2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Maaşallah rabbim nazarlardan korusun yavrunu biran once adapte olursunuz insaallah senin calismana

canım bebıslerımız aynı kıloda dogmus ve sımdıkı kılolarıda aynı boyuna gore kılosu dusuk demıstı hemsıre:26:

öyle miiii? ne tesadüf:))) ama hemşire boyuna göre kilosu düşük demişse benimki de öyle mi yani( ama doktor gayet iyi dedi... bir sonraki aya bir bakalım o zaman... yalnız öyle boyuna göre bir kiloda olması gerekmiyor ki bildiğim kadarıyla... yani normal değerler içinde olsun kilosu yeter...

Selamlar...
ben ağustos anneleri kısmına yazmıştım en son 36 haftalık hamileyken ama bebeğim sürpriz yapıp 27 temmuzun ilk dakikalarında bizimle yaşamaya başladı :)
bu sitenin müdavimlerindenDİM aslında..
evliliğimin ilk ayları işe girme bulantılı hamilelik ve evde net bağlantımın olmaması kopardı beni buradan..
ama artık ara ara girebiliyorum şükür :)
tabi yaramaz oğlum uyuyunca :)
bu konuda beni tanıyan yada hatırlayan var mı bilmem ama ben kısaca anlatayım kendimi..
87 doğumlu konyalı bir ingilizce öğretmeniyim..
2011 17 temmuzda 8 senedir sevdiğim biricik yol arkadaşımla hayatlarımızı birleştirdik..
hamileliğimin 2. ile 4. ayı arasındaki zaman kabus gibi geçmeye başlayınca çalıştığım dil kursundan ayrıldım ve hala ev hanımlığı ile meşgulum :)
biricik oğlum efemle geçirdiğim zamanı sayarsak 3E modundayım : EŞ - EV - EFE :)))

kpss hazırlığı yapıyorum kadrolu öğretmen olmak için..
çocukla zor oluyor ama olur inşaallah..

tekrar burada olmak harika :)))

Hosgeldin cnm allah anali babalı buyutsun efeni bende ogretmenim ama simdi raporluyum galiba bu yil calismi
Ycam bende senin gb 6 yil gorustum esimle ve 2010 temmuzda evlendik.askimizin meyveside yine temmuzda geldi:)

tekrar hoşgeldin diyelim o halde zümrem :) ne kdr da çok meslektaş var bu başlıkta ben de ücretsiz izindeyim meleğine kavuşmuşsun dilerim kadronu da alırsın tez zamanda...

Hosgeldin cnm allah anali babalı buyutsun efeni bende ogretmenim ama simdi raporluyum galiba bu yil calismi
Ycam bende senin gb 6 yil gorustum esimle ve 2010 temmuzda evlendik.askimizin meyveside yine temmuzda geldi:)

Kızlar ne çok ortak yönümüz var.Ben de 87 doğumluyum.2011temmuz ayında canımdan çok sevdiğim eşimle evlendim.Yine temmuz ayında Aysecigimizi kucagimiza aldık.Ben de öğretmenim, şu an raporluyum.2.dönem çalışmaya başlayacağım.Bu arada M.DİLEK hoşgeldin yeniden

bi ingilizce öğretmeni ve temmuz annesi de benden:)) epeydir forumdayım ''doğum sonrası''kısmında epeyce vakit harcamaktayım malum lohusalıktı depresyondu bebek bakımıydı derken bayaaaa problem biriktirmişiz:)))

bir zümre daha demekki haberimiz olmadan baya bir ortak yön var gerçekten :)

güzel bir tevafuk bende 87 doğumluyum konyalıyım okulöncesi öğretmeniyim :))

aynen ne çok ortak yönümüz varmış. 87 dogumluyum temmuzda evlendim ve temmuz aannesiyim... :))

selam kızlar 4 aylık aşıları yaptırdınızmı ateş oluyor diyolar nasıl geçti?
az bi huzursuzluk oldu bizde, korktuğum gibi ateş olmadı.
hemşire de bacakları ağırabilir, baskı yapmayın, kucağa alırken dikkat edin demişti.

hoşgeldiniz efe ve annesiiiii

Son düzenleme:
Herkese merhaba,benim minik kuzum bugun tam 4 aylik oldu.bir ara dogurmayacakmisim gibi geliyodu,nerdeeen nereye.doktoru gelisiminin iyi oldugunu soyluyor.6700 gr ve 66 cm.boyu oldukca onden gidiyo,tabi anne baba uzun olunca normal :)
Ona o kadar alistim ki,bir yandan uyutmaya calisiyorum bir yandan da biraz fazla uyuyunca ozluyorum.su an ucretsiz izindeyim 1 ocak'a kadar alesef.nasil birakip gidicem bilmiyorum;bakiciya nasil guvenicem.muhtemelen kamera sistemi kurdururum eve,kendisine de soylerim bunu tabi.emzirme deseniz apayri bi meseke,offf off.ne zor ismis calisan anne

Bende senin gibiyim hem uyusun istiyorum hemde uyuyunca aksamlaru oyuncaklarini kokluyorum arada gidip basini oksayip öpüyorum uyurken özlüyorum yavrumu.bende 2. Donem calisip calismamakta kararsizim

ben yaptırdım canım 3 aylıkken, bildiğimiz yöntemle, kestirdik! :)

hissetmedikleri doğrumu gerçekten ben inanamıyorumda. benim oğluşum 4,5 aylık son bi kaç gündür bezi çok az ıslanıyodu dikkatimi çektide, normalde çok çiş yapar.
altını açınca zeytinyağlı pamukla biraz sıyırdım ağladı ama acıyo demekki. sonra çiş doldurmaya başladı bezini.
şimdi böle devam etsemmiiiiiii, yoksa hissetme olayı nasıl kestirsemmiiiiiiiii, sinirli ve huzursuz bi bebek genelde nasıl başa çıkarım, bakımı nasıl iyileşmesi nasıl, yöntemleeri nasıl
yardım edermisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…