oldğ.öğrendiğimden beri ben kız hissediyorum

bizimde 16 sında ikili taramamız,11+3 olucaz o gün..
ama cinsiyet o kadar erken öğrenilmez diye düşünüyorum..

bizimde 16 sında ikili taramamız,11+3 olucaz o gün..
ama cinsiyet o kadar erken öğrenilmez diye düşünüyorum..

benim arkadaşım ikili taramaya 12+5 te gitmişti doktor bebeği incelerken o kadar rahata bir bebek ki demiş sere serpe yatıyor maşallah demiş o zamanda cinsiyeti kız diye söylemiş çok şaşırmıştım bukadar erken belli oluyormuydu diye şans yani birde doktorun tecrübesi

hmm anladım canım... ee o zaman inş. bizlerde görürüzz...ayy heyecanlandım valla.. gelmez şimdi 16 sı:))

kızlar günaydın
bizde bugün bebeğimizin kalp atışlarını duymaya gideceğiz allah kısmet ederse
inşallah bir problem çıkmazda pıt pıtları duyabiliriz

günaydın kızlar güne kötü başlamışsınız Allah yardımcınız olsun bende şimdilik yok ama daha yolun başındayım inşallah olmaz sizleri okuyunca çok korkuyorum:18:

ayy kızlar bu gün sabah olmadı dedim ama bulantılarım devam ediyor
kraker filan da kar etmemeye başladı. offf

pıt pıtları duyacak arkadaşım :) senden de güzel hbaerleri bekliyoruz:)

kızlar bu arada dün kendime küçük güzel bir defter aldım kendime. bebeğim için doğana kadar hissettiğim duyguları bu deftere yazıcam :) eşime sana bir ddefter alalım dedim :) ben seninkine yazarım arada, ben beceremem diyor :)

bende ıse yaramyo canlar zorluyorum yerken bıle bulanyo yemektn bısure sonrada cıkartyorum sımdı kahvaltı yapmam lazm acıktm ama bulanyo

canım seni öyle iyi anlıyorum ki şuan bide sen bulantı ve kusmaların en yoğun olduğu haftadaymışın ben şuan 11. haftama girdim hala kusuyorum ama 8. 9. haftadaki kadar yoğun değil Allahtan o haftalarda bütün gün bulanırdı ve sürekli kusardım

kızlar günaydın
bizde bugün bebeğimizin kalp atışlarını duymaya gideceğiz allah kısmet ederse
inşallah bir problem çıkmazda pıt pıtları duyabiliriz

duyarsın canım duyarsınnn..rahat ol yeterkii.....gelince haber ver bizee...

bu arada bulantısı olan arkadaslar allah yardımcınız olsunn bende henüz bişey yok ama sanırım erken korkuyorum vallaaaaaaaa....

Son düzenleme:
henüz bulantı yaşamayan arkadaşlar boşuna tedirgin olmayın her hamilenin midesi bulanmıyor ancak daha öncelerde mide sorunu olanlar reflü v.s. araba tutmaları yaşayanlar ve özellikle ailesinde bulantılı hamilelik geçirenlerde oluyormuş benim ki mesela aileden geliyor annemin ve teyzelerimin hatta anneannemin bile mide bulantıları ve kusmaları oluyormuş

Günaydın..

Herkes bulantılardan yakınıyor ahh ahhhDün markete gitmiştik eşimle normalde buzdolabını açarken ya burnumu kapatıyordum yada alacağımı uzaktan almaya çalışıyordum.Dün bir gaflete düştüm biraz yakın ilişkiye girdik kendisiyle banyoya zor yetiştim.Öğürmekten şuan bile hala boğazlarım ağrıyor.

Bu arada dün benide primadan aradılar.1 hafta-10 güne ilk hediyemiz gelecekmiş.

aynen canım bıkac haftaya gecer belkı ama dun bebegmı gordm herşeye raziym:)

bulantısı olanlara Allah yardım etsin canım.primaya sen mi başvurdun peki canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…