2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar beni listeden silebilirsiniz bebeğimin gelişimi durmuş ve içimde çürümeye başlamış dün kürtaj oldum, şimdi evde oğluma bakrak teselli oluyorum bir yandan da kardeşinin cennete gittiini nasıl anlatacağımı düşünüyorum umarum temmuz annelerinden bebeğini kaybeden soon kişi ben olurum, sağlıca bebeklerinizi alırsınız inşallah hepiniz takipçiniz olacağımmmm çok girmesem deee sonuç olarak siz benim yol arkadaşlarımdınız...

allah sabır versin canım. inşallah en kısa zamanda ikinci bebeğine kavuşursun... hem rabbim oğlluna uzun ömürler veersin...

selam kizlar nasilsiniz insallah hersey cok iyidir
midesi bulanan arkadaslara allah yardimci olsun cok zor bisi

haziran anneleri 12 hafta 5 gun 12 haftalarda cinsiyet ogrenmisler ne guzel 12 haftada kizima bakan doktor cinsiyetin lafini bile etmemisti

allah sabir versin canim bir melegin ucmus gitmis yanindaki melegin kolarinda saglikla uzun omurlerle olsun dilerim

bende resim ekledim ben hamile kalmadan da cici aliyodum kizlar indirimde gorunce ama hep mavi kiz olursa mavileri napcam :KK9:

kizlar 2 ci bebegine hamile olanlar 10 haftada bebegini hisediyomus haziran annelerinede baktim 10 haftada onlarda hisediyomus 2 bebegi olanlar yani ben gercekten bebegi hisediyorum sabah yine hisetim yatarken cok hosuma giti :nazar:

Kızlar beni listeden silebilirsiniz bebeğimin gelişimi durmuş ve içimde çürümeye başlamış dün kürtaj oldum, şimdi evde oğluma bakrak teselli oluyorum bir yandan da kardeşinin cennete gittiini nasıl anlatacağımı düşünüyorum umarum temmuz annelerinden bebeğini kaybeden soon kişi ben olurum, sağlıca bebeklerinizi alırsınız inşallah hepiniz takipçiniz olacağımmmm çok girmesem deee sonuç olarak siz benim yol arkadaşlarımdınız...

of canım ya geçmiş olsun sayfaları okurken hiç böle bişey beklemiyrdum kötü oldum birden....allahım hayırlısıyla kucagımıza almayı nasip etsin hepimize inşallah.... sakın çok üzme kendini herşey de var bir hayır canım....

cnm cok gecmiş olsun çok uzuldum aynı zamanda şok gecırdım..Kendımı zor tutuyorum yaa :KK43:( ALLAH sabır versın sıkma canını bız hep yanındayız merak etme...

canım Allah sabır versin. ne yaşadığını çok iyi bilirim. aynı şeyi ben de de yaşadım canım ilk hamileliğimde. hem de 2 yıl beklemiştim onun için. ama zaman en iyi ilaç. 6. adetimi olmadım. tekrar hamile kaldım.düşüğün ayağı içerde derler. inşallah sen de tekrar sağlıklı bir şekilde hamile kalırsınn. gerekli testleri yaptır canım. pıhtılşma testlerini. şu an iğne kullanıyorum her gün.

canim benim:KK43:cok üzüldüm insallah hayirlisi böyledir melegin belkide böyle daha rahat edecektir..basin sagolsun..rabbim abisine uzun ömürler versin insallah

kızlar bulantım çok kötü durumda ya:KK37: doktoru bu konuda ilaç veren kullanan işe yarayan var mı? kusamıyorum da belki kussam rahatlayacağım. Yarın doktor randevum da var işyeri cehennem azabı oluyor rapor verir mi ki?

ay kizlar ya haziran annelerine bakinca iyice heycanlaniyorum
bugun 3 kisi daha 2 li testinde cinsiyeti ogrenmis hemde 12 hafta 2 gununde

hepsi ogrenmis bir kac kisi haric ne guzel ya bizimde obur aydan sonra tamamen insallah herkez ogrenir bebislerini saglikla

yok kimse sanırım:KK5:

ben varım canım :KK43:
geldim ama bilgisayarın başında bile duramıyorum. düne kadar ne bulantı ne bişey vardı ama dünden beri içim dışıma çıktı.
hele bu gün, ne yesem çıktı. bir yandan da grip oldum. bişey yiyip içemiyorum. çok kötüyüm. nolur geçsin artık, yatıyorum sadece:KK43:

ay kizlar ya haziran annelerine bakinca iyice heycanlaniyorum
bugun 3 kisi daha 2 li testinde cinsiyeti ogrenmis hemde 12 hafta 2 gununde

hepsi ogrenmis bir kac kisi haric ne guzel ya bizimde obur aydan sonra tamamen insallah herkez ogrenir bebislerini saglikla

canim ayni bende senin gibi haziran annelerini takip ediyorum ne zaman ögreniyorlar cinsiyetleri diye:)maasallah dedigin gibi hemen hemen hepsi ögrenmisler nerdeyse..ben de 12. haftamda kontrole gidecegim belki ben de ögrenirim:)bi umut iste

insallah tatlim ogrenirsin gitiginde saglikla guzel haberlerini duyarim

bende 31aralikta gidicem 13 haftada bende insallah saglikla ogrenirim ingiltereden cikolatalar geldi
sirf cinsiyete baksin diye doktora hediye yaptim gitigimde getiricem :KK17: azicik gozunu buyucam

kızlar bulantım çok kötü durumda ya:KK37: doktoru bu konuda ilaç veren kullanan işe yarayan var mı? kusamıyorum da belki kussam rahatlayacağım. Yarın doktor randevum da var işyeri cehennem azabı oluyor rapor verir mi ki?

canım senin durumun biraz daha ağır geçiyor..Benim doktorum bulantım için ilaçtan hiç bahsetmedi.Ama kullanan baya bir arkadaş var sanırım.Umarım zararı olmayan bir çare vardır da doktorun yönlendirir.Kolaylılar diliyorum..

canım bende senın gbym doktoruma sordm ılac verdı ama kullanmamaya calış dedı bende zorluyorum kullanmyorm

Allahım saglikla kucaklarımıza almayı nasip etsin arkadaslar...
Uzun zamandır sizleri takip ediyordum ama yazmadım...

Takibi bırakacagim :KK43:dun bebeğimi kaybettim...

Rabbim sizleri saglikla kavustursun.

çok üzüntülü haberler aldık bugün ama her şerde bir hayır vardır diyerek avunmak istiyorum allah sabır versin bebişlerini kaybeden anne adaylarına.Allahım tez zamanda sağlıkla tekrar bebiş nasip etsin.Allah kimselere yaşatmasın böle acılar

ALLAH sabır versın kızlar ben cok kotu oldum bugun bu haberlerle sıkmayın canınızı.Sabredın.bizede ALLAH yardım etsın saglıkla kucagımıza alalım ıns.

X